Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo: Pro Controller dla Wii U powstał specjalnie z myślą o graczach core`owych

23 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Nintendo widzi w zapowiedzianym niedawno padzie Pro Controller dla Wii U szansę na przyciągnięcie do siebie graczy core'owych. Tę filozofię przybliży Wam Katsuya Eguchi odpowiedzialny za kwestie sprzętowe w Wielkim N.

Przeczytaj cały tekst "Nintendo: Pro Controller dla Wii U powstał specjalnie z myślą o graczach core'owych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimi graczami? Poza tym kazdy normalny czlowiek i tak wybierze mysz + klawiature do gier seciowych. Nie wiem z jakiej choinki sie oni urwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 12:38, Henrar napisał:

"Normalny człowiek" czyli ty?

Jak ja kocham takich ludzi :D


Jakos nie widzialem by jakikolwiek pro gracz CS czy SC uzywal pada. No ale pewnie malo widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym do tej listy jeszcze Diablo, League of Legends oraz World of Warcraft.

A teraz serio, chodzi o rynek konsolowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 12:57, Boro666 napisał:

Jakos nie widzialem by jakikolwiek pro gracz CS czy SC uzywal pada. No ale pewnie malo
widzialem.

Ojej, faktycznie - zapomniałem, że wszyscy core''owi gracze mają jednakowe gusta i każdy z nich uwielbia Counter-Strike''a i StarCrafta. DUUUUUUUUUUUUUUH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:05, Selv napisał:

Dodałbym do tej listy jeszcze Diablo, League of Legends oraz World of Warcraft.

Ja bym dodał do tej listy szachy, siatkówkę plażową i wiolonczelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:06, ww3pl napisał:

> Jakos nie widzialem by jakikolwiek pro gracz CS czy SC uzywal pada. No ale pewnie
malo
> widzialem.
Ojej, faktycznie - zapomniałem, że wszyscy core''owi gracze mają jednakowe gusta i każdy
z nich uwielbia Counter-Strike''a i StarCrafta. DUUUUUUUUUUUUUUH.


Fakt, zapomnialem o Mario Kart. My bad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:21, Boro666 napisał:

Fakt, zapomnialem o Mario Kart. My bad!

Ta, bo gry na konsolach kończą się i zaczynają na Mario Kart.

Jak tam twoja hardcore''owa farma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 12:32, Boro666 napisał:

Jakimi graczami? Poza tym kazdy normalny czlowiek i tak wybierze mysz + klawiature do
gier seciowych. Nie wiem z jakiej choinki sie oni urwali...


W Space Marine się dużo lepiej gra na padzie niż klawa+myszka -> gra sieciowa.

your argument is invalid

swoją drogą, MS i Nintendo od czasów GC robią dość podobne do siebie pady...w zasadzie ten od pada od x360 różni sie tylko zamianą miejscami analoga i przycisków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że forma "W" będzie bardziej wymowna ponieważ gramy "w gry" i tak potraktowałem wiolonczele :)
Innymi słowy, napisałem tak specjalnie dla "podkręcenia głupoty do maximum" ale dzięki za uwagę, przynajmniej wiem, że ktoś czyta moje posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:17, Hydro2 napisał:

Ciekawe czy prosi w bijatyki go przyjmą

szczerze wątpię, prosi grają na arcade stickach, chyba, że coś się w tej materii ostatnio zmieniło. Tak samo zresztą fani nieco ambitniejszych ścigałek będą grali na kierownicach, zaś ludzie z zacięciem do symulatorów (nawet tych pokracznie brzmiących 'arcade'owych symulatorów') na joystickach, bo to zupełnie inny komfort i feeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 18:15, dark_master napisał:

> Ciekawe czy prosi w bijatyki go przyjmą
szczerze wątpię, prosi grają na arcade stickach, chyba, że coś się w tej materii ostatnio
zmieniło. Tak samo zresztą fani nieco ambitniejszych ścigałek będą grali na kierownicach,
zaś ludzie z zacięciem do symulatorów (nawet tych pokracznie brzmiących ''arcade''owych
symulatorów'') na joystickach, bo to zupełnie inny komfort i feeling.

Czyli inaczej mówiąc mocno nietrafione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bijatyki lepiej gra się na krzyżaku niż na analogach a Nintendo robi przecież dobre krzyżaki.

No ale i tak, jak wyżej napisane, pro gracze używają arcade sticków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2012 o 13:55, Fimbulvinter napisał:

Wiedziałem, że jeśli w tytule newsa pojawia się "Nintendo" i "core" to wpadnie tru master
PC race i będzie dym :D.

lol? To raczej fanboje klocka/PS3 mają problem z wii odmawiając jej wszystkiego co core''owe, bo sprzedała się w większej ilości egzemplarzy niż ta dwójka razem wzięta, co bardzo ich boli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować