Zaloguj się, aby obserwować  
Arxel

Muzyka z reklam

1103 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 19:31, Czternasty napisał:

Może ktoś słyszał ostatnio często piosenkę w radiu - z motywem przewodnim "... oh Tiny,
Tiny ...." taka w rytmach R&B, bardzo relaksująca i przyprawiająca o dobry nastrój. Może
ktoś zna tytuł?

Może to Muniek: Tina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam-czy kojarzy ktoś z was może muzyke z takiej dosć starej reklamy[sprzed 4=5 lat] gdzie byli J.Lennon,Einstein i ktoś tam jeszcze i pewna dziewczyna spytała czemu wrócili...?Wiem że reklama dotyczyął jakiegoś samochodu[ów],będe wdzięczny za podanie mi nazwy piosenki z tej reklamy-o ile ktoś ją kojarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o dość starą reklamę (a raczej muzykę w niej użytą).

Chodzi o dawną reklamę Radia Zet, gdzie można było wygrać wycieczkę do Afryki. Wiem, że mało dokładnie, ale może ktoś skojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 10:32, Transylvanian_Hunger napisał:

Od jakiegoś czasu TVN reklamuje swój nowy serial "Majka". Interesuje mnie tytuł i wykonawca telewizyjnej zapowiedzi serialu.


Polska wersja Porque Te Vas w wykonaniu Ali Boratyn. Polskie tłumaczenie tytułu: Nie pytaj.
Mam nadzieję, że o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:02, Transylvanian_Hunger napisał:

Właśnie o to, dzięki. Jakoś ta piosenka wryła mi się w pamięć i poczułem potrzebę jej posłuchania :)


I''m gad I could help :)
Ale zdajesz sobie sprawę, kim jest owa Ala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:08, Grzech napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, kim jest owa Ala?

Z początku nie wiedziałem, ale jak zobaczyłem twarz - to coś mi zaczęło świtać :)
Nie wiem jak ty, ale czasem mam tak że chodzi mi po głowie jakaś melodia/piosenka i nieważne czy mi się podoba, czy też nie - nie mogę przestać o niej myśleć bądź nucić. To jest silniejsze ode mnie ;)
Dość z Alą, teraz słucham Ebonillumini "The Ebon Channel", a w kolejce już czeka Svart "Vanara, Vanmakt och Avsmak". Trochę inaczej niż porque te vas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jaka jest muzyka z tej reklamy wyprzedaży fiata - co samochody ustawione są na kształt płatka śniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować