Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co zmusił Agenta 47 do działania w Hitman: Absolution?

78 postów w tym temacie

A dla mnie to gra, nie będę się przejmował śmiercią jakiejś postaci z gry gdyż to durne. A jeżeli ta śmierć wpłynie pozytywnie na fabułę to tym bardziej nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 13:39, szypek26 napisał:

Dzięki za spoiler!
... i kolejny dobrze napisany news do dorobku artystycznego.

+1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy wiedział, że Diana nie żyje, bo jest to w większości opisów fabuły. Totrochę jakby narzekać na to, że ktoś ujawnił śmierć rodziny Maxa w 1. części Max Payne''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być idiotą żeby nie npisać że news zawiera spoiler ? Ostatnia rzecz jaką oczekuje od portalu z grami to PODAWANIE FABUŁY NA TACY!!! Do jasnej ciasnej Panowie, granie w Hitmana po takich wieściach to jak czytanie książki którą Ci w całości kumpel opowiedział. Tego się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sam spoiler, jak to że w ME3 Żniwiarze rozpoczynają inwazję. To jest początek fabuły ludzie, śmierć Diany następuje na samym początku, więc nie ma mowy o żadnym spoilerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 14:14, Kreek napisał:

Taki sam spoiler, jak to że w ME3 Żniwiarze rozpoczynają inwazję. To jest początek fabuły
ludzie, śmierć Diany następuje na samym początku, więc nie ma mowy o żadnym spoilerze.

JEST MOWA O SPOILERZE. Ja nie chciałem wiedzieć nic o nowym Hitmanie dopóki w niego nie zagram, sam chcę poznać nawet najmniejszy skrawek fabuły, a tu idioci z gram.pl podają tak wielki spoiler i to w tytule newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 14:14, Kreek napisał:

Taki sam spoiler, jak to że w ME3 Żniwiarze rozpoczynają inwazję. To jest początek fabuły
ludzie, śmierć Diany następuje na samym początku, więc nie ma mowy o żadnym spoilerze.


Pamiętam, że w CDA napisali recenzję pierwszego Assasins`s Creeda nie wspominając praktycznie słowem o Animusie. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie, to taki spoiler, jakby ktoś wam powiedział przed zagraniem w Wiedźmina 2, że

Spoiler

Geralt będzie w więzieniu

, albo przed oglądnięciem Władcy Pierścieni, że
Spoiler

Sauron straci swój pierścień

, toć to przecież momenty z samego początku gry(tudzież filmu) - nie zepsują wam zabawy, bo przecież nie możesz powiedzieć, że "gdybym nie wiedział, że Diana nie żyje to dokonałbym innego wyboru" . Co ? Zepsuje wam to przeglądanie menu, pierwszych dziesięciu sekund cutscenki, po których kolejny raz dostaniecie na tacy tę informację, czy może ustawianie opcji ??? Ludzie litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 14:14, Kreek napisał:

Taki sam spoiler, jak to że w ME3 Żniwiarze rozpoczynają inwazję. To jest początek fabuły
ludzie, śmierć Diany następuje na samym początku, więc nie ma mowy o żadnym spoilerze.

Lub to, że Shepard ginie na samym początku ME2.
@gogiell:

Dnia 29.07.2012 o 14:14, Kreek napisał:

Pamiętam, że w CDA napisali recenzję pierwszego Assasins`s Creeda nie wspominając praktycznie słowem o
Animusie. Da się?

Bo tak naprawdę cała historia z Animusem głównym punktem fabuły tej gry. Śmierć Diany w Hitmanie aż tak ważna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news który tak naprawdę nic nie wnosi. Nie oburza mnie fakt że piszą o śmierci Diany, gdyż było to wiadome odkąd grę zapowiedzieli.. (Pamiętny trailer z rudą laską pod prysznicem i 47 idącym ją zlikwidować) Poza tym wystarczy wejść na wiki i jest napisane Status: Deceased. Mnie bardziej ciekawi dlaczego akurat głównemu bohaterowi przyjdzie ją sprzątnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie poślady, niektórzy to już jakąkolwiek informacje traktują jak jakiś spojler, przecież już od początku ujawnienia prac na najnowsza odsłona było wiadomo na czym będzie opiewać się główny wątek fabularny w najnowszym Hitmanie, było w na ten tema bardzo głośny odzew ze strony graczy a ten wywiad tylko w prosty sposób tłumaczy dlaczego twórcy postanowi podjąć taka decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować