Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Witam! Czy wie ktoś jaki utwór jest w tle reklamy peugeota 5008? Na reklamie widzimy m.in. mężczyznę, który otwiera i zamyka drzwi od owego samochodu, a w nich wiąż pojawia się inna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:30, Tyler_D napisał:

Hm?


Tak, dziękuję. :-)

Po edycji: Eee, jak zwykle najpierw czynię, później myślę- ta reklama jest na youtube, a w opisie znajduje się nazwa wykonawcy i tytuł. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... wielu użytkowników internetu ma ten sam problem co ja. Chodzi mianowicie o najnowszą reklamę Burna. http://www.youtube.com/watch?v=flBArfy2gPk&feature=player_embedded Wiecie może co to za kawałek ? Możliwe też jest, że to jest tylko 10sekund stworzone tylko i wyłącznie dla tej reklamy. Ja narazie nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 17:58, micaa napisał:

Czytałem wszystkie komentarze, ale w następnych jest kilka krytyk i ludzie twierdzą,
że to nie jest to.


Weź pod uwagę że to może być kawałek nagrany tylko do spotu reklamowego, np tak jak kawałki Macy Gray nagrywane pod reklamy Orange swego czasu.
Może nie istnieć żadna "pełna wersja", ot może to być nagrane konkretnie pod spot reklamowy 10 sekund beatu i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomniało ... w filmie "Dzień świra" jest jedna taka scena gdy Adaś wychodząc z klasy w szkole kieruje się po odbiór wypłaty a potem zahacza o toaletę. W tym urywku słyszać taką specyficzną melodię która jak mi się wydaje [ nie jestem tego pewien ] jest częścią jakiegoś obszerniejszego utworu. Ktoś może wie co to za utwór? Lub skąd jest ta melodia lub wie z jakiegoś źródła że jest ona po prostu skomponowana na potrzeby filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 17:48, micaa napisał:

Eh... wielu użytkowników internetu ma ten sam problem co ja. Chodzi mianowicie o najnowszą
reklamę Burna. http://www.youtube.com/watch?v=flBArfy2gPk&feature=player_embedded Wiecie
może co to za kawałek ? Możliwe też jest, że to jest tylko 10sekund stworzone tylko i
wyłącznie dla tej reklamy. Ja narazie nic nie znalazłem.

Jestem prawie pewien, że jest to jakiś kawałek 2Pac''a, lecz niestety nie wiem, który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:21, DJ_Danielus napisał:

(czas: 10-25s)

Wstęp utworu "Returns a King" (tytuł nawiązuje do powrotu młodego Spartanina z gór). Autorem jest najprawdopodobniej Tyler Bytes.
Dodam, jeżeli by Cię to mogło zainteresować, że tytuł piosenki z końcowych faz trailera to "Just Like You".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować