Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Aftermath do Battlefielda 3 z czterema nowymi mapami i trybem gry

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

DICE wyjawiło pierwsze szczegóły dotyczące nowego rozszerzenia do Battlefielda 3, Aftermath. W pakiecie znajdą się między innymi cztery mapki ze zniszczonym przez trzęsienie ziemi obszarami oraz nowy tryb gry.

Przeczytaj cały tekst "DLC Aftermath do Battlefielda 3 z czterema nowymi mapami i trybem gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda że jedynie Armorek kill będzie sensownym dodatkiem reszta to jakaś kpina i parodia pola bitwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj się za ogół, oki ? Jak się nie podoba to idź grać w CoD`a. Osobiście uważam, że wszystkie doatki jakie wyszły do tej pory są genialne i niesamowicie grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 13:05, Gremo napisał:

Czyli wygląda że jedynie Armorek kill będzie sensownym dodatkiem reszta to jakaś kpina
i parodia pola bitwy...

A skąd wiesz co będzie w reszcie dodatków, że tak wnioskujesz? Jesteś z przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Back to Karakand jest bardzo udany. Close Quaters to gniot. Żadna przyjemność walczyć w totalnym chaosie z przeciwnikami pojawiającymi się za Twoimi plecami lub zaraz przed Tobą. Armored Kill zapowiada się niesamowicie. Co do reszty nie mam jeszcze zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 13:13, rabsonek napisał:

Nie wypowiadaj się za ogół, oki ? Jak się nie podoba to idź grać w CoD`a. Osobiście uważam,
że wszystkie doatki jakie wyszły do tej pory są genialne i niesamowicie grywalne.

HA przecież Close Quaters to jest COD :P i z BF nie ma nic wspólnego.

A wnioskuje z tego jakie informacje docierają, w przypadku CQ się sprawdziło...

nowe, mocno zmodyfikowane pojazdy wojskowe i cywilne, łączące pomysłowość i siłę ognia - MAcgyver
nowe assignmenty, osiągnięcia do zdobycia i nieśmiertelniki - bez komentarza
walka wśród pyłu i gruzów, możliwość wykorzystywania zniszczeń poczynionych przez trzęsienie ziemi w celu zdobycia przewagi taktycznej - wielka walka o dziury...

Brzmi to bardzo słabo... Ale premium kupiliście to nie można narzekać bo dodatki muszą być genialne skoro opłacone z góry...

A i nie będzie trzeba nic już niszczyć - trzęsienie ziemi zrobiło to za nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam fanbojstwo piszące "jak się nie podoba to idź grać w CoD''a" :D

Kolejne 4 mapki, jakiś super innowacyjny tryb gry, assigmenty, niezbalansowane bronie. Już widzę to zdobywanie "przewagi taktycznej" na tych gruzach. Jak na 50 czy 60 zł to niezbyt ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 14:07, KamyK_84 napisał:

Uwielbiam fanbojstwo piszące "jak się nie podoba to idź grać w CoD''a" :D

Kolejne 4 mapki, jakiś super innowacyjny tryb gry, assigmenty, niezbalansowane bronie.
Już widzę to zdobywanie "przewagi taktycznej" na tych gruzach. Jak na 50 czy 60 zł to
niezbyt ciekawe.


A ja uwielbiam hejterów, którzy muszą hejtować coś w co jeszcze nie grali.A jak grałeś i wiesz, że bronie są niezbalansowane itd, to daj linka gdzie można w to zagrać, albo chociaż obejrzeć jakiś trailer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład z B2K i CQ, czy tak mądrym trzeba być żeby wiedzieć co przyniosą następne dodatki, przynajmniej pod tym względem? Przecież bronie z podstawki na początku były bardzo nierówne (M249 i jego celność na dystans).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 13:35, dariuszp napisał:

Back to Karakand jest bardzo udany. Close Quaters to gniot. Żadna przyjemność walczyć
w totalnym chaosie z przeciwnikami pojawiającymi się za Twoimi plecami lub zaraz przed
Tobą. Armored Kill zapowiada się niesamowicie. Co do reszty nie mam jeszcze zdania.


Też uważam, że CQ to gniot, ale za to AK zapowiada się epicko.Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 13:54, Gremo napisał:

nowe, mocno zmodyfikowane pojazdy wojskowe i cywilne, łączące pomysłowość i siłę ognia
- MAcgyver

I bardzo dobrze. Tak jak rebelianci używają przerobionych pick-upów tak nawet siły koalicji same przerabiały niektóre pojazdy dodając np. opancerzenie. Ten pomysł mi się bardzo podoba.

W ogólne fajnie, że to DLC będzie z pomysłem, a nie jakieś mapy z czapy jak w CODzie. O to chodzi, żeby urozmaicić grę. W tym nawet CQ jest ok. Dla każdego coś miłego. Także ja czekam z nieciepliwością na Aftermath.

Szkoda tylko, że nie będzie pewnie nowych broni.

20120727160529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, to się nazywa "Map Pack", mapy, bronie, pojazdy i tryby rozgrywki a nie tylko "mapy" jak to bywa w innych seriach (hehe) ;)

A poza tym pomysł z dużym potencjałem, leżący wieżowiec (coś jak w Bulletstormie, to z windą) byłby bardzo smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować