Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 2.0 do Afterfall: Insanity gotowy do pobrania

27 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

[Zaktualizowano] Z jednodniowym poślizgiem do sieci trafiła łatka, dzięki której możecie za darmo zaktualizować Afterfall: Insanity do Edycji Rozszerzonej. Plik instalacyjny zajmuje na dysku twardym aż 4,6 GB.

Przeczytaj cały tekst "Patch 2.0 do Afterfall: Insanity gotowy do pobrania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za patcha, który idzie pełną prędkością łącza. Afterfalla wyłapałem jakiś czas temu na Allegro za 10zł+KW w normalnej edycji, ale czekał sobie grzecznie na patcha. Mam nadzieję, że dużo on poprawi, bo demo z jednej strony ostro odpychało, z drugiej jednak chciało się dać pełnej grze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 18:23, FranTic_69 napisał:

Wiadomo, jak z wersją Origin?

Ponoć patch ma być gotowy dopiero za tydzień (patrz: link do Facebooka) i najprawdopodobniej będzie dostępny w ramach automatyczne aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@piomink - ja właśnie ukończyłem z CDA, i teraz czekam na patch, który z wersją z CDA będzie działał. Abym miał "odniesienie" do różnic pomiędzy wersjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 18:51, lukas99999 napisał:

Czemu CD Action nie dodało tej gry po prostu w polskiej wersji językowej? Teraz tylko
same problemy ze spolszczeniami, patchami itp. ;-/

Chyba właśnie ze względu na średniej jakości dubbing. A tak w ogóle to dobrze, że jeszcze nie zacząłem grać, przynajmniej niepotrzebnie się nie zrażę błędami podstawki. Mam taką nadzieje chociaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że po prostu jeśli chodzi o CDA wyszła śmieszna sytuacja, w której koszty licencyjne gry były niższe u jakiegoś tam światowego dystrybutora niż u nas. Na sto procent to nie była kwestia słabego dubbingu, wystarczyło poczytać komentarze pod newsem o tym pełniaku, żeby zobaczyć ile było płaczków z powodu braku polskiej wersji. Jak to nie o to chodzi to o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 19:09, lukas99999 napisał:

Swoją drogą - WoW patch jest ''''cięższy'''' niż podstawowa wersja gry! Może jest światełko
w tunelu dla tej gry i jej ''''tatusiów''''. ;-)


World of Warcraft? :D

W końcu, czas na drugą próbę przejścia Afterfalla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 18:51, lukas99999 napisał:

Czemu CD Action nie dodało tej gry po prostu w polskiej wersji językowej? Teraz tylko
same problemy ze spolszczeniami, patchami itp. ;-/

Podobno łatwiej było zdobyć licencję u zagranicznego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wystarczy pomyśleć, dając polską wersję nikt nie kupił by już pudełka w Polsce. Dając zaś angielską wszystko pozostaje otwarte i tak Polak jak i Anglik(w końcu nie kupi wersji "by cda") ciągle jeszcze może zakupić pudełko. Proste i logiczne. Wilk syty i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto ma wersję polską wrzucić na youtuba jak to wygląda z tym patchem, bo niestety na wersję angielską patcha trzeba będzie poczekać jeszcze :/ a ciekawi mnie czy w ogóle jest na co czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak warto było poczekać do wersji 2.0. Dziś kupiłem grę i miałem około 6-7 godzin całkiem dobrej zabawy. W prawdzie dalej jest troche inrytujacych rzeczy w grze, niedociągnięć ale całościowo jest ok. Bardzo podobała mi się fabuła(szczególnie druga połowa gry) i scieżka dzwiękowa. Jak dla mnie to 7/10 za całokształt. I dobrze , im wiecej jest mijejszych producentów gier tym lepiej, nawet jak wydaja słabe gry to niech poprawiają, ale niech wydają. Bo w przeciwnym wypadku tandetny Blizzard i Bioware i paru innych spod znaku EA beda wpychać nam ułomne gnioty( ME 3 , DA2, D3) wmawiajć za każdym razem rewolucję w gatunku i rządając za to gigantycznych pieniędzy, plus $DLC$. A na oceny niektórych recenzji nie ma co patrzeć, skoro takie gry jak Diablo 3 ( do D2 to mu daleko)dostają 10/10... .Często jest chyba tak : Markowy tytłuł+1 do oceny, renomowana firma +1 do oceny. i w takie sposob nie jedna gra otrzymuje 9,10/10 zamiast naprzykład 6,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 19:09, lukas99999 napisał:

Swoją drogą - WoW patch jest ''''cięższy'''' niż podstawowa wersja gry! Może jest światełko
w tunelu dla tej gry i jej ''''tatusiów''''. ;-)

Dla tatusiów nie ma żadnego światełka. Zresztą oni są lepsi w mitomanii i wyciąganiu kasy od głupich inwestorów, niż w robieniu gier.

20120731005615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 18:51, lukas99999 napisał:

Czemu CD Action nie dodało tej gry po prostu w polskiej wersji językowej? Teraz tylko
same problemy ze spolszczeniami, patchami itp. ;-/


Bardzo możliwe, że ze względu na podział praw do lokalizacji.
Może NG nie ma pełnych praw do polskiej lokalizacji (tę robił CD Projekt)?
Natomiast angielską wersję gry robił sam NG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, to dziś zauważyłem, że Afterfall został na Originie przeceniony z 50-ciu do niecałych 25-ciu złotych. Skusiłem się i czekam na patcha. Za to cenę chyba warto zaryzykować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować