Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co zmusił Agenta 47 do działania w Hitman: Absolution?

78 postów w tym temacie

Małgośka mówią mi
Chcę widzieć u was łzy
Byście mówili mi
oj głupia ty, głupia ty (oooooooooooooj głupia)
Małgośka tańczę i piję
A z was sobie kpię
A ja z waaaaaaaaaaaas sobie kpię (kpięęęęęęęęę sobie)
Jak wrócę powiem że,
to nie jest spoiler niee,
a niech was czart, niech was czart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL aż trudno uwierzyć że tylu gramowiczów tutaj omijało, newsy, spoilery i chciało samemu poznawać xD
Od razu przypomniało mi się jak przeczytałem jakiegoś newsa o AC Brotherhood (przed wydaniem wersji PC) na stronie CDA a jakiś baran w komentarzach napisał że

Spoiler

Lucy zginie...

Normalnie chciałem tępaka na strzępy rozerwać, cofać się w czasie, zahipnotyzować się, zapomnieć... Jakby nie patrzeć już tyle czasu minęło i mi to teraz wisi.
So, chill the fuck out ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 21:15, Sanders-sama napisał:

Od razu przypomniało mi się jak przeczytałem jakiegoś newsa o AC Brotherhood (przed wydaniem
wersji PC) na stronie CDA a jakiś baran w komentarzach napisał że

Spoiler

Lucy zginie...


Normalnie chciałem tępaka na strzępy rozerwać, cofać się w czasie, zahipnotyzować się,
zapomnieć... Jakby nie patrzeć już tyle czasu minęło i mi to teraz wisi.
So, chill the fuck out ;-)


Wiesz,mi jakiś zajefajny gostek na stronie X360 zaspojlerował zakończenie Heavy Rain... I dalej chce go zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 22:23, bobobo napisał:

Wiesz,mi jakiś zajefajny gostek na stronie X360 zaspojlerował zakończenie Heavy Rain...
I dalej chce go zabić...

To co, igrzyska w toku, doszliśmy do etapu grożenia newsmance? Przynajmniej myśl co piszesz, bo teraz ostro się wkopałeś.

Pomijam już fakt, że istnieje SPORA różnica między spoilerem z zakończenia, a z rozpoczęcia gry.

Spora grupa osób podejrzewam doskonale wiedziała, albo przynajmniej nie unikała spoilerów tak na poważnie, ale teraz wywęszyła okazję do poużywania sobie kosztem newsmanki i zjechania jej z gruntem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory,że to mówię,ale... głupi jesteś? Odnosiłem się do postu Sandersa o tym,że ktoś mu zaspojelrował zakończenie Brotherhooda. Nic nie mówiłem o newsmance i Hitmanie,bo nie obchodzi mnie on,i tak w niego nie zagram. Pisałem,że chce zabić tego gościa (oczywiście w przenośni hehehe) co mi napisał zakończenie Heavy Rain,a nie panią Małgorzatę. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

Sorry Winnetou,chciałeś zabłysnąć - nie wyszło ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 17:31, Prosiaq napisał:

Powiem tak - SERDECZNIE GRATULUJĘ GRAM.PL ZA ZASPOILOWANIE MI GRY, O KTÓREJ NIGDY NIC
NIE CZYTAŁEM, BO CHCIAŁEM SIĘ CIESZYĆ FABUŁĄ.
Serio. Czasami mam kilka gier, o których NIC NIE CZYTAM, nie oglądam ŻADNYCH TRAILERÓW,
po prostu nic. Przykład? Starcraft 2, Deus Ex, Mass Effect 3, itp.
I gówno mnie obchodzi to, czy jest to coś bardzo psującego niespodziankę, czy niewiele
- DAĆ SPOILER W TYTULE NEWSA to kretynizm. Gratuluję newsmanów (i newsmanek).


Dobrze gada, wódki mu dać!

Bo tu już nawet nie chodzi o spoiler w artykule, spoiler w krótkim fragmencie pod tytułem na głównej stronie, nie! Sam tytuł artykułu był spoilerem i dla osób unikających wpisów o danej grze jest to po prostu cios w ryj. Przewijasz stronę i tytuły wpadają w oko mimowolnie, a to co widzisz nie może zostać "odwidziane". I nie obchodzi mnie, że to developer rzucił spoilerem, to nadal spoiler i stosownego taga należy użyć. Ja na spoilery jestem uczulony po przeczytaniu niesławnej recenzji Final Fantasy 7 w nieistniejącym już Secret Service, ale ile człowiek by się nie starał unikać, prędzej czy później trafi się taki pacjent, jak ten z dowcipu o kinie: a mordercą jest lokaj, ty sknero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 23:05, Mercuror napisał:

> Wiesz,mi jakiś zajefajny gostek na stronie X360 zaspojlerował zakończenie Heavy
Rain...
> I dalej chce go zabić...
To co, igrzyska w toku, doszliśmy do etapu grożenia newsmance? Przynajmniej myśl co piszesz,
bo teraz ostro się wkopałeś.

Pomijam już fakt, że istnieje SPORA różnica między spoilerem z zakończenia, a z rozpoczęcia
gry.


No tak ale tu chodzi o kontynuacje serii! Nie wiem jak Ty ale ja nie chciałbym wiedzieć, że Diana umrze podczas grania w Blood Money. Zasadniczo końcówka tejże części tyczy się właśnie Diany. Chodzi tu o to, że ktoś wpadł na genialny pomysł napisania tego boldem w tytule - TO jest nieporozumienie. Oczywiście dla każdego kto ma na uwadze fabułę serii wiedza o śmierci Diany przed zagraniem w Absolution może pozostawić po prostu niesmak.

Uszanujmy po prostu to, że ktoś podchodzi do fabuły gry podobnie jak do książki, nie chce się dowiedzieć co będzie zanim tego sam nie przeczyta i nie jest ważne tu czy zaspoilerujemy mu pierwsze 100 czy 10 stron, po prostu siadając do takiej książki nie doświadczy jej w pełni a jedynie tę pozostałą część. Wierzcie, mi to czasem jest bardzo ważne i uważam, że trzeba to uszanować. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ Lordzie Generale nikt tutaj nikomu nie grozi...
Bobobo nie pisał że chce naprawdę zabić ani też że panią redaktor. Także zdejmij zbroję i złaź z białego konia bo cię tyłek rozboli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 14:22, gogiell napisał:

> Taki sam spoiler, jak to że w ME3 Żniwiarze rozpoczynają inwazję. To jest początek
fabuły
> ludzie, śmierć Diany następuje na samym początku, więc nie ma mowy o żadnym spoilerze.


Pamiętam, że w CDA napisali recenzję pierwszego Assasins`s Creeda nie wspominając praktycznie
słowem o Animusie. Da się?

Da się, tylko jaki to ma sens. To prawie jakby napisać recenzję Hitmana nie pisząc, że główny bohater jest klonem-zabójcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 14:58, blazenek napisał:

No ludzie, to taki spoiler, jakby ktoś wam powiedział przed zagraniem w Wiedźmina 2,
że

Spoiler

Geralt będzie w więzieniu

, albo przed oglądnięciem Władcy Pierścieni, że
Spoiler

Sauron
straci swój pierścień

, toć to przecież momenty z samego początku gry(tudzież filmu)
- nie zepsują wam zabawy, bo przecież nie możesz powiedzieć, że "gdybym nie wiedział,
że Diana nie żyje to dokonałbym innego wyboru" . Co ? Zepsuje wam to przeglądanie menu,
pierwszych dziesięciu sekund cutscenki, po których kolejny raz dostaniecie na tacy tę
informację, czy może ustawianie opcji ??? Ludzie litości...

To z Geraltem w więzieniu jeszcze. Ale nie spoiluj, że zginie król. Bo w końcu ktoś może kupuje gry nie czytając tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 20:48, Xardasi napisał:

W ogole co to za radosc z gry, skoro zna sie fabule lub jakis
wazniejszy fragment?


Padłem. < wróc post Mercurora >

Dnia 29.07.2012 o 20:48, Xardasi napisał:

Kto dzisiaj przewiduje jakość gry po newsach? Przecież wiadomo że developerzy zawsze naobiecują cuda wianki...

Zebym to ja jeszcze o obiecankach pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA? Za to w przypadku recenzji Batman Arkham Asylum jakiś idiota (nie znam lżejszego wyrażenia, jakie pasowałoby do takiego partacza) zdradził prawie całą, najlepszą scenę z gry, która na dodatek występowała w połowie i miała właśnie zaskoczyć gracza.
Do dziś to pamiętam, bo byłem za to wściekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten super spojler wam tak przeszkodził, że tak spinacie poślady i wyzywacie to radzę odejść odejść od komputera i udać się do psychologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 10:24, czopor napisał:

Jak ten super spojler wam tak przeszkodził, że tak spinacie poślady i wyzywacie to radzę
odejść odejść od komputera i udać się do psychologa...


Co poradzić. Jak się ma kilkanaście lat to jest się narażonym na spore wahania nastrojów jak widać z powyższych komentarzy :P

Swoją drogą wygrzebałem artykuł z IGN (niby bardzo szanowany serwis, co nie? dużo kasy, nieźli redaktorzy itp itd) sprzed dwóch miesięcy. Spójrzcie na tytuł newsa, potem na tytuł GRAMowego newsa, spójrzcie na komentarze ich czytelników, potem na wasze komentarze... Może warto się zastanowić nad swoim zachowaniem maleńcy hejterzy.

http://uk.ign.com/articles/2012/05/21/hitman-director-on-killing-diana-giant-chickens-and-why-absolution-is-built-to-last

Redaktorka zrobiła swoją pracę, reżyser nie powiedział: "Hej a teraz zatkacje uszy bo mówię o spojlerze...blablabla" i poszło to jako info prasowe - to on dał ciała. Uspokójcie już swoje hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować