Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co zmusił Agenta 47 do działania w Hitman: Absolution?

78 postów w tym temacie

Mnie nie satysfakcjonują, bo większość skarg nie była nawet poprawnie napisana czy - o zgrozo - cywilizowanie uargumentowana, ergo zwykły hejt, "bo inni hejtują i jest okazja".

Nie zdziwiłbym się, gdyby informacja o śmierci Diany pojawiła w opisie gry na odwrocie pudełka, była w ciągu pierwszych 5 minut gry oraz występowała jako czołowy slogan reklamowy Hitmana w reklamach na krótko przed jego premierą. Nie widzę powodu, żeby opieprzać newsmankę za wyjawienie tego "wielkiego" sekretu, bo kilku Przodowników niepotrafiących pisać po polsku się poskarżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 10:56, Mercuror napisał:

Mnie nie satysfakcjonują, bo większość skarg nie była nawet poprawnie napisana czy -
o zgrozo - cywilizowanie uargumentowana, ergo zwykły hejt, "bo inni hejtują i jest okazja".

Nie zdziwiłbym się, gdyby informacja o śmierci Diany pojawiła w opisie gry na odwrocie
pudełka, była w ciągu pierwszych 5 minut gry oraz występowała jako czołowy slogan reklamowy
Hitmana w reklamach na krótko przed jego premierą. Nie widzę powodu, żeby opieprzać newsmankę
za wyjawienie tego "wielkiego" sekretu, bo kilku Przodowników niepotrafiących pisać po
polsku się poskarżyło.

Ale ja nie napisałem, że mam do niej jakiekolwiek pretensje - po prostu uczulę ją na przyszłość przed takimi akcjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 10:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Tytuł/treść newsa lekko zmieniłem, a z Gosią na pewno porozmawiam - mam nadzieję, że
te działania Was satysfakcjonują.

Tylko jeden mały problem, o ile coś się nie zmieniło w języku Polskim to powinno chyba być "Co zmusiło" a nie "Co zmusił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny spoiler jaki mnie iteresuje to nowe Ave Maria. To z poprzedniej części zostało doskonale zaśpiewane. Aż mi ciarki po plecach przechodzą jak słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 10:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Tytuł/treść newsa lekko zmieniłem, a z Gosią na pewno porozmawiam - mam nadzieję, że
te działania Was satysfakcjonują.


I tak dzięki wielkie za zdradzenie fabuły gry. Ja na przyklad specjalnie o fabule nie chciałem wiedzieć absolutnie nic, bo chciałem grę sam przejść i poznać niezależnie od tego czy to jest sam początek, środek, a może końcówka gry. A tu w newsie gram.pl wyskakuje z takim spoilerem. Dziękuje pięknie za rozwalenie niespodzianki.

PS. Poprawiony news został po polskiemu napisany. "Co zmusił Agenta 47".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

> Tytuł/treść newsa lekko zmieniłem, a z Gosią na pewno porozmawiam - mam nadzieję,
że
> te działania Was satysfakcjonują.
Tylko jeden mały problem, o ile coś się nie zmieniło w języku Polskim to powinno chyba
być "Co zmusiło" a nie "Co zmusił"

Albo mam coś z oczami, albo ktoś mnie już wyręczył w eliminacji literówki, bo tytuł u mnie wygląda dobrze.

W każdym razie dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jak byk napisane, że "Cytowane wypowiedzi zdradzają początek fabuły z Hitman: Absolution". Nie czepiajcie się tylko skoro was nie interesuje nie czytać i nie zwalać winy na gram.pl. Czekam z niecierpliwością, może przez to wydarzenie zobaczymy innego agenta 47 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 12:40, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Albo mam coś z oczami, albo ktoś mnie już wyręczył w eliminacji literówki, bo tytuł u
mnie wygląda dobrze.

W każdym razie dzięki za zwrócenie uwagi.

Po wejściu do artykułu tak, ale z poziomu forum i przeglądając komentarze dalej jest "Co zmusił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 13:13, Harrolfo napisał:

TERAZ jest, wcześniej nie było i o to (i spoiler w TEMACIE newsa) się "czepialiśmy"...


Nawet jeśli to czemu spina o taka drobnostkę.. Inteligenty człowiek zauważył chyba co czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 10:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Tytuł/treść newsa lekko zmieniłem, a z Gosią na pewno porozmawiam - mam nadzieję, że
te działania Was satysfakcjonują.

Git. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobnostkę?
News wyglądał mniej więcej tak: "Hitman przesuwa szok po zabiciu XXX", gdzie XXX to ważna postać ze świata Hitmana. Nie jest to dla mnie coś małego, a wielgachny spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 14:57, Harrolfo napisał:

Drobnostkę?
News wyglądał mniej więcej tak: "Hitman przesuwa szok po zabiciu XXX", gdzie XXX to ważna
postać ze świata Hitmana. Nie jest to dla mnie coś małego, a wielgachny spoiler.

Drobnostkę, bo chociażby IGN zrobił tak samo - i o dziwo nikt nie darł się, że mu ktoś coś zaspoilerował. Przestańcie już z tą dziecinadą, bo to taki spoiler jak to, że gramy Dragonbornem w Skyrimie. Niby szok, ale przecież to było już w pierwszych trailerach, podobnie jak tutaj śmierć Diany jest w każdym wywiadzie i opisie fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:02, Mercuror napisał:

Drobnostkę, bo chociażby IGN zrobił tak samo - i o dziwo nikt nie darł się, że mu ktoś
coś zaspoilerował.

A co mnie obchodzi IGN, z którego nie korzystam?
Wchodzę na gram i nie chcę spoilerów.

Dnia 30.07.2012 o 15:02, Mercuror napisał:

Przestańcie już z tą dziecinadą, bo to taki spoiler jak to, że gramy Dragonbornem w Skyrimie.

Nie. Taki spoiler byłby jeśli by było w temacie, że gramy jako płatny zabójca.

Dnia 30.07.2012 o 15:02, Mercuror napisał:

Niby szok, ale przecież to było już w pierwszych trailerach, podobnie jak tutaj śmierć Diany jest w każdym wywiadzie i opisie fabuły.

Tylko, że ja (jak i wiele innych osób) nie czytam i nie oglądam materiałów promujących, żeby odkrywać Hitmana samemu grając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój, na jakim ty świecie żyjesz, jeśli unikasz za wszelką cenę spoilerów i jednocześnie w ogóle odwiedzasz fora internetowe. Przecież to tak jakbyś przeczytał ciastko z wróżba, że przejedzie cię pociąg i zaczął paradować po torach -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:14, Mercuror napisał:

A daj spokój, na jakim ty świecie żyjesz, jeśli unikasz za wszelką cenę spoilerów i jednocześnie
w ogóle odwiedzasz fora internetowe.

Odwiedzam fora, jasne. Ale nie tematy o danej grze!

Dnia 30.07.2012 o 15:14, Mercuror napisał:

Przecież to tak jakbyś przeczytał ciastko z wróżba, że przejedzie cię pociąg i zaczął paradować po torach -.-

Chybiony argument, co wyjaśniłem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:17, Harrolfo napisał:

> A daj spokój, na jakim ty świecie żyjesz, jeśli unikasz za wszelką cenę spoilerów
i jednocześnie
> w ogóle odwiedzasz fora internetowe.
Odwiedzam fora, jasne. Ale nie tematy o danej grze!
> Przecież to tak jakbyś przeczytał ciastko z wróżba, że przejedzie cię pociąg i zaczął
paradować po torach -.-
Chybiony argument, co wyjaśniłem wyżej.

Daj sobie spokoj, dzieciarnia nie potrafi zrozumiec, ze dla niektorych ludzi fabula potrafi byc istotna i wola sami ja odkrywac kawalek po kawalku grajac w gre/ogladajac film/czytajac ksiazke. Dzis dla motlochu liczy sie tylko grafika i tylko to ma dla nich sens.

Z seria Hitman jestem juz prawie 11 lat i jak dotad jedyne informacje o fabule jakie poznawalem byly tylko podczas przechodzenia kazdej czesci. No coz... Szkoda poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować