Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Heroes of Might and Magic

143 postów w tym temacie

a tak dla jaj zobaczcie co przyjechało z przyszłości do świata Heroes of Might and Magic widziałem to na żywo w czwartej mapie pierwszej kampami ludzi

http://www.gram.pl/upl/forum/2006_2/20060607144545.jpg hehe uśmiejecie się pewnie połowa z was już to widziała ale się znajdą tacy co nie widzieli tego i się uśmieją :) ;) ;D XD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejnym sekretem gry jest czar Confusion (Dezorientacja - czy jakoś tak) jak go puścicie to zobaczycie twarz jak się okazało jest to twarz Chruszczowa tylko nie pamiętam czy był on premierem Rosji czy byłym prezydentem Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 11:28, Darkon16 napisał:

więc możecie go instalować na pacza 1.3 lub wersje 1.0

mógłbyś nie spamować ?

PS: CDP - kiedy będzi można zamawia dodatek do HoMM5 w pre-orderze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej przedstawiam wam menu dodatku do herosa 5 http://h5.acidcave.com/Aimg/FoH1.jpg pod tym linkiem można zobaczyć jest to czeska wersja gry ciekawe dlaczego polski CD projekt nie pokazuję ich tylko dopiero dowiaduje się o tym z Czeskiego CD Projekt''u

a oto pozostałe obrazki z tego dodatku

http://h5.acidcave.com/Aimg/FoH2.jpg opcja rekrutacji wojska w zamku Forteca z opcją karawany

http://h5.acidcave.com/Aimg/FoH3.jpg tak wygląda okno poziomów Bohatera zamku Forteca o imieniu Tolghar (Throgal bohater naszych komiksów)

http://h5.acidcave.com/Aimg/FoH4.jpg to jest filmik jednej z kampani Fortecy

http://h5.acidcave.com/Aimg/FoH5.jpg tak prezentuje się zamek Krasnoludów Forteca

http://h5.acidcave.com/Aimg/FoH6.jpg a tak się przedstawia nowe pole walki w Hammers of Fate patrząc na te skreny to nie mogę się doczekać tego dodatku i już biorę się za podstawke ;D Pozdro wszystkim jak coś nowego wyłapię to odrazu coś napiszę wiecie traktujcie mnie jak informatora o wszystkim co związane jest z Heroes of Might and Magic 3 i 5

P.S Do CD Projektu wstawcie te skreny do skrenów z dodatku żeby było ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka sekund temu dowiedziałem się jak ma się nazywać dodatek po Polsku tytuł brzmi Heroes of Might and Magic 5 Kuźnie Przeznaczenia choć Hammers bardziej znane mi jest jako Młoty więc tytuł powinien brzmić i pisać Heroes of Might and Magic 5 Młoty Przeznaczenia

P.S. Pewnie macie mnie już dosyć ale wiecie jestem zapalonym Fanem Herosa 5 i chcę się wszystkiego o nim dowiedzieć no i się podzielić z innymi Fanami tej gry dlatego tak dużo piszę znów pozdoro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybcy jesteście jeszcze niedawno jakieś 10 minut temu na gram.pl dodatek do Herosa 5 miał angielską nazwę a już po moim poście nagle pojawiła się polska nazwa gry nono żebyście tak szybko wydawali gry zamiast 27 Listopada to 20 Listopada albo i 18 Listopada bylibyście bosy z okładką identycznie niebyło jej a po moim Poście z dnia 03.11.2006 już jest heh teraz pozostaje mi tylko czekać na ten dodatek i oby się wszystko wam udało z tym spolszczeniem i żeby nie było zadnych błędów w tekstach jak w Herosie 5 że oficjalne Pacze i kilka UnOfficial''i musiały poprawiać aha i zmieńcie cenę z 59.90 zł na 40.00 zł to by wam na lepsze wyszło wiadomo niższa cena więcej kopi sprzedanym i mniej piractwa w POlsce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźnia Przeznaczenia.taki tytuł widnieje na karcie polskiej edycji dodatku do HV Hammers of Fate.
Po przetłumaczeniu Kuźni Przeznaczenia na język angielski pojawia się mała niespodzianka - Forge of Fate.

Muszę pogratulować zespołowi CDP odpowiedzialnemu za dodatek do HV - udało się Wam to, czego nie byli w stanie dokonać ani 3DO, ani Ubival ani nawet fani heroesa - w końcu w sadze o bohaterach mocy i magii pojawiło się (miasto) Forge. ;)

ten News pochodzi ze strony http://www.acidcave.com/ żeczywiście tak jak napisałem w poprzednim Poście też mi to dziwnie nie pasowało Przecież ci co znają Angielski lub ci co grali w Diablo 2 Pan Zniszczenia wiedzą że Hammers to młoty a nie Kuźnia lepiej przeczytajcie Słownik ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a teraz mi może powiesz co ta cała strona Twoich postów ma wspólnego z artykułem JeRzego pod tytułem "Ewolucja serii Heroes of Might and Magic"? Nie spiesz się, masz czas na odpowiedź. Nagrody nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprostu forum mi się spdobało no i czekam na ten dodatek no i się dzielę informacjami o herosie 5 Młoty Przeznaczenia wiecie żeby fani lepiej się dowiedzili o tym dodatku to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodawać jakieś nowe Newsy oficjalnej Polskiej stronie Herosa 5 coś szperać na ten tam no i z wami się dzielić no i oczywście zgłaszać jakieś błędy gry jak się pojawią a wy je wyślecie do Nival''u żeby w nowym paczu je usuneli to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oto mój numer gg 8641769 jak by ktoś w tej sprawie no i jak by ktoś chciał ze mną pograć przez sieć pojedynki i mapy aha mam pacza 1.4 żeby ze mną pograć musicie spaczować grę do tej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko tu znowu ja wasz DArkon16 pewnie mnie już nielubicie ale ciągle się wkurzam na ten pod tytuł dodatku Hammers to po Polsku Młoty a nie Kuźnia przecież zresztą nie tylko ja się wkurzam o ten podtytuł inni gracze też Proszę o zmianę Pod Tytułu z Kuźni Na MŁOTY Przeznaczenia lepiej brzmi no i jest zgodne z tłumaczeniem tego słowa pozdrawiam was no i proszę nie róbcie już takich byków OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszymi sie bardzo z twojego entuzjazmu jednak stanowczo przesadzasz.
Po pierwsze forum to nie czat. Nie umieszcza sie tu postów co 2 minuty. Pomyśl co chcialbys napisac, spokojnie wszystko opisz, a przed wcisnieciem przycisku ''Dodaj post'' przeczytaj co napisales i czy to na pewno wszystko.
Po drugie, jesli jestes takim fanem Herosa, to moze skontaktujesz sie z oficjalnym serwisem i zaproponujesz siebie jako jednego z redaktorow. Moglbys pomoc w tworzeniu strony, wyszukiwaniu informacji i map.
Po trzecie - tlumacze z CDP maja bardzo bogate doswiadczenie w tlumaczeniu gier i na pewno wiedza co znaczy slowo ''Hammers'' ;) Jesli jednak sadziesz, ze to tlumaczenie jest niewlasciwe, to moze warto zalozyc o tym temat (ale pamietaj o punkcie pierwszym, oraz o tym, ze ludize maja prawo miec zadnie inne od twojego i oni tez powinni moc sie w tamtym temacie swobodnie wypowiedziec) albo jako redaktor serwisu o Heroes 5 zrobic ankiete na stronie :)
Po czwarte - staraj sie trzymac tematu. Ten jest o ewolucji gry HoMM, a nie o najnowszych łatkach czy tlumaczeniu tytulu.

Mam nadzieje ze przemyslisz sobie to co napisalem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze moze to nie miejsce na to, ale musze sie zgodzic z Drakon16 w kwestii tlumaczenia. Nie ma sie co klocic, ze tlumaczenie jest doslowne (bo nie jest ;)). Kuzna to forge, ew. smithy, a z tym ze hammers to l. mn. od słowa młot (czyli młoty :)) to chyba kazdy musi sie zgodzic... Rozumiem, ze tlumaczenie nie musi byc doslowne, ale moim zdaniem oryginalne byloby lepsze czyli Młoty Przeznczenia, ale to juz tylko moja subiektywna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 02:05, Volvox napisał:

Po trzecie - tlumacze z CDP maja bardzo bogate doswiadczenie w tlumaczeniu gier i na pewno
wiedza co znaczy slowo ''Hammers'' ;)


jak dla mnie to tlumacze ktorzy zajmowali sie polska wersja h5 sprawili ze gra cofnela sie o dekade (czyli to bedzie deewolucja ;)i powrocila do poziomu polonizacji z czasow heroes 2 :) ktore to bylo napisane przez jakiegos fana i mirage dolaczylo to spolszczenie na plycie bonusowej z gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować