Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

OnLive dostępny także na OUYA, są nowe zdjęcia kontrolera i konsoli

37 postów w tym temacie

Konsola wygląda dość dobrze, choć ten kontroler już mi tak do gustu nie przypadł. Zobacze jaka bedzie cena, gry i może się skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 19:58, seroero napisał:

Konsola wygląda dość dobrze, choć ten kontroler już mi tak do gustu nie przypadł. Zobacze
jaka bedzie cena, gry i może się skusze.


Jeżeli faktycznie OnLive będzie w pełni działać na OUYA, to będziesz mieć bazę wszystkich dostępnych gier z OnLive, czyli na przykład: Batmany, Civki, Assassiny, etc. Zresztą możesz przejrzeć katalog OnLive w sieci: https://www.onlive.com/games/featuredgames#&tab=all_games&per_page=true

Cena jest przecież na stronie Kickstartera: 99 dolarów (+30 za wysyłkę poza USA).


Jak dla mnie wejście w układ z OnLive jest strzałem w dziesiątkę. Tylko niech poprawią serwery w Europie i stan łącz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli coś co jest całkowicie oczywiste dla obeznanego odbiorcy, ale ciemny lud i tak będzie się cieszył, bo to przecież coś nowego i rewolucja.

OnLive jest na Androidzie + Android jest na OUYA = Onlive jest na OUYA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się ta konsolka. Choć ten kontroler taki IMO słaby jest. Dziwny design... I coraz bardziej prawdopodobne jest, że gry będą w większości płatne (czy to przez OnLive czy "osobno" kanałem dystrybucji OUYA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 20:48, Kam9000 napisał:

Deathscythe ja bym na te batmany civiki assassiny i inne nie liczył. To nie ta liga.

Widać nie rozumiesz na jakiej zasadzie działa OnLive. Odrób to zadanie domowe i przepisz tysiąc razy w prawdziwym zeszycie: "Nie będę wypowiadał się w tematach, o których nie mam zielonego pojęcia.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 20:48, Kam9000 napisał:

Deathscythe ja bym na te batmany civiki assassiny i inne nie liczył. To nie ta liga.


A w ogóle wiesz co to jest OnLive? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 22:37, bobobo napisał:

Ten kontroler to porażka. Tak samo jak i cała konsola.

W ogóle jak się czyta tą nazwe? Ojuja? Ouja? Oja?


Najbardziej mi szkoda ludzi, którzy oceniają coś czego dobrze nie widzieli, a co dopiero dotknęli.
Idź się utop, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 00:46, beziko napisał:

Najbardziej mi szkoda ludzi, którzy oceniają coś czego dobrze nie widzieli, a co dopiero
dotknęli.
Idź się utop, proszę.


Daj mi 130 dolarów,a chętnie zrobie jej recenzje. Zresztą po co komu ta konsola?

-Onlive? Jest na PC i smartfonach
-Android? - jest na komórkach
-Kontroler? No proszę,tylko mi nie mów,że podoba ci się jego design?

Jedyna ciekawa funkcjonalność to ta otwarta przestrzeń dla hakerów,ale mnie to i tak nie interesuje. Jestem raczej staroświeckim graczem,który woli mieć wszystko na oku (pudełka itp) niż na Onlive.Mi ta konsola nie jest potrzebna,ponieważ mam:

-kompa stacjonarnego
-kompa przenośnego
-dobrego smartfona
-PS3

Wieszcze szybki upadek tej konsoli,możesz się ze mną nie zgadzać,ale...mam to gdzieś.

PS.Sry bro,umiem pływać muahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, masz smartphona z wyświetlaczem w HD? Jaka to marka?

Oh wait, ty serio nie zauważyłeś, że tu chodzi o to, że po raz pierwszy Android przyda się nam czymś większym niż tablet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 09:53, Mercuror napisał:

O, masz smartphona z wyświetlaczem w HD? Jaka to marka?


Jeżeli rozdzielczością HD nazwiemy wszystko powyżej 1280x720 (czy raczej w telefonach 720x1280), to takich telefonów jest całkiem sporo od Xperii S poczynając na HTC One X skończywszy. I nie są to Super Amoledy z Pentile, jak ten w SGSIII.
A na horyzoncie mamy nowe telefony z ekranami 1920x1080.

Anyway, wiesz, że telefon da się podpiąć pod telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 10:08, Henrar napisał:

> O, masz smartphona z wyświetlaczem w HD? Jaka to marka?

Jeżeli rozdzielczością HD nazwiemy wszystko powyżej 1280x720 (czy raczej w telefonach
720x1280), to takich telefonów jest całkiem sporo od Xperii S poczynając na HTC One X
skończywszy. I nie są to Super Amoledy z Pentile, jak ten w SGSIII.
A na horyzoncie mamy nowe telefony z ekranami 1920x1080.

Um, super, szkoda tylko, że akurat tutaj HD nie przekłada się na cale ekranu. Niczego tak wielkiego jak telewizor nie znajdziesz, więc w ogóle po co cwaniakujesz z takimi argumentami, skoro wiadomo z góry o co mi chodziło? Oh wait, to Henrar, gramowy król trolli.

Dnia 28.07.2012 o 10:08, Henrar napisał:

Anyway, wiesz, że telefon da się podpiąć pod telewizor?

Anyway, wiem, ale powiedz mi kto tak robi i przy okazji podłącz do telefonu telewizor, pada i zasilanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować