Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might and Magic Heroes Online na horyzoncie

9 postów w tym temacie

to straszne co oni robią z tą marką :( Strasznie nie podoba mi się pomysł upychania wszystkiego jako "darmowa" gra sieciowa, i dojenie na potęgę i na siłę, nie ważne że pacjent już dogorywa, ważne że go wszyscy znają :/ chociaż z nieco lepszych czasów jest to znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Might and Magic: Heroes Kingdoms i sądzę, że ta marka została już dawno przeniesiona na przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast grzebać przy kolejnej turówce, powinni powrócić do tego co najlepsze czyli tradycyjnej klasyki RPG, w taką grę bym zagrał (jak ostatni wyśmienity Legends of Grimrock), a jak chcą online,, też się nie obrażę za porządnego RPG online :)
Turówka online to porażka, tracić czas na tury online błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 11:00, Galder_Grasfiord napisał:

Zamiast grzebać przy kolejnej turówce, powinni powrócić do tego co najlepsze czyli tradycyjnej
klasyki RPG, w taką grę bym zagrał (jak ostatni wyśmienity Legends of Grimrock), a jak
chcą online,, też się nie obrażę za porządnego RPG online :)


Marzenia;) Obawiam się, że nawet gdyby zrobili Might & Magic X, to nie byłby to oldschoolowy cRPG w stylu Grimrocka, tylko jakaś uwspółcześniona wersja, co z pewnością nie spodobałoby się fanom starej serii (w tym mi). Więc może lepiej niech tego nie ruszają i nie psują "legendy".

Co do Herosów Online, przypuszczam, że zrobią coś na wzór King''s Bounty Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka legendarna marka taki duży potencjał tej marki a oni tak ją psują to co robią z tą marką to straszne.A co do tej gry to znając ubisoft gra będzie nastawiona na zarobek i znajdzie się tam wiele opcji płatności co bardzo znacznie wpływać będzie na rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 21:38, Renata17 napisał:

Taka legendarna marka taki duży potencjał tej marki a oni tak ją psują

Heroes V, Dark Messiah, Clash of Heroes i Heroes VI... to nie są w żadnym wypadku gry które psują markę. A online''ówki? Kingdoms mnie nie ruszył, ale Duel of Champions zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować