Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 07:34, Bartkula napisał:

> Ta piosenka dokładnie tak się nazywa... Blur- Whoo Whoo ;)
Taa jasne, nazywa się Blur - Song 2 http://pl.wikipedia.org/wiki/Song_2

W taki razie zwracam honor. I nie trzeba od razu się wywyższać, bo teksty typu "taaa, jasne" zazwyczaj nie są mile odbierane ;]... Ja piosenkę znałem pod nazwą Whoo Whoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 14:37, peryfraz napisał:

W taki razie zwracam honor. I nie trzeba od razu się wywyższać, bo teksty typu "taaa,
jasne" zazwyczaj nie są mile odbierane ;]... Ja piosenkę znałem pod nazwą Whoo Whoo

To nie jest żadne wywyższanie się, poprostu jak piszesz coś to bądź pewny albo sprawdź a nie wprowadzaj innych w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 15:57, Bartkula napisał:

> W taki razie zwracam honor. I nie trzeba od razu się wywyższać, bo teksty typu "taaa,

> jasne" zazwyczaj nie są mile odbierane ;]... Ja piosenkę znałem pod nazwą Whoo Whoo

To nie jest żadne wywyższanie się, poprostu jak piszesz coś to bądź pewny albo sprawdź
a nie wprowadzaj innych w błąd

Byłem pewny, przeprosiłem, a nawet zwróciłem honor :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak piosenka leci w reklamie, nie wiem, chyba jakiegoś operatora kom. lub radia, że ludzie uprawaiją fitness i jest jakaś polska piosenka w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak się nazywa piosenka ze spotu reklamowego TVN, gdzie reklamują swoje "sztandarowe programy" (Kuba Wojewódzki, 39.5, Niania czy Szymon Majewski Show). Gdzieś mi zapadła ta piosnka w głowie i byłbym wdzięczny za jej tytuł i wykonawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytuły tych piosenek

Studio F1 na polsacie

BBC Sport grand prix

Nascar na Foxie (obecne)

Nascar nie wiem na czym to było ale rocznik 2004 Nextel, bodajze w Nasar Sim Racing grze był ten utworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja swoją cegiełke dołoże. Wczesniej w reklamie Ery byl motyw muzyczny z Cure - Boys dont Cry. Teraz wrzucili rowniez interesujacy kawalek, jednak tym razem nie znam tytuly, moze kojarzycie?

Reklama: Policjant z lizakiem, kobieta na solarce, ojciec 10ciorga dzieci zamyka sie w kibelku i wtedy na drzwiach pojawia sie informacja o stawkach proponowanych przez Ere. Wszystko fajnie bo w tle leci dobra melodia, która urozmaica kobiec wokal i tutaj tylko pamietam: "Young forces" i "Young style". Nieudolnie próbowałem szukać po necie tego kawałku z tymi dwoma zwrotami, no ale coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie nie będzie dotyczyło reklam ,a filmu "Stąd do wieczności". Kojarzy ktoś utwór który jest grany przez żołnierza, w barze, przed śmiercią Maggio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej siostrze strasznie się spodobał kawałek z reklamy jakiegoś balsamu do ciała chyba. Coś tam było, że "bądź szczęśliwa 24h na dobę" oraz "teraz butelka ma nowe kobiece kształty" pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną radę dla was - postarajcie się prosić o pomoc podając link do samej reklamy, bo jak jeszcze inni mają szukać tej reklamy, bo sami nie jesteście pewni to średnio to widzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować