Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kupujesz gry nieodpowiednie dla Twojego wieku? Musisz zapłacić mandat!

142 postów w tym temacie

Mejste

Zła wiadomość dla amerykańskich nastolatków. Izba Reprezentantów stanu Minnesota przyjęła ustawę o wprowadzeniu kar pieniężnych, stosowanych wobec nieletnich kupujących lub wypożyczających gry, na których znajduje się oznaczenie M lub AO (dolna granica wiekowa odpowiednio 17 i 18 lat).

Przeczytaj cały tekst "Kupujesz gry nieodpowiednie dla Twojego wieku? Musisz zapłacić mandat!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To działanie dużo bardziej skuteczne niż to, co teraz chcą wprowadzic nasi kochani posłowie - a mianowicie kolejne znaczki ostrzegawcze (jakby ich dotychczas nie było!) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak nie ma sensu. I tak dzieciaki bez problemu będą sobie mogły z internetu ściągnąć co im się spodoba. Dla mnie jedynym sensownym rozwiązaniem było by nauczenie rodziców co i jak i żeby to ONI wychowywali swoje dzieci. Rząd nie wychowa dzieci za rodziców to jakaś paranoja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi chca zrobic cos wiecej niz "znaczki"

Pozatym co to za problem, przemycic gre, przeciez nie beda sprawdzac w domach, ani nie beda stac w sklepach i patrzec na rece...

U nas pewnie wejdzie mandat za wypowiedzenie slowa kojazacego sie z kaczkami i usuniecie gier o tematyce kaczkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bęszie chciał kupić to to zrobi i 25 $ mu w tym nie przeszkodzi. Sprzedawca drugie tyle zarobi sprzedając takie gry. A dziecko może poprosic kogokolwiek o zakup tego. W końcu prawo jest po to żeby je łamać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie głupota, jest oznaczenie wiekowe, jeśli ktoś się do niego eni stosuje to jużjego sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat, kupuję gry od lat 16 , 18 ( f.e.a.r. , sc : ct, WH40K Dawn of War, Chronicles of Riddick ) , i sprzedawcy nic nie mówią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie akcje tylko zwiększają ilość gier ściągniętych z neta... chyba że ktoś nie ma dostępu do internetu, ale my mówimy o Ameryce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:28, WorldWar3PL napisał:

Mam 15 lat, kupuję gry od lat 16 , 18 ( f.e.a.r. , sc : ct, WH40K Dawn of War, Chronicles of
Riddick ) , i sprzedawcy nic nie mówią ;P


widocznie dorośle wyglądasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezbyt, wiesz ? :P Jak 14-15 latek : P Ale pani w Empiku ochoczo daje mi gry, bądź sklep.gram.pl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dyby i bucik dla niepokornych :D To ich oduczy, przyszłych psychopatów jednych, że nie należy kupować gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:33, WorldWar3PL napisał:

No niezbyt, wiesz ? :P Jak 14-15 latek : P Ale pani w Empiku ochoczo daje mi gry, bądź sklep.gram.pl
;P


Ty gram.pl w to nie mieszaj ;) a w Empiku oni mysla ze wszystkie gry sa dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 14:36, Taikun napisał:

> No niezbyt, wiesz ? :P Jak 14-15 latek : P Ale pani w Empiku ochoczo daje mi gry, bądź
sklep.gram.pl
> ;P

Ty gram.pl w to nie mieszaj ;) a w Empiku oni mysla ze wszystkie gry sa dla dzieci


ciekawe czy 15 latkowi opchna tez hentaie bo widizalem ze zaczeli sprzedawac... a no wlasnie - jak takie amerykany sprawdza na na przyklad ebay''u kto ile ma lat jak kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować