Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 15:42, Blackhand napisał:

PS Będąc w real,- u ;) zauważyłem coś jakby nową serię Cenegi (a może to mi coś umknęło)
- DVDBoxy z szatą graficzną zbliżoną do Pomarańczowej Serii Techlandu (tylko czerwone
a nie pomarańczowe :)), w cenie 9,99 i o bardzo skromnej zawartości (sądząc z wagi, nic
nie kupiłem z tej serii, tylko płytki z grami). Obok Staliningradów i Kryzysów Kubańskich
w tej serii przyuważyłem Jack Keane, Sinking Island, BG&E, Vietcong 2 i Asheron''s Call
(tytułów było sporo więcej, ale tylko te zapamiętałem).


Poszukaj dokładniej, bo może znajdziesz gdzieś jeszcze taniej. Ja w sobotę kupiłem Sinking Island w Carrefure za 7,90 zł.

Edit: Upps, nie spojrzałem na datę Twojego postu. Zapewne już zdążyłeś się zorientować w sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 12:13, Anjinsan napisał:

...
Edit: Upps, nie spojrzałem na datę Twojego postu. Zapewne już zdążyłeś się zorientować
w sytuacji :)


Nie szkodzi :). Ciekawe, że przy którejś wizycie w realu zauważyłem, że w końcu wylądowały w dziale z grami. I to w cenie niższej, niż w "promocji" (7,90).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście pojawiły się nowości, ale raczej mnie nie zainteresowały. Ucieszyłbym się gdyby Cenega zdecydowała się na ponowne wydanie pierwszego Still Life''a. Część gier z serii, w której ukazał się Still Life została wydana również w KK (np. Red Orchestra) więc nadzieja pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:10, MrSmok napisał:

Na szczęście pojawiły się nowości, ale raczej mnie nie zainteresowały. Ucieszyłbym się
gdyby Cenega zdecydowała się na ponowne wydanie pierwszego Still Life''a. Część gier
z serii, w której ukazał się Still Life została wydana również w KK (np. Red Orchestra)
więc nadzieja pozostaje.

to się nie łudź, teraz prawa do gier Microids w Polsce ma IQ Publishing i już niedługo wydadzą obie części SL
http://www.exerion.pl/releaselist.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jakoś przeoczyłem sprawę przejęcia praw. Spodziewałem się, że kiedyś Cenega wyda w SS czy innej serii reedycji obie części, ale nie liczyłem, że stanie się to szybko.
A tak szykuje się ciekawa jesień ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie Brothers in Arms Earned in Blood, wydany w KK.
Czy do tej gry jest dolaczony jakis poradnik? Na pudelku jest informacja, ze poradnik jest dolaczony.
Niestety, po zainstalowaniu gry (w wersji angielskiej) nigdzie nie moge go znalezc.
Z gory dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:21, Llordus napisał:

A ja mam pytanie odnosnie Brothers in Arms Earned in Blood, wydany w KK.
Czy do tej gry jest dolaczony jakis poradnik? Na pudelku jest informacja, ze poradnik
jest dolaczony.
Niestety, po zainstalowaniu gry (w wersji angielskiej) nigdzie nie moge go znalezc.
Z gory dzieki za info.

na płytce dobrze patrzyłeś, powinien być z gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:55, FPSProjekt napisał:

> A ja mam pytanie odnosnie Brothers in Arms Earned in Blood, wydany w KK.
> Czy do tej gry jest dolaczony jakis poradnik? Na pudelku jest informacja, ze poradnik
> jest dolaczony.
> Niestety, po zainstalowaniu gry (w wersji angielskiej) nigdzie nie moge go znalezc.

na płytce dobrze patrzyłeś, powinien być z gry-online.pl


Patrzylem na plytce. Niestety nie bylo.
Zdecydowalem sie na reinstalacje gry, tym razem po polsku.
I cud! Poradnik sie pojawil - razem z polska instrukcja do gry.
Widac cudowni "fachowcy" z cenegi nie wpadli na jakze skomplikowany i nieoczekiwany pomysl, ze ktos moglby chciec uzyc dolaczonego poradnika (za ktory zaplacil), ignorujac kompletnie ich "tlumaczenie" gry.
Durnych i bezuzytecznych linkow do swoich stron nie zgubili, za to potencjalnie uzyteczny poradnik uznali za zbedny.
Ehh, rece opadaja po prostu.

Teraz jeszcze tylko z powrotem zreinstalowac gre na angielski, i bedzie mozna sie pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pomarańczy trafiają 4 nowe gry:

BioShock
Civilization IV: Colonization

GT Legends
X3 Konflikt Terrański

źródło: markolf.pl


Kto nie ma BioShocka, niech się nawet nie zastanawia, tylko bierze go zaraz po premierze (2010-02-05 wg. Empik). Colonization za tą cenę też jest ciekawą propozycją :)

EDIT:
Widzę, że info pojawiło się już wcześniej w wątku poświęconym bezpośrednio PKK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:33, LESZ3u napisał:

BioShock
Civilization IV: Colonization

GT Legends
X3 Konflikt Terrański

Dali by wreszcie Civilization IV Complete, a nie zawracają głowę Kolonizacją, którą i tak już mają c, co mieli mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy zrzut nie najgorszy, ale mogło być zdecydowanie lepiej. Na razie nic nie kupię, może w maju na urodziny będzie jakaś promocja w stylu ''''2+2'''' to wtedy się nadrobi zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kupił ktoś może złotą edycję Anno 1701 z tej pomarańczowej serii?
Bo ja właśnie kupiłem i nie mogę zagrać bo rzekomo numer seryjny który wpisuje jest zły. Milion razy go sprawdzałem i na stówę zgadza się z tym co wydrukowane na tej niby instrukcji ale wg gry ciągle jest nieprawidłowy... Chyba muszę napisać do cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 11:00, kedzior141 napisał:

Już dawno nie cieszyłem się tak z reedycji jak teraz z Bioshocka. Za taką cenę grzech
nie kupić, a to że wydali ją na dniach premiery dwójki to już mega pomysł :)

Nie żaden mega pomysł. tylko zasady handlu. Gra ma już swoje lata, kto miał kupić za wyższą cenę, to już kupił. A teraz przy okazji premiery drugiej części gry jedynka skorzysta z darmowej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. Bioshocka w KK - czy ta wersja posiada jakieś irytujące zabezpieczenia (StarForce, konieczność rejestracji przez Net), czy można bezpiecznie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować