Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Yyy ... widziałem tylko jedną, sądziłem, że jest tylko jedna. Hmm ... jak dobrze pamiętam to akcja tej reklamy była w jakimś mieszkaniu / domu, jakieś dziewczę piło z filiżanki, jakoś tak to było bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 18:57, Tyler_D napisał:

to akcja tej reklamy była w jakimś mieszkaniu / domu, jakieś dziewczę piło z filiżanki,

Jeśli myślimy o tej samej reklamie to chodzi o Flo Rida - Good Feeling, które jest swoją drogą "zerżnięte" od Avicii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 20:26, Heartbreaker napisał:

W komentarzach masz wtedy dwa typy.

No chyba nie, bo 2 posty wyżej o niej wspominałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 20:53, Sigu napisał:

To jest ta "piosenka". A przynajmniej jedno z jej wydań.

Sorry ale nie bardzo rozumiem po co mi to piszesz. Z posta 1084 wynika, że chodziło mi o tą samą reklamę w której wykorzystano utwór Flo Ridy - sadząc po wstępie - (i jak już wcześniej wspomnialem "nuta" została zapożyczona od Avicii - co zresztą "potwierdzaja" także komentarze z linka który podał Hear), więc nie mam pojęcia po co trzeci raz podajesz ten tytuł skoro Tyler napisał, że chyba jednak myślimy o innych reklamach

Swoją drogą ta jest wolniejsza ;p http://www.youtube.com/watch?v=Zrz7MNH_9P0 Może o nią chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś może utwór/piosenkę z poniższego trailera serialu "Ucieczka z więzienia" (Breakout)
http://natgeotv.com/pl/ucieczka-z-wiezienia/wideo/zwiastun
(zaczyna się gdzieś w 12 sekundzie okrzykiem "Let''s go")
W komentarzach ktoś napisał, że to FitnessGlo - ''Let''s Go'', ale jakoś nie jestem przekonany (brzmi podobnie ale to chyba nie to samo, o ile można stwierdzić na podstawie dostępnych na np. Amazonie próbek). Czy to w ogóle jest jakaś piosenka, czy też może jakiś montaż do w.w. utworu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 21:58, Arxel napisał:

Chyba znikąd. To chyba motyw, który często się pojawia w różnych kreskówkach, filmach...

A jesteś w stanie wskazać jakiś konkretny odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak nazywa się utwór, który przynajmniej początek ma podobny do charakterystycznego soundtracku z filmu "ostatni mohikanin"? Ostatnio słyszałem to "coś" w czasie reklamówki the voice of poland, ale wcześniej też tak obijało mi się tu i tam. Może to po prostu jakiś remix z tego filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 13:45, Kardithron napisał:

> Chyba znikąd. To chyba motyw, który często się pojawia w różnych kreskówkach, filmach...

A jesteś w stanie wskazać jakiś konkretny odcinek?


Trochę późno, ale ostatnio natknąłem się na ten motyw - ogladając stare kartony z 4fun.tv - kapitan bomba, generał italia itp. Motyw ten pojawia się tam dosyć często, np. tu:

http://www.youtube.com/watch?v=MQgQEVdaD9I w 3 minucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ostatnio leci taki nowy spot reklamowy na tvn turbo z motywem przewodnim z top gear i w tle leci jakiś rapik(chyba czarny) czy ktoś z was wie co to za nuta. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować