Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Heroes of Might and Magic

143 postów w tym temacie

Siemanko Mam Herosa V . No i Oczywisice przechodze Kampanie jestem na 3 Kampani 3 misja ( Invasion ) moze to BUG ale kaza mi tam wybudowac 20 Koscianych smowkow no i nic sie nei dzieje A moze robie cos nie tak ( inne podkunkty zrobilem ) Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fanem Heroes of might and magic i ciągle gram w heroes 3 In The Wake of Gods 3.58f PL to mocny dodatek do heroes 3 szczególnie że w paczu 3.59 będziemy mieli nowy zamek Egipski wejdźcie na kwasową grotę tam można zobaczyć nowe jednostki z heroes 3 wog 3.59 a pozatym mnie heroes 4 tagże nie przypadła do gustu wolę trójkę i piątke w poniedziałek będę miał :D hehe pozatym słyszałem że pewna grupka fanów chce przywrócić zamek Forge którego New World Computing usunęło ale myślę że im się nie uda z Forge''em ale z Bastionem ( nazwa nowego zamku w In The Wake of Gods 3.59) może się udać go wklepać do gry ale bez kodu źródłowego może nie wyjść czekam na niego będzie fajnie jeśli mi się uda to może będzie można z tej strony ściągnąć Heroes of Might and Magic 3 In the Wake of Gods 3.58f PL pozdro ziomki z Heroes of might and magic (czyli gracze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam dzień w którym mialem styczność z ''hirołsem3" miałem moze z 8 lat :) i tak mi sie gierka spodobała że gram w nią do dziś oczywiście jade na wogu :) i czekam na następnego 3.59 ponoc jakis zamek maja tam dac i czary dle commanderów.
Gralem we wszustkie ''hirołsy" 1, 2, 3, 4, 5 ale jakos mi sie 3 najbardziej podoba. 1 fajna , 2 jeszcze lepsza ale 3 to juz kosmos (moze grafa juz nie ta ale co tam ) 4 moim zdaniem dno i żenada nie ma klimatu z 3 i ta jeszcze 3d cukierkowa grafa pfuj i pomysły które cofnely gre (np.brak "apgrejdu") . No a 5 to juz inna gra moze dla kogos kto po raz pierwszy gra w heroesa to fajna ale dla starych wyjadaczy :d np ja to czegos tu brakuje hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Gralem we wszustkie ''hirołsy" 1, 2, 3, 4, 5 ale jakos mi sie 3 najbardziej podoba. 1 fajna " kaczor1991 moisz ze garles w herosy 1; a ja walasnie mam problem z 3 kampania. Moze pamietasz; muszy znalexc wszystkie obeliski zeby ulozyc ukladanke, zostalo ma na ukladance tylko 2 puzzle nie odslonięte i na 100%(3razy) sprawdzilem wszystkie obeliski i kazdy jest mi znany. co mam zrobic?? czyt moze jest gadzies jakis ukryty?? BŁAGAM o odp., moze byc i na maila:kadzik4@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz odslaniac wszystkich obeliskow :) wystarcza zazwyczaj dwa gora 3 :) poszukaj miejsca podobnego do tego z puzzli i kop na srodku ekranu - tam zawsze sie znajduje ultimate artefact :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 08:24, morthi napisał:

nie musisz odslaniac wszystkich obeliskow :) wystarcza zazwyczaj dwa gora 3 :) poszukaj miejsca
podobnego do tego z puzzli i kop na srodku ekranu - tam zawsze sie znajduje ultimate artefact
:)



WIELKIE dzieki pomogło!!
THX:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:D
Tym razem prosze w imieniu kolegi...
jak zrobic by kody do Heroes of Might and Magic 1dzialaly, chodzi Mu o kody na zloto itp.; dziala mu tylko jeden kod-na widzenie calej mapy. Wiec, prosze podajcje jak zrobic zeby kody dzialaly lub jakies dzialajace kody; bo ten ziomek mnie zamęczy:PP.

PS. osobiscie nie uwazam gry na kodach, no chyba ze dla zabawy jak w GTA:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heros 5 jest najlepszą grą strategiczną turową w 3d, trójka zaś jest najlepszą strtegią w 2d skończyłem grać w kampanie i czekam teraz na Heores of Might and Magic 5 Hammers of Fate jeśli ciekawi was jak będzie wyglądał ten dodatek to sciągnijcię ten filmik jest ZAJEFAJNY :)))) http://ftp.ubi.com/emea/homm5/videos/HV_HOF_dwarves.zip a angielską okładkę znajdziecie pod tym adresem http://h5.acidcave.com/Aimg/HVFoH.jpg miłego oglądania i czekania na Doda''tek do Najlepszej gry strategiczno-turowej na świecie Pozdro wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo to znowu ja niedawno się dowiedziałem że nadchodzi Pacz 1.4 do Heroes of Might and Magic 5 i pacz 2.1 do Hammers of Fate (dodatek instaluje się w wersji 2.0). A oto garść informacji na temat tego pacza artykuł pochodzi ze strony Kwasowa Grota a oto ten komunikat.

Kilka informacji odnośnie patcha 1.4 (lub 2.0 jeśli zakupi się dodatek) za pośrednictwem Celestial Heavens:
- zdolność demonów - Brama zostanie zmodyfikowana,
- zmiany w zdolności rycerza - Treningu zostały przesunięte do patcha 1.5 (2.1),
- ceny budynków w mieście Sylvan zostaną zmienione,
- czar Wskrzeszenie pozostanie w obecnej formie (nie było żadnych planów odnośnie jakichkolwiek zmian),
- koszta gildii magów w Nekropolis zostanie zmieniony,
- Krasnale (w dodatku) zostaną wprowadzone, z uwzględnieniem ogólnego balansu gry (to wyjaśnienie odnosi się do obaw graczy, czy aby ta rasa nie byłaby zbyt potężna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko to znowu ja Darkon16 dziś mogę wam potwierdzić z wielkim podnieceniem że wyszedł właśnie pacz 1.4 do ściągnięcia z tych linków

http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.04_cz_pl_collectors.exe

edycja kolekcjonerska

http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.04_hu_pl.exe edycja DVD

http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.04_pl.exe edycja CD zapraszam was do pobierania

aha jeśli byście zobaczyli jakieś angielskie teksty to wejdźcie na tę stronkę http://members.lycos.co.uk/homam/ tam znajduje się nieoficjalny pacz który usuwa angielskie teksty i wstawia polski napisy i takie tam błędy pozdrowionko wszystkim fanom herosa 5 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha ja jeszcze odnośnie piractwa gier o którym ostatnio głośno moim zdaniem gry powinny kosztować wersje podstawowe 30-40 zł a dodatki 15-20 zł wtedy to piractwo ogromnie by spadło ja naprzykład wolałbym kupić grę za 30-40 zł a nie za 100 zł i nic dziwnego że unas takie piractwo i możliwe że dlatego musimy czekać na dodatek do Herosa 5 do 24 Listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować