Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Heroes of Might and Magic

143 postów w tym temacie

Łohohoho...! Solidna robota, nie ma co! "Przeleciałem" (przez) tekst i już czuję się mądrzejszy :D ! A w HoMM dotychczas właściwie nie grałem, trza w końcu zamówić Trójczynę!

PS Jeśli można sobie coś zażyczyć na czas niedaleki: a może by tak o RPGach z Forgotten Realms? Choć niestety NWN 2 już Wam nie przypadnie i zostanie skaszaniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Wczoraj wzięliśmy pod lupę serię Gothic, dziś przyszła pora na inną legendę: Heroes of Might and Magic. Odpowiedzialne zadanie prześwietlenia rozwoju cyklu powierzyliśmy JeRzemu, któremu w ciągu minionej dekady HOM&M skradł z życia chyba całe miesiące...

Przeczytaj cały tekst "Ewolucja serii Heroes of Might and Magic" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super artykuł.Dawno nie czytałem takiego wyszczególnienia poprzednich części.
I już czekam na kuriera z HoM&M V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcie na górze rozumiem, że to Homm5 ? ;p
Solidna robota właśnie tego oczekiwałem od firmy Ubisoft nic dodać i nic ująć, a cena 119 PLN za edycję kolekconerską jest super! :}
hehehe x] dobra wystarczy tych wygłupów :P
Mimo to, że to wygląda jak wygląda, ma swój pięny klimat :) Nie ma jak pierwsze Homm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 16:19, MonkOfWar napisał:

PS Jeśli można sobie coś zażyczyć na czas niedaleki: a może by tak o RPGach z Forgotten Realms?
Choć niestety NWN 2 już Wam nie przypadnie i zostanie skaszaniony...

Przypominam, że wciąż jest otwarta akcja składania zamówień na tematy artykułów (bez gwarancji realizacji ;) ).
Szczegóły - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst fajny, ale 3/4 rzeczy z tego to wiedzialęm (przynajmniej do 4 czesci herosow:P) ale rozwaliła mnie infomacja o herosach 3,5 - tego to jeszcze nie słyszałem :) Aha i zabawiłem się w szpiega i wyszukałem bład w tekscie :D - strona 4 (ostatnia). Gdy zacznie się czytać o HOMM IV i kończy się 1 akapit (czy paragraf jak tam chcecie) to 3 lnijka od dołu jest tekst "Jeżeli Jeżeli w kasztelu pojawiły się na łąki dla jednorożców, nie można było już zbudować klifów dla gryfów." - 2 razy słowo Jeżli sie pojawia :) Ale tak w ogóle to tekst jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem drobne błędy w tekście:
strona 3 - większe możliwości niż pojedyncze jej pojedyńcze składniki.
strona 4 - Jeżeli Jeżeli w kasztelu pojawiły

Poza tym tekst ciekawy. Czekam na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 17:13, bobek89 napisał:

Tekst fajny, ale 3/4 rzeczy z tego to wiedzialęm (przynajmniej do 4 czesci herosow:P)


Bo to tekst przeglądowy. Historia serii. Ktoś kto siedzi w tym cały czas, nie znajdzie w tekście nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 17:14, Daimon_Frey napisał:

Znalazłem drobne błędy w tekście:
strona 3 - większe możliwości niż pojedyncze jej pojedyńcze składniki.
strona 4 - Jeżeli Jeżeli w kasztelu pojawiły

Kogoś zabiję - i nie będzie to żaden z forumowych szpiegów, wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 16:33, Lucas the Great napisał:

Przypominam, że wciąż jest otwarta akcja składania zamówień na tematy artykułów (bez gwarancji realizacji ;) ).


Hmm a czy istnieje możliwość przesłania jakiegoś swojego tekstu? Oczywiście bez gwarancji realizacji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 17:22, Lucas the Great napisał:

Kogoś zabiję - i nie będzie to żaden z forumowych szpiegów, wrrr....

nie no, moze wystarczy obciecie palcow... u stóp (bo czyms trzeba pisac i grac ;) )

a tak poza tym to moze by przycisnac kogos w cdp zeby na stronie glownej pojawily sie zakladki z pisanymi przez Was textami i hostowanymi stronami. bo jak narazie to ja na to wszystko trafiam tylko przez forum a co maja zrobic "szeregowi" gracze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować