Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Cenega straaasznie mi dowalila ta kolekcja klasyki, zwlaszcza, ze w moim media markt cala seria wyszla po 19 pln za sztuke. Z miejsca kupilem antologie: Myth, Commandos, Age of Wonders, i takie giery jak FarCry i Sacred+, mysle o Dungeon Siege. Przygodowek nie lubie ale z tego co slyszalem to Syberia i Myst to tytuly, na ktore fanatycy tego gatunku dostaja slinotoku. Cenega zdecydowanie rzucila rekawice CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Cenega chce nawiązać walke z CDP i póki co w miarę im się to udaje. Zresztą to tym lepiej dla nas bo przez to gry będą coraz tańsze. Wypada sie cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie, oferta w KK jest bardzo dobra, bardzo powazny konkurent dla Extra Klasyki. Duzo dobrych gier, jednak mi sie wydaje, ze duza role w wyborze bedzie mial tez sentyment do oferty CDP. Extra Klasyka "byla od zawsze" i ludzie sie przyzwyczaili do niej. A ze teraz sie pojawilo KK, to tylko lepiej dla nas graczy. Wkoncu CDP musialo odswiezyc swoja stara kolekcje i zaczac dzialac w tej dzialce. Dzieki temu bedziemy mogli sie spodziewac, tez lepszych tytulow, a co za tym idzie bardziej zazarta walka o klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że dobra rzecz ta kolekcja klasyki.... Można miec takie fajne tytuły jak :Far Cry czy XIII już za prawie 3 dyszki, a tak jak napisał Astmatyk, już za 2 dyszki w Mediamarkcie.........

A teraz pytanko do tych co nabyli chociaż jedną sztukę KK: jak Cenega spisała się z polonizacją?????? O polonizacje CDP nie trzeba wogóle pytac, ale o Cenegę muszę zapytac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 20:53, ciaputek napisał:

Myślę,że dobra rzecz ta kolekcja klasyki.... Można miec takie fajne tytuły jak :Far Cry czy
XIII już za prawie 3 dyszki, a tak jak napisał Astmatyk, już za 2 dyszki w Mediamarkcie.........


A teraz pytanko do tych co nabyli chociaż jedną sztukę KK: jak Cenega spisała się z polonizacją??????
O polonizacje CDP nie trzeba wogóle pytac, ale o Cenegę muszę zapytac......


Wkoncu musieli w ostatecznym wydaniu gry poprawic wszystkie bledy, jakie sie namnozyly podczas wczesniejszych edycji. + maja u mnie za wszystkie ostatnie patche do kazdej gry, choc nie wiem czy jest na 100% zapewnione. Jesli tak to duzy plus za to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 21:40, krzysiek-blitek napisał:

Mam takie pyanie: vzy wybrać MYTH Antologia czy DS


Najlepiej jedno i drugie..... Ja na razie kupilem Myth, DS kupie za jakis czas. Powiem tak: Calkiem sie fajnie gra w Myth, mile przypomnienie starych czasow. Grafika troche smieszy, ale jak sie przebrnie to zabawa przednia. Lubie to uczucie bezradnosci w Myth, mroczny klimat. Fabularnie moim zdaniem lepszy od DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 20:53, ciaputek napisał:

Myślę,że dobra rzecz ta kolekcja klasyki.... Można miec takie fajne tytuły jak :Far Cry czy
XIII już za prawie 3 dyszki, a tak jak napisał Astmatyk, już za 2 dyszki w Mediamarkcie.........


A teraz pytanko do tych co nabyli chociaż jedną sztukę KK: jak Cenega spisała się z polonizacją??????
O polonizacje CDP nie trzeba wogóle pytac, ale o Cenegę muszę zapytac......


Jak polonizacja jest kinowa jest ok, acz dopatrzylem sie kilku bledow w Age of Mythology np "werbuj wampir". W FarCry natomiast BARDZO irytuja mnie dretwe dialogi. "mam tutaj kulę z twoim imieniem" mowi co drugi najemnik z czestotliwoscia 3 razy na 10 sekund a "skopię ci dupsko" brzmi zalosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:21, Astmatyk napisał:

W FarCry natomiast BARDZO irytuja mnie dretwe dialogi. "mam tutaj kulę z twoim
imieniem" mowi co drugi najemnik z czestotliwoscia 3 razy na 10 sekund a "skopię ci dupsko"
brzmi zalosnie.

Przynajmniej motywuje to do jak najszybszego wytłuczenia niemilców. Martwi nie mówią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:21, Astmatyk napisał:

W FarCry natomiast BARDZO irytuja mnie dretwe dialogi. "mam tutaj kulę z twoim
imieniem" mowi co drugi najemnik z czestotliwoscia 3 razy na 10 sekund a "skopię ci dupsko"
brzmi zalosnie.


Przepraszam - jakie dialogi :]. Wg mnie najemnicy kierują ewidentne monologi, który w dialog przerodzić się nie dadzą, bowiem przed tym jak padnie riposta, ktoś padnie na ziemię :).

Ale fakt, że zarówno głosy jak i w ogóle pomysł dubbingu w grze akcji jest żałosny ;p. Na szczęscie udało mi się zdobyć wersję FC po angielsku i tam brzmii to po prostu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 10:09, Backside napisał:


Przepraszam - jakie dialogi :]. Wg mnie najemnicy kierują ewidentne monologi, który w dialog
przerodzić się nie dadzą, bowiem przed tym jak padnie riposta, ktoś padnie na ziemię :).


No sa jeszcze dialogi Jacka (jakiez oryginalne imie dla bohatera gry tego typu) z tym drugim, jakmutam albo z ta laska. Brzmia niemal rownie zalosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 09:43, Krejt napisał:

> W FarCry natomiast BARDZO irytuja mnie dretwe dialogi. "mam tutaj kulę z twoim
> imieniem" mowi co drugi najemnik z czestotliwoscia 3 razy na 10 sekund a "skopię ci dupsko"

> brzmi zalosnie.
Przynajmniej motywuje to do jak najszybszego wytłuczenia niemilców. Martwi nie mówią. :P


W pewnym sensie tak....wolalbym jednak byc motywowany w jakis przyjemniejszy sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(..)Przygodowek nie lubie ale z tego co

Dnia 20.05.2006 o 17:38, Astmatyk napisał:

slyszalem to Syberia i Myst to tytuly, na ktore fanatycy tego gatunku dostaja ślinotoku. Cenega
zdecydowanie rzucila rekawice CDP

Potwierdzam z autopsji... 8-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 21:40, krzysiek-blitek napisał:

Mam takie pyanie: vzy wybrać MYTH Antologia czy DS

Jedno to RTS drugie cRPG co wolisz, ale DS jest póki co bez dodatku.
Ja w każdym bądź razie poczekam, aż Cenega w końcu się wysili i postara o prawa do dodatku i wyda to po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem w kolekcjii kalsyki nie ma sie pojawić w czerwcu gra Call Of Cthulhu ?

bo musze sobie nią kupic po polsku :)a jak Wy mówicie ze w MM jest za 20 zł.. to wogóle bajerek...

moze ktoś mi dac www do Call Of Cthulhu KK ? bo ja szukałem i.. :/ niebardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować