Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA obiecuje wspierać Battlefielda 3 nawet po premierze kolejnej części

46 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Beta Battlefielda 4 ma rozpocząć się jesienią 2013 roku. Dla wielu fanów jest to znak zwiastujący koniec Battlefielda 3, jednak EA zapewnia (po raz kolejny), że będzie wspierać tę grę - nawet po ukazaniu się "czwórki".

Przeczytaj cały tekst "EA obiecuje wspierać Battlefielda 3 nawet po premierze kolejnej części" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli EA po premierze BF4 dalej będzie doić kasę z BF3, geniusz taktyczny ;) ciekawe czy podczas pemiery BF3 dalej wspierali BF2 lub BF:BC2... wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre gry też można popsuć polityką związaną z DLC jak i wypuszczając zbyt szybko następne części.
Kupując BF3 nikt nie miał pojęcia, że zostanie dotknięty polityką DLC (+premium) jak i nową częścią, tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu marudził, że Activision wypuszcza zbyt szybko nowego CoD''a. Schemat taki sam jak z BF. Kolejny Crysiso-Battlefildowe kupy w drodze ! yeay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 19:51, dariuszp napisał:

@vegost, odkąd pamiętam BF wychodził co 2 lata. Nie wiem czego narzekasz skoro nie wybijają
się z rytmu.


BF3 wyszedł zaledwie parę miesięcy temu. A już mamy 4 ? :) No może nie mamy, ale beta to nie alpha więc pewnie pracowali nad kolejną częścią podczas debiutu BF3. Nie narzekam bo na EA leje ciepłym moczem. Ale mogli by przestać psioczyć na Acti, że wypuszczają CoD`a co roku. Jak robią to samo, bo muszą z czegoś żyć. A nie zarobią z jednej gry na 4 lata. Z resztą robią tak jak Acti. Na zmianę, raz MoH, raz BF. Gry wydawane co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi, BF3 wyszło pod koniec 2011 roku, BF4 wyjdzie (chyba) pod koniec 2013 roku albo dalej nawet, a Activision wydaję swoje wypociny co roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 20:23, lukas99999 napisał:

Nie wiem o co Wam chodzi, BF3 wyszło pod koniec 2011 roku, BF4 wyjdzie (chyba) pod koniec
2013 roku albo dalej nawet, a Activision wydaję swoje wypociny co roku...

EA też. Battlefieldy i Medal of Honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 20:26, Dared00 napisał:

> Nie wiem o co Wam chodzi, BF3 wyszło pod koniec 2011 roku, BF4 wyjdzie (chyba) pod
koniec
> 2013 roku albo dalej nawet, a Activision wydaję swoje wypociny co roku...
EA też. Battlefieldy i Medal of Honor.

Ostatni MoH jest chyba z 2010 roku nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 20:29, lukas99999 napisał:

Ostatni MoH jest chyba z 2010 roku nie?

Z 2010, w 2011 jest Battlefield 3, teraz MoH: Warfighter i w 2013 BF4. Czym to się różni od strategii Activision?
A tak, inne nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ Tym, że są to osobne serie gier, a CoD to jedna i ta sama seria...
Dobrze, że Acti ma tu obrońców ;-)
Choć ja nie obstaję ani za EA ani za ActiVision, bo są siebie warci ;-)
Tylko stwierdzam prawdę, policzyć można ile już gier wyszło CoD a ile Battlefield''ów... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 20:53, lukas99999 napisał:

^ Tym, że są to osobne serie gier, a CoD to jedna i ta sama seria...
Dobrze, że Acti ma tu obrońców ;-)
Choć ja nie obstaję ani za EA ani za ActiVision, bo są siebie warci ;-)
Tylko stwierdzam prawdę, policzyć można ile już gier wyszło CoD a ile Battlefield''ów...


Zdziwisz się, ale Battlefieldów jest chyba nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to że gra nie wspiera modów, umrze przynajmniej dla mnie bardzo szybko... Natomiast zawsze mogę sobie zainstalować BF2 i rozkoszować się różnorodnością od FH 2 do PR które nadal są rozwijane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 21:08, Kreek napisał:

Zdziwisz się, ale Battlefieldów jest chyba nawet więcej.

11 Battlefieldów (bez czwórki), i 8 dodatków (licząc Vietnama) i 16 Call of Duty i jeden dodatek licząc popierdółki z iPhone''a, Black Opsa II, CoDa na Vitę i traktując World at Wara z PS2 oraz Roads to Victory z PSP jako osobne gry.
W praktyce, licząc np. wg tego, co jest na samym PC, obie serie mają tyle samo części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie te wasze komentarze o jednakowej polityce wydawania FPS''ów przez EA i Activision. Trzeba chyba cierpieć na ostrą jaskrę, żeby mówić, że MoH i BF to to samo tylko pod inną nazwą xD życzę powodzenia w dalszym zaklinaniu rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielicie jak jakies młokosy...

Kupiliście grę, która miała wszystko.. zanim ją kupiliście było info ile ma map co i jak. Teraz nie ściemniajcie, że gdybyście wiedzieli ile będzie DLC to byście nie kupili. Poza tym była beta, któa wyglądała praktycznie tak jak podstawa. Niewielkie były zmiany.

Poza tym jak kogoś nie stać na DLC bo rodzice nie dają... jak mi przykro. Nie stać Cię to nie graj.

Ja ogólnie kupiłem podstawę, z której jestem bardzo zadowolony. Kupiłem również premium ze względu na dodatki. Dzięki tym DLC BF3 zaczyna być kierowany do szerszego grona graczy. Mamy grę, gdzie gramy na małych mapach, średnich oraz bardzo dużych... możemy korzystać ze sprzętu mechanicznego w pełni lub bawić się jako piechurów. Czego jeszcze więcej chcieć od gry ?

To że ma błędy ? A która gra obecnie nie ma błedów ? i G mnie obchodzi, że wychodzi BF4. Beta będzie pod koniec 2013 roku + doliczyć poprawki itd to premierę zaliczymy w 2014 najprawdopodobniej z nextgenami. Do tego czasu jak by nie liczyć to mamy ponad 400 dni a to wystarczająca ilość czasu aby nacieszyć się tą wersją.

Co do sprzeczek co jest lepsze czy BF czy CoD... bujać stąd cztery litery. Ten temat jest skierowany do BF3 więc wypowiadajcie się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować