Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III na PC jednak bez opóźnień?

22 postów w tym temacie

Jeśli ma być jakieś opóźnienie, to już bym wolał poczekać do lutego/marca i dostać grę w komplecie z dlc. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to pic na wodę. Każda część zabójców miała spory poślizg względem konsol. Zawsze przez długi czas mówili, że będzie premiera w tym samym dniu a potem 2 - 3 miesiące przed premierą mówili o obsuwie wersji pecetowej. I niestety zawsze tak jest, niechlubna tradycja, którą Ubik powinien usunąć ze swoich postulatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 01:31, vegost napisał:

Moim zdaniem to pic na wodę. Każda część zabójców miała spory poślizg względem konsol.


Nieprawda, Revelations na PC pojawiło się tylko 2 tygodnie po wersjach konsolowych, nie nazwałbym tego sporym poślizgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 02:50, sinir napisał:

Nieprawda, Revelations na PC pojawiło się tylko 2 tygodnie po wersjach konsolowych, nie
nazwałbym tego sporym poślizgiem.


To i tak jest opóźnienie przecież. A mówili, że tak nie będzie. Ciągnie się ta historia od drugiej części. Tłumaczą się tym, że chcą lepiej ją dopracować. A zawsze jest tak, że nie różni się niczym od wersji konsolowej. Do tego tak psioczą o DX10 czy DX11 a ciągle tego nie widać. Dla mnie to jest dym w oczy. Jak zwykle zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę, Droga Redakcjo, jestem NEGATYWNIE zaskoczona faktem, że powołujecie się na wypowiedź rzecznika prasowego Ubisoftu, którego imienia i nazwiska NIE ZNACIE, mało tego - nawet nie wiecie, czy takowy istnieje albo kto pełni w tej firmie taką fukcję. Tego, czy coś takiego powiedział też nie wiecie.
Jak dla mnie to małowiarygodny ten news. To raczej plotka, którą - nie czarujmy się- nawet ja mogę sobie wymyślić i zobaczyć, kto podchwyci. Bo czasem fakty zmyślone mogą stać się prawdzimy, że jako przykład najbardziej znany podam słuchowisko radiowe "Wojna Światów" na podstawie powieści Orsona Wellsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 11:29, Iwonex50 napisał:

Trochę, Droga Redakcjo, jestem NEGATYWNIE zaskoczona faktem, że powołujecie się na wypowiedź
rzecznika prasowego Ubisoftu, którego imienia i nazwiska NIE ZNACIE, mało tego - nawet
nie wiecie, czy takowy istnieje albo kto pełni w tej firmie taką fukcję. Tego, czy coś
takiego powiedział też nie wiecie.

http://www.theverge.com/gaming/2012/7/13/3156512/assassins-creed-3-pc-version-delayed-past-october-30th-release-date
Trololo, źródło w newsie i jeszcze czytać się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie miała byków tyle co ostatni Ghost Recon, to ja dziękuję, postoję. Zresztą UBI od kilku lat tworzy gry dobre, ale nie ciekawe. Odcina kupony od serii, na dodatek przerbiając je na papkę dla dzieci (np. Rainbow Six i Ghost Recon). No, ale taki już jest ten biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie we wrześniu (tak pod koniec) dowiemy się o poślizgu wersji na pc. Nie ma co się napinać czy robić sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Revelations też tak było. Spokojnie sobie oglądałem newsy pisali, że opóźnień nie będzie, a tu mniej niż miesiąc przed premierą ogłoszono opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 12:38, diabolo20 napisał:

Ale AC III ma być zwieńczeniem serii?


Ma być zwieńczeniem historii Desmonda, ale zapewne kolejne gry z tego uniwersum powstaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować