Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2006 o 18:10, ShadowG napisał:

To jest bardzo popularny utwór, ale niestety nie znam tytułu. Chodzi mi reklamę kostek do zmywarek(
czy jakoś tak:) Calgonit.


Najpewniej masz na myśli Carl Orff - "O Fortuna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 18:13, Xylem napisał:

> To jest bardzo popularny utwór, ale niestety nie znam tytułu. Chodzi mi reklamę kostek
do zmywarek(
> czy jakoś tak:) Calgonit.

Najpewniej masz na myśli Carl Orff - "O Fortuna" :D

Mi chodzi o ten wzorowany na muzykę średniowieczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 18:14, ShadowG napisał:

> > To jest bardzo popularny utwór, ale niestety nie znam tytułu. Chodzi mi reklamę kostek

> do zmywarek(
> > czy jakoś tak:) Calgonit.
>
> Najpewniej masz na myśli Carl Orff - "O Fortuna" :D
Mi chodzi o ten wzorowany na muzykę średniowieczną.


No to to jest chyba to (w reklamie jest taka duża ilość kieliszków, "pnących się" do Calgonitu na szczycie góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 17:47, Xylem napisał:

To jest przeróbka utworu (niestety, mogę dać tylko nazwę oryginału :( ) Mozarta - Pachelbel
- Canon in D Minor


Heh, wystarczy mi to w zupełności. :D Wielkie dzięki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozśmieszyła mnie reklama papieru toaletowego w której cała rodzink wesoło śpiewa radosną piosenkę jaki to ten papier wspaniały i nie możemy bez niego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

halo! czy ktos kojarzy tą piosenke z reklamy heinekena? chodzi o ta reklame gdzie koles odzie do klubu i tam wszyscy pod wplywem tego cudownego trunku zaczynaja mimowoli tanczyc w chrakterystyczny sposob. na koncu reklamy nawet stoją 2 babcie z browarami i przybijają piątke:P cos z green costam na budynku pisalo, nowa reklama, kojarzycie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 15:12, Jakub Wędrowycz napisał:

Skoro już jesteśmy przy temacie piw, to skąd można zdobyć motyw pojawiający się w reklamach
Żywca?

Coco Steel & Lovebomb - "Yachts" raczej o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć jaki jest tytuł piosenki z reklamy pepsi. Jak Beckcham, Ronaldihnio i Carlos grają w piłke nożną na deskach surfingowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:10, Wojtas94 napisał:

Możecie mi powiedzieć jaki jest tytuł piosenki z reklamy pepsi. Jak Beckcham, Ronaldihnio i
Carlos grają w piłke nożną na deskach surfingowych??


Nie jestem w 100% pewny, ale tam chyba wykorzystano motyw z Pulp Fiction "Pumpkin and Honey Bunny" - Dick Dale & His Del-Tones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 00:20, Vaxinar napisał:

Witam.

Chodzi o reklamę Citroena C3. "I Can...." i właśnie nie wiem co I can ? Mógłbym ktoś pomóc
? Najlepiej też wykonawcę.


Hmm, nie za bardzo kojarzę tą reklamę... Zapodaj więcej informacji, co się w niej dzieje, jakiś charakterystyczny motyw itp. Bo w tej chwili to nie jestem zbytnio w stanie ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 14:10, Arxel napisał:

Hmm, nie za bardzo kojarzę tą reklamę... Zapodaj więcej informacji, co się w niej dzieje, jakiś
charakterystyczny motyw itp. Bo w tej chwili to nie jestem zbytnio w stanie ci pomóc.


No więc tak - najpierw jedzie sobie ten samochód i jest ta piosenka. Charakterystyczne jest to "I can... " i nie wiem dalej co bo niewyraźne, w głosie czuć jak nic francuski akcent. Może to nawet nie jest "I can" ale coś po francusku, jednak na 99 % jestem pewny, że jednak I can. Na samym końcu reklamy jest pokazana para - facet i kobieta jak się opalają w samochodzie przez szyberdach. :) Bo to van jest. Napewno poznasz - szczególnie po zakończeniu.
Pokazana jest para jak się opala, kamera się oddala i się okazuje, że się opalają przez szyberdach w samochodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak - najpierw jedzie sobie ten samochód i jest ta piosenka. Charakterystyczne jest

Dnia 13.06.2006 o 14:20, Vaxinar napisał:

to "I can... " i nie wiem dalej co bo niewyraźne, w głosie czuć jak nic francuski akcent. Może
to nawet nie jest "I can" ale coś po francusku, jednak na 99 % jestem pewny, że jednak I can.
Na samym końcu reklamy jest pokazana para - facet i kobieta jak się opalają w samochodzie przez
szyberdach. :) Bo to van jest. Napewno poznasz - szczególnie po zakończeniu.
Pokazana jest para jak się opala, kamera się oddala i się okazuje, że się opalają przez szyberdach
w samochodzie. :)


No tak, teraz już nie ma wątpliwości. :) Baccara "Yes Sir I Can Boogie". Choć wersja została trochę zmieniona na potrzeby reklamy. Swoją drogą fajniutki kawałek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pioseneczka pochodzi z lat 70'' , w reklamie nie ma oryginalnego wykonania tylko śpiewa ją jakaś laska z wadą wymowy bo faktycznie nie wiadomo o co chodzi. Tytuł to najprawdopodobiej "Yes sir, i can boogie", mam gdzies z tym kasete. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 14:37, Arxel napisał:

No tak, teraz już nie ma wątpliwości. :) Baccara "Yes Sir I Can Boogie". Choć wersja została
trochę zmieniona na potrzeby reklamy. Swoją drogą fajniutki kawałek. :)


Hehe wielkie dzięki, a czy w oryginalnej wersji też usłyszę ten seksowny głosik ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 14:45, Vaxinar napisał:

> No tak, teraz już nie ma wątpliwości. :) Baccara "Yes Sir I Can Boogie". Choć wersja została

> trochę zmieniona na potrzeby reklamy. Swoją drogą fajniutki kawałek. :)

Hehe wielkie dzięki, a czy w oryginalnej wersji też usłyszę ten seksowny głosik ? :D


Głosik jest nieznacznie inny, ale też mu niczego nie brakuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Zainteresowała mnie muzyka z www.umbro.com oraz z reklamy ONE LOVE - Mistrzostwa Świata (można ją obejrzeć na w/w stonie po kliknięciu na Watch One love.

Błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować