Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 19:55, jakubcjusz napisał:

A nie wiesz, jak się ma sytuacja w Saturnie albo w Media Markt?


W Media Markt nie wiem, ale z tego co słyszałem to była tam ta promocja. W Saturnie była na 100%. W Krakowie nawet przez kilka dni była ona taka że kupowałeś dowolną grę z Kolekcji Klasyki za 10 zł. Mogłeś kupić zarówno jedną grę jak i cztery, a i tak płaciłeś 10 zł ze sztukę. Ale tak jak już pisałem, ta promocja trwała tylko przez kilka dni po których następowała zmiana na 2+2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 15:18, dave03 napisał:

Problemy niestety jak były tak i są nadal, a nawet z czasem było gorzej, bo o ile wersje
premierową szło załatać o tyle już na edycje z Supe$ellera nie było rady i trzeba było
w dwóch etapach wyłączyć opcje next-gen, bo inaczej gra wywalała do pulpitu. Więcej o
tym problemie przeczytasz tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6625&tpage=11
Przeczytaj sobie od posta numer 202.

Dzięki wielkie za tą informacje , ja na razie nie posiadam dobrej karty graficznej , także nie będę włączał tej opcji , choć możliwe , że na święta dostanę nową kartę , więc to zmienia postać rzeczy xD A tak ogólnie prócz tego błędu to z grą jest wszystko ok i gra jest ogólnie warta zagrania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 19:55, jakubcjusz napisał:

A nie wiesz, jak się ma sytuacja w Saturnie albo w Media Markt? Bo do Empiku mam po prostu
blisko.

W Saturnie w Bydgoszczy było wiele gier jeszcze w Piątek , sam się skusiłem na tą promocję , nie było już tylko Gta Trylogii , Infernal i Gta Vice City , trzeba brać pod uwagę , że promocja już trochę trwa i nie ma co się dziwić , że już jakieś tytuł były nie dostępne xD Natomiast w Media Markt nie było żadnej gry z promocji !! Wszystkie gry w normalnej cenie , w Empiku gry są , tyle , że droższe o 2 zł niż w Saturnie , więc wyjdzie się 4 złote na plus , jeśli gry się kupi w Saturnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 22:05, heaton 1992 bdg napisał:

ja na razie nie posiadam dobrej karty graficznej ,
także nie będę włączał tej opcji , choć możliwe , że na święta dostanę nową kartę , więc
to zmienia postać rzeczy xD


Dokładnie. Ja sam w momencie zakupu tej gry miałem sprzęt przeciętny, ale po kilku miesiącach go zmieniałem i teraz chciałoby sie go już w pełni wykorzystać i cieszyć oko wszystkimi wodotryskami ;)

>A tak ogólnie prócz tego błędu to z grą jest wszystko ok i gra jest ogólnie warta zagrania ?

Dnia 27.09.2008 o 22:05, heaton 1992 bdg napisał:


Z całą pewnością warto kupić, tym bardziej za cenę 25 zł, która to jest aż śmieszna jak za Legendę (choć przyznaję że Tomb Raider - Anniversary moim zdaniem jest jeszcze lepszy). Szkoda tylko że jest to gra dość krótka. Przejście jej nie zajęło mi więcej niż 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... W Media Markt już nie było za bardzo z czego wybierać. Na szczęście Saturn był nieźle zaopatrzony i zakupiłem (pochwalę się, a co...): Civilization 3 (oczekując na potanienie 4 Complete), Far Cry (to akurat nie dla mnie), Deus Ex (nigdy nie grałem) i Mafia (bo nie było Hitmanów). I wszystko za niecałe 40 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:45, PJ MW napisał:

Ja mam pytanie. Czy warto kupić Far Cry za 25 zł od Cenegi? Bo słyszałem o niezbyt dobrej
polonizacji.


Oczywiście że warto . Ta gra to prawdziwa klasyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest naprawdę niezła ale mniej więcej w połowie staje się nudna i monotonna, spolszczenie jest przeciętne by nie powiedzieć słabe mimo to warto kupić by przekonać się dlaczego Far Cry był jednym z największych hitów ostatnich lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:45, PJ MW napisał:

Ja mam pytanie. Czy warto kupić Far Cry za 25 zł od Cenegi? Bo słyszałem o niezbyt dobrej
polonizacji.


Jakiś czas temu z sieci można było legalnie ściągnąć tą grę w oryginalnej wersji językowej, więc jeśli masz szybkiego neta, a ta nazwijmy to oferta jest nadal aktualna to polecam właśnie takie rozwiązanie. Wersja FarCry z Kolekcji Klasyki jest co prawda sporo poprawiona w stosunku do edycji pierwotnej, ale to nadal nie wygląda tak jak powinno. Jeśli natomiast z sieci już nie można tego ściągnąć to wtedy bierz z KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można się dowiedzieć ze wczorajszej wiadomości prasowej od Cenegi http://www.gram.pl/news_8g3iJO25_Nowe_kultowe_tytuly_w_serii_Kolekcja_Klasyki_Rusza_ preorder_w_sklepie_Cenega.html , gra
Prince of Persia: The Two Thrones nie trafi do najnowszego zrzutu , a wielka szkoda. Teraz trzeba mieć tylko nadzieję , że stanie się to w kolejnym zrzucie , czyli w lutym przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 08:09, Sebat1 napisał:

Prince of Persia: The Two Thrones nie trafi do najnowszego zrzutu


No szkoda, zwłaszcza że wydawało sie że teraz wreszcie to już nastąpić musi. Piaski Czasu i Duszę Wojownika przeszedłem już dawno i myślałem że wreszcie dane mi będzie zabrać sie i za Dwa Trony, ale niestety. Owszem, mógłbym kupić DT w Super$ellerze, ale po zawodzie jaki miałem po DW wolę już nie ryzykować.

Dnia 01.10.2008 o 08:09, Sebat1 napisał:

Teraz trzeba mieć tylko nadzieję , że stanie się to w kolejnym zrzucie , czyli w lutym
przyszłego roku.

A skąd wiesz że następny rzut będzie w lutym? Ja mam nadzieje że przed świętami może jeszcze coś wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 14:55, dave03 napisał:

No szkoda, zwłaszcza że wydawało sie że teraz wreszcie to już nastąpić musi. Piaski Czasu
i Duszę Wojownika przeszedłem już dawno i myślałem że wreszcie dane mi będzie zabrać
sie i za Dwa Trony, ale niestety. Owszem, mógłbym kupić DT w Super$ellerze, ale po zawodzie
jaki miałem po DW wolę już nie ryzykować.

Też bardzo żałuje , że tytuł ten nie trafi teraz do KK , ale i tak w tym roku mam tyle wydatków na gry , że mogę bez większego rozczarowania poczekać sobie do następnego zrzutu.

Dnia 01.10.2008 o 14:55, dave03 napisał:

A skąd wiesz że następny rzut będzie w lutym? Ja mam nadzieje że przed świętami może
jeszcze coś wpadnie.

O ile pamięć mnie nie myli w tym roku była jakiś zrzut w lutym , chyba w zeszłym roku też było podobnie. Na jeszcze jakiś zrzut przed świętami to nie ma co liczyć , bo aktualny zrzut jest właśnie przedświąteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jest całkiem spora szansa na coś nowego przed świętami, bo jakby nie patrzeć jest to najlepszy okres ku temu żeby coś nowego wprowadzić do obiegu. Zwłaszcza że Prince of Persia - Dwa Trony to gra dość wiekowa i nie wydaje mi sie aby teraz jej sprzedaż w Super$ellerze była szczególnie wysoka. No chyba że są tu jakieś problemy prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 18:35, dave03 napisał:

Ja myślę że jest całkiem spora szansa na coś nowego przed świętami, bo jakby nie patrzeć
jest to najlepszy okres ku temu żeby coś nowego wprowadzić do obiegu.

W zeszłym roku też przecież okres przed świętami był idealny żeby wprowadzić coś nowego do obiegu i jakoś nic takiego się nie pojawiło , i pewnie w tym roku będzie tak samo. Cenega to nie CDP , oni mają ściśle przewidziane daty zrzutów do tanich serii i nie ma co liczyć na jakieś innowacje.

Dnia 01.10.2008 o 18:35, dave03 napisał:

Zwłaszcza że Prince of Persia - Dwa Trony to gra dość wiekowa i nie wydaje mi sie aby teraz jej sprzedaż
w Super$ellerze była szczególnie wysoka. No chyba że są tu jakieś problemy prawne.

W S$ na pewno jest kilka tytułów które się już nie sprzedają i jakoś dalej siedzą w tej serii , tak samo jak Dwa Trony. Ale nie można też wykluczyć , że Cenega ma jakieś problemy z licencją tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 18:57, Sebat1 napisał:

W zeszłym roku też przecież okres przed świętami był idealny żeby wprowadzić coś nowego
do obiegu i jakoś nic takiego się nie pojawiło


Cóż, każdy uczy sie na błędach ;) Zresztą może niech lepiej na razie wszyscy trochę z tym przystopują, bo raz że można zbankrutować, a dwa kiedy w to wszystko grać? :P Zwłaszcza że CDP też w najbliższym czasie ma wypuścić 10 nowych tytułów w XK-H/D/G, które zapowiadają sie ciekawie, a mi to wszystko powinno zapewnić dobrą rozrywkę do przyszłego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez dave03

Czy Ty w ogóle zauważyłeś , że odpowiedziałeś na posta z przed czterech dni ?

> Cóż, każdy uczy sie na błędach ;)
Zdecydowanie nie każdy. ;P

> Zresztą może niech lepiej na razie wszyscy trochę z tym przystopują, bo raz że można zbankrutować,
> a dwa kiedy w to wszystko grać? :P
W sumie nawet się zgadzam , skąd tu niby brać kasę na gry i czas na ich przechodzenie , skoro cały czas tylko ich przybywa i przybywa. ;)

> Zwłaszcza że CDP też w najbliższym czasie ma wypuścić 10 nowych tytułów w XK-H/D/G, które
> zapowiadają sie ciekawie, a mi to wszystko powinno zapewnić dobrą rozrywkę do przyszłego roku :D
Nie mów hop... ;> To , że się całkiem nieźle zaczęło to jeszcze niczego nie przesądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:00, Sebat1 napisał:

Czy Ty w ogóle zauważyłeś , że odpowiedziałeś na posta z przed czterech dni ?

>

Nie widzę w tym nic złego że odpowiedziałem na posta z przed czterech dni skoro sprawę nadal uważam za aktualną.

Dnia 05.10.2008 o 23:00, Sebat1 napisał:

Cóż, każdy uczy sie na błędach ;)
Zdecydowanie nie każdy. ;P

>
Może i nie tak do końca każdy, ale wierzę że Cenega tak. Zresztą to chyba widać po lepszych lokalizacjach w ostatnim czasie ;)

Dnia 05.10.2008 o 23:00, Sebat1 napisał:

Nie mów hop... ;> To , że się całkiem nieźle zaczęło to jeszcze niczego nie przesądza.

Możemy być spokojni, bo gorszego rzutu niż był poprzednio w TopSellerze już sobie raczej nie wyobrażam. I chyba nie tylko ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować