Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 15:59, swietlik94 napisał:

Prince of Persia: Dwa Trony
Ależ oczywiście, ale grałem na PS2 i IMO najgorsza część trylogii.


Najgorsza? A ja myślałem że gorzej niż w było w Duszy wojownika być nie może. Piaski czasu były genialne, a to już taka kicha, a jedyny plus to dwa zakończenia tylko nie chciałoby mi sie już tej gry drugi raz przechodzić. Ja na szczęście od razu zobaczyłem te właściwe. Mimo to chyba jednak też sie zdecyduje i kupię, bo dwie wcześniejsze części mam, przeszedłem (choć Dusze Wojownika to już w bólach) i chętnie bym sie dowiedział jak ta cala historia sie skończyła.

Dnia 09.09.2008 o 15:59, swietlik94 napisał:

Tom Clancy`s Ghost Recon: Advanced Warfighter
Możliwe, ale zależy czy mi udźwignie komputer...

Nie ma sensu podchodzić do tej gry z kartą pokroju GeForce FX5200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2008 o 16:35, Harvenar napisał:


Czyżby Oblivion z allegro? ;) Bo kupiłem za tyle samo właśnie na allegro, też z dodatkami.
xD

TRa kupię na pewno, Just Cause raczej też. Reszta jakoś tak mało interesująca. :P

Tak, bo akurat wykupili z Wirtusa.

W KK brakuje mi już tylko San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 12:10, Sebat1 napisał:

Farciarz

Yup. ;P
>ale i tak nie zazdroszczę. ;)
A jest czego ;P. Wydanie jest świetne a gry ... gry są jeszcze lepsze ...

Dnia 09.09.2008 o 12:10, Sebat1 napisał:

IMO tak , ale nie AŻ tak , aby gra nie była warta tych 25 złotych , jest to całkiem przyzwoita
gra akcji.

Grałem tylko w demo i powiem tak ... graficznie niezła ale wykonanie już dość słabe. Jednak za te cenę można spróbować. Ale mnie od tej gry odrzuciło min. to że nie można było zmienić obłożenia klawiszy -_-.

Dnia 09.09.2008 o 12:10, Sebat1 napisał:

> PREY

Także grałem tylko w demo i ... gra wydała mi się dość dziwna ... ale FPSy lubię więc trzeba będzie się nad tym zastanowić. ;)

Aragloin -> na tę grę to chyba troche za wcześnie żeby trafiła do KK.

Asthariel -> na GTA SA w najbliższym czasie bym nie liczył ( o ile w ogóle ... ) ja tam już swój egzemplarz mam ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 września do Super$ellera, taniej serii gier firmy Cenega, trafi 6 nowych tytułów. Oto one:

- Twierdza Antologia
- UFO Trylogia
- Kane & Lynch
- Tomb Raider: Anniversary
- Silent Hunter 4
- Ghost Recon Advanced Warfighter II

Słabe gry, żadnej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:46, KŁEJK napisał:

A jest czego ;P. Wydanie jest świetne a gry ... gry są jeszcze lepsze ...

Ja tam fanem tej serii nie jestem , to już prędzej World of Prince of Persia bym pozazdrościł. :)

Dnia 09.09.2008 o 16:46, KŁEJK napisał:

Grałem tylko w demo i powiem tak ... graficznie niezła ale wykonanie już dość słabe.
Jednak za te cenę można spróbować. Ale mnie od tej gry odrzuciło min. to że nie można
było zmienić obłożenia klawiszy -_-.

Zupełnie zapomniałem , że sterowania nie można zmieniać , ale chyba da się to przeżyć.

Dnia 09.09.2008 o 16:46, KŁEJK napisał:

Także grałem tylko w demo i ... gra wydała mi się dość dziwna ... ale FPSy lubię więc
trzeba będzie się nad tym zastanowić. ;)

Gra jest bardzo innowacyjna (przynajmniej była taka w dniu premiery) , dlatego też wydaje się trochę dziwna , ale jak już człowiek wkręci się w ten klimat i tą grywalność to jest to jak najbardziej zaleta. ;)

Dnia 09.09.2008 o 16:46, KŁEJK napisał:

Aragloin -> na tę grę to chyba troche za wcześnie żeby trafiła do KK.

Jak za wcześnie ? Ta gra siedzi już od dawna w Czeskiej KK i ma się tam dobrze , tylko u nas ciągle tego brak...

swietlik94

Dnia 09.09.2008 o 16:46, KŁEJK napisał:

PREY
Nie, nie za bardzo.

A to czemu ?

Dnia 09.09.2008 o 16:46, KŁEJK napisał:

Prince of Persia: Dwa Trony
Ależ oczywiście, ale grałem na PS2 i IMO najgorsza część trylogii.

Zależy od punktu widzenia , dla wielu graczy jest to najlepsza część tej serii.

Dnia 09.09.2008 o 16:46, KŁEJK napisał:

Tom Clancy`s Ghost Recon: Advanced Warfighter
Możliwe, ale zależy czy mi udźwignie komputer...

W dniu premiery , wymagania tej gry były ogromne , ale teraz są wręcz niskie. Na Twoim kompie to chyba powinno ruszyć przynajmniej na minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie na gram.pl, czyli tu xD Chce kupić 4 gry z kolekcji klasyki, ale jest problem, wziąłem Chaos Theory, Mafie, Max Payna i Hearts of Iron II. I jakoś nie chce mi uznać tych 2gr. :(. Mówi, że muszę zapłacić 75,60gr. Co jest? WIe ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 22:44, Rga napisał:

W tym sklepie na gram.pl, czyli tu xD Chce kupić 4 gry z kolekcji klasyki, ale jest problem,
wziąłem Chaos Theory, Mafie, Max Payna i Hearts of Iron II. I jakoś nie chce mi uznać
tych 2gr. :(. Mówi, że muszę zapłacić 75,60gr. Co jest? WIe ktoś?


Nie musisz się martwić , ja również mam dokładnie ten sam problem i z tego co widzę wiele innych osób także go ma (chociaż niektórym udało się kupić). Nie będę owijał w bawełna i napisze Ci że najprawdopodobniej ta promocja w sklepie gram.pl to jedna wielka lipa... ;/ Chyba jednak lepiej kupić gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 23:18, Sebat1 napisał:

;/ Chyba jednak lepiej kupić gdzie indziej...

Z całą pewnością lepiej. Chociażby w sklepie Cenegi. Co prawda słyszałem że tam też były wcześniej jakieś problemy z promocją 2+2, ale one już chyba minęły. Zawsze też pozostaje złożyć zamówienie telefonicznie i wtedy sie dokładnie o wszystko wypytać co i jak, a przy okazji też uzgodnić że jeśli przy odbiorze by sie okazało że trzeba zapłacić normalną cenę to paczki nie bierzesz. A tak przy okazji to czy jest możliwość składania telefonicznych zamówień w gramowym sklepie? Jeśli jest to zawsze możne ten manewr zrobić tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 23:42, dave03 napisał:

Z całą pewnością lepiej. Chociażby w sklepie Cenegi. Co prawda słyszałem że tam też były
wcześniej jakieś problemy z promocją 2+2, ale one już chyba minęły. Zawsze też pozostaje
złożyć zamówienie telefonicznie i wtedy sie dokładnie o wszystko wypytać co i jak, a
przy okazji też uzgodnić że jeśli przy odbiorze by sie okazało że trzeba zapłacić normalną
cenę to paczki nie bierzesz. A tak przy okazji to czy jest możliwość składania telefonicznych
zamówień w gramowym sklepie? Jeśli jest to zawsze możne ten manewr zrobić tutaj ;)


Szczerze powiedziawszy to nawet nie mam pojęcia , czy w sklepie gram.pl można zamawiać gry telefonicznie , ale akurat mi taka forma zamawiania nie za bardzo pasuje. ;) Jutro rano (znaczy dzisiaj) spróbuje jeszcze raz , tym razem ostatni (a próbowałem chyba z 20 razy!) zamówić te gry na gram.pl , jak znowu promocja będzie , jak to się mówi ''''tylko na papierze'''' , to zamawiam w sklepie Cenagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą te nowe gry ? Chyba kupuję 2+2 i w tym będzie Blood Money, Vice City, Max Payne: Antologia i jeszcze nie wiem co. Tylko czy przed 30 wrześniem dadzą te nowe gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:13, dambialko napisał:

Tylko czy przed 30 wrześniem dadzą te nowe gry

Nie liczyłbym na to :/ Po to jest ta promocja, żeby stare gierki zalegające w magazynach wypchnąć, bo nowe to same się sprzedadzą :D Ot, marketing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 90% już po zakończeniu promocji :). Sorry Winnetou, business is business :), takie akcje służą głównie temu, by wyczyścić półki i magazyny ze "staroci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzut bardzo dobry.Takie gry jak Prey, Prince of Persia: Dwa Trony, Just Cause i Hitman: Krwawa Forsa na pewno wylądują na mojej półce a Tom Clancy`s Ghost Recon: Advanced Warfighter i Tomb Raider: Legenda też strasznie kuszą:P ciekawe jak będzie odpowiedź CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:47, BoloMaster napisał:

ciekawe jak będzie odpowiedź CDP?

Sam sie nad tym zastanawiam, ale jak tak obserwuje poczynania CDP to zanosi sie na to że mizerna. Wystarczy zresztą spojrzeć na najnowszy rzut TopSellera, prawie same odgrzewane kotlety, które można taniej kupić i w innych seriach wydawniczych. Co prawda najnowszy rzut Extra klasyki HIT był lepszy niż ten TS, ale i tak do tego KK nie ma w ogóle porównania. Ja sam mam zamiar z niego kupić trzy tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2008 o 21:47, BoloMaster napisał:

rzut bardzo dobry.Takie gry jak Prey, Prince of Persia: Dwa Trony, Just Cause i Hitman:
Krwawa Forsa na pewno wylądują na mojej półce a Tom Clancy`s Ghost Recon: Advanced Warfighter
i Tomb Raider: Legenda też strasznie kuszą:P


Widzę że masz podobny gust do mojego , ja również zamierzam kupić sobie wszystkie te gry. Tak dobre tytuły są zdecydowanie warte swojej ceny. ;)

Dnia 11.09.2008 o 21:47, BoloMaster napisał:

ciekawe jak będzie odpowiedź CDP?


A tego jeszcze niestety nie wiadomo , ale ostatnio w XK było bardzo słabo , a więc myślę że teraz będzie można spodziewać się jakiś bardzo ciekawych gier. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak chciałbym kupić to na cenega.pl to wystarczy dodać do koszyka cztery gry z KK i uznaje promocje???Bo może bym się skusił.Jak ktoś chce to za 40 zł około jest World Of Splinter Cell.I czy na 100% działa ta promocja bo nie chciałbym być oszukany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:02, Sebat1 napisał:

Widzę że masz podobny gust do mojego , ja również zamierzam kupić sobie wszystkie te
gry. Tak dobre tytuły są zdecydowanie warte swojej ceny. ;)

Pytanie tylko, czy te gry są warte tych ton czasu, jakie trzeba by im poświęcić :/ Kurczę jak ja tęsknię do czasów, kiedy wracałem ze szkoły do domu i mogłem grać do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 00:29, Quatre napisał:

Pytanie tylko, czy te gry są warte tych ton czasu, jakie trzeba by im poświęcić :/

W przypadku niektórych gier , takich jak Tomb Raider: Legenda i Prince of Persia: Dwa Trony , a w szczególności PREY jestem pewny że są warte każdej chwili spędzonej przed monitorem. W inne gry nie grałem to nawet nie wiem , ale jak nie zagram to nigdy się o tym nie dowiem.

Dnia 12.09.2008 o 00:29, Quatre napisał:

Kurczę jak ja tęsknię do czasów, kiedy wracałem ze szkoły do domu i mogłem grać do woli :)

U mnie także te wspaniałe czasy dawno już minęły , mam w tej chwili wakacje , a i tak nie mam wystarczająco dużo czasu aby sobie dłużej pograć. To co to będzie jak pójdę do szkoły... :/ Dlatego też postaram się kupować i przechodzić gry pojedynczo , żeby nie mieć tego poczucia że gram mniej niż bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować