• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Velidergarm

Aktualizacja oprogramowania w odtwarzaczu DVD!

Pytanie

Mam problem z aktualizacją oprogramowania w odtwarzaczu CH DVD 462. Otóż pobrałem jego najnowszą wersje i wypaliłem w nero według instrukcji producenta, tyle że na płytce dvd, a w instrukcji kazali na cd, ale nie mam w domu żadnej płytki cd. Gdy wkładam płytkę do odtwarzacza ten wyświetla menu, jednak nie ma tam opcji aktualizacji, jest puste, i wyświetla się tylko jakiś dziwny folder, do którego nie da się wejść, ani nic z niego włączyć. Aktualizuje oprogramowanie bo na obecnym występują błędy z odtwarzaniem DivX/Xvid, także nawet zwykłych filmów w DVD-Video. Filmy w pewnym momencie się zatrzymują i nie chcą iść dalej, albo wywala do menu. W przypadku DVD-Video, filmy jeszcze się przed tym zaczynają strasznie ciąć. Pomóżcie mi coś z tym zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Dobra troszkę inaczej zapytam, oto instrukcja jak zgrać instalkę oprogramowania na płytę cd: http://www.dv-rec.de/download/chbdas/Instrukcja%20aktualizacji%20oprogramowania%20Cyberhome%20ch462.pdf.
Jak zrobić tak żeby to działało, ale che wgrać to na płytkę dvd, tyle że coś mi to nie wychodzi. To musi być tu jakoś optymalnie ustawione, żeby odtwarzacz dvd wykrył pliki, przynajmniej mi się tak wydaje. Jeśli ktoś się na tym zna, to niech zobaczy i powie mi jak to ustawić. Nie mam na razie jak kupić płyt cd, mieszkam na wsi:), i nie wybieram się na razie do miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować