Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w sierpniu - najciekawsze premiery miesiąca

26 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sierpniu zadebiutują m.in. Dark Souls: Prepare to Die Edition, Sleeping Dogs, konsolowy Risen 2: Mroczne Wody, Guild Wars 2, Counter-Strike: Global Offensive i kilka innych produkcji, które omawiamy w naszym artykule.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: W co zaGRAMy w sierpniu - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ciekawi tylko Sleeping Dogs. Ewentualnie Dark Souls, ale prawdopodobnie będzie zwalona optymalizacja i będzie potrzebny komp z NASA, żeby w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie skuszę się na Transformerów. Uwielbiałem g1 w dzieciństwie a w WFC grało się znakomicie w single/multi pomimo zwalonego portu z konsoli. Tym razem ma gra być przystosowana do PC- zobaczymy. Sleeping Dogs/Dark Souls/Darksiders to gry głównie sp więc będzie można do nich wrócić w jakimś suchym miesiącu. Ciekawe też jak DS będzie wyglądało na PC. Po necie chodzi tyle plot o limicie FPS, niskich rozdziałkach, dziwacznym sterowaniu, że nie wiadomo w co już wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale gdzie obiecana recka GW2? Miała być wczoraj. Cytuję: "Czy warto się przygotować podpowiemy już za kilkanaście godzin - w tym momencie ostro gramy w prawie ostateczną wersję Guild Wars 2 i jutro podzielimy się wrażeniami z tego grania. Bądźcie gotowi. Na wszystko." Wprawdzie grę już mam kupioną i czekam na start, ale jednak chętnie bym poczytał co tam Mysza naskrobał(zakładam, że nie ma zmian w obsadzie "gatunkowej"), bo się niemiłosiernie nudzę przez ten deszcz. C''mon guys, dawajta ten tekst :)
Co do newsa, to na pewno jak już wspomniałem GW2. Co zaś się tyczy reszty, chciałbym zagrać w Sleeping Dogs, Darksiders. Ale to już raczej we wrześniu, a do premiery GW2 wakacyjna przerwa w graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 + CS + Transformery. To mój plan na sierpień. A z uwagi na to że GW2 zakupiłem już dawno, mam 2 gry do kupienia. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity Spider-Man, Sleeping Dogs, Darksiders II, Dark Souls i Transformers: Upadek Cybertronu. To mnie interesuję i na pewno w to wszystko zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadlight - pierwszy raz widze te gre, moze sie skusze
Risen 2 - nie wiem czy kupie po tych przeciętnych recenzjach na PC
Niesamowity Spider-Man - Nie dzięki po Spider-Man Edge of Time przysięgłem sobie że nie wydam już ani grosza na człowieka pająka
CC GO i GW2 - niestety zasłaby net
Darksiders II - kupuje na 99,9%
Dark Souls: Prepare to die - czekam na swoją paczke na PS3
Sleeping Dogs - poczekam zobacze
Transformers - pozostaje przy filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz się wczytałem i Deadlight sobie nie kupie bo nie mam x360, a czekam na Dark Souls na PS3 oczywiście bez tego "Prepare to Die"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawu to Śpiące Psy i ewentualnie CD-GO ale to się jeszcze zobaczy.Bo na razie to siedzę na zmianę albo na P2 albo BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 12:08, bobobo napisał:

A Risen 2 będzie w polskiej wersji językowej na PS3?


Będzie, zarówno na Xboxa i PS3.

Osobiście mam pre-ordera na tę grę na Xboxa i nie wiem czy się nie wycofać bo premiera tuż tuż, a żadnych info o tej grze nie ma. A wszyscy wiemy jak to było z Risenem 1 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować