Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Kiedyś była reklama neostrady nie pamiętam dobrze co w niej było pokazane. Na początku jakieś dzieciaki później taki dorosły koleś z laptopem na przemówieniu. Podobała mi się piosenka w tle zna ktoś jej tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 09:15, Baluk25 napisał:

Wie ktoś może co za muzyka leci w reklamie Orange, gdzie na końcu jest mowa o LG Shine ?


Z tego co pamiętam muzyka w reklamach Orange jest zamawiana specjalnie na potrzeby owych reklamówek, więc będzie ciężko zarówno o tytuł, jak i o dorwanie utworu. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do pewnej reklamy na 4funnTV, dokładniej. Podoba mi się muzyka z pewnej lecącej tam reklamy Adidasa - podpowiem że jest tam impreza, widzimy tam murzynów, nie wiem jak wam, ale mi to przypomina w pewnym sensie imprezę w jakimś namiocie, ale mogę się mylić. Byłbym wdzięczny za tytuł ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. Może mi ktoś powiedzieć co za muzyka leci w reklamach VH1, dotyczącej VH1? I nie chodzi mi tu o piosenkę ,,We will rock u", tylko o taką bardziej punk rockową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, na ostatnie mi nikt nie odpowiedział...To teraz inne - reklama Prince Polo, w refrenie jest ,,Should i stay or should i go" czy jakoś tak...Wie ktoś co to za piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, mi się temat natknął :P

Jak nazywa się muzyka z reklamy Visy, w której występuje bodajże M. Koterski, ale nie jestem pewien. On tańczy jakby na kulach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować