Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja 1.7 do Skyrima już dostępna na Steamie, szczegóły na temat Dawnguard w tym tygodniu

22 postów w tym temacie

Dawnguard na PC i PS3 miało wyjść miesiąc po premierze na X360 czyli 27 lipca. Dzisiaj mamy 31 lipca a dodatku nadal nie ma. Coś mi się wydaję, że Bethesda dostała sporo kasy od Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:02, Prince97 napisał:

Dawnguard na PC i PS3 miało wyjść miesiąc po premierze na X360 czyli 27 lipca. Dzisiaj
mamy 31 lipca a dodatku nadal nie ma. Coś mi się wydaję, że Bethesda dostała sporo kasy
od Microsoftu.


Sadze ze standardowo wszystko sie im krzaczy. A ze boja sie mega krytyki i pozwow, to wola doprowadzic to do jako takiego porzadku i ladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:02, Prince97 napisał:

Dawnguard na PC i PS3 miało wyjść miesiąc po premierze na X360 czyli 27 lipca. Dzisiaj
mamy 31 lipca a dodatku nadal nie ma. Coś mi się wydaję, że Bethesda dostała sporo kasy
od Microsoftu.


Nikt nigdy nie powiedział, że po miesiącu dadzą na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił, że Dawnguard wyjdzie równo miesiąc po premierze na X360. Równie dobrze może wyjść za dwa miesiące albo i rok.
Nigdy nie było oficjalnej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:02, Prince97 napisał:

Dawnguard na PC i PS3 miało wyjść miesiąc po premierze na X360 czyli 27 lipca. Dzisiaj
mamy 31 lipca a dodatku nadal nie ma. Coś mi się wydaję, że Bethesda dostała sporo kasy
od Microsoftu.

Daj mi linka od wypowiedzi kogokolwiek z Bethesdy, że Dawnguard wyjdzie po 30 dniach po premierze na Xboksa?

Co? Że nie ma takiego źródła, bo nikt czegoś takiego nie powiedział? No właśnie - to sami gracze sobie wmówili, że po tych 30 dniach z automatu DLC się pojawi na pozostałych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyjdzie na PC i PS3, zwróćcie uwagę na to, że dla Bethesdy lepiej było by nic nie ogłaszać w sprawie Dawnguarda i przemilczeć sytuację gdyby to był exclusive. Kiepskim rozwiązaniem jest zwołanie konferencji i ogłaszanie, że PS3 i PC nie dostaną tego DLC, bo to tylko wkurzy fanów. Dodatkowo nie wyobrażam sobie edycji Goty tylko na xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:34, Henrar napisał:

Daj mi linka od wypowiedzi kogokolwiek z Bethesdy, że Dawnguard wyjdzie po 30 dniach
po premierze na Xboksa?

Była mowa o 30-dniowej ekskluzywności. Owszem, nie jest to potwierdzenie premiery, ale we wszystkich wcześniejszych przypadkach czasowa ekskluzywność oznaczała premierę na pozostałych sprzętach równo z jej zakończeniem. Beth mogli ogłosić, że będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Henrar
> Daj mi linka od wypowiedzi kogokolwiek z Bethesdy, że Dawnguard wyjdzie po 30 dniach
> po premierze na Xboksa?
Była mowa o 30-dniowej ekskluzywności. Owszem, nie jest to potwierdzenie premiery, ale we wszystkich wcześniejszych przypadkach czasowa ekskluzywność oznaczała premierę na pozostałych sprzętach równo z jej zakończeniem. Beth mogli ogłosić, że będzie inaczej.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 13:07, Boro666 napisał:

> Dawnguard na PC i PS3 miało wyjść miesiąc po premierze na X360 czyli 27 lipca. Dzisiaj

> mamy 31 lipca a dodatku nadal nie ma. Coś mi się wydaję, że Bethesda dostała sporo
kasy
> od Microsoftu.

Sadze ze standardowo wszystko sie im krzaczy. A ze boja sie mega krytyki i pozwow, to
wola doprowadzic to do jako takiego porzadku i ladu.

I tak będzie się krzaczyć, jak ktoś się do tego nie przyzwyczaił to nie wiem gdzie przezimował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o umowie na 30 dni. Tylko tyle. Nikt nie mówił, że po 30 dniach wyjdzie. Patrzenie na to, co się działo wcześniej nie ma sensu. Ważne jest to, co jest tu i teraz, w tej chwili.

Zapamiętaj to młody Padawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 15:28, Henrar napisał:

Była mowa o umowie na 30 dni. Tylko tyle. Nikt nie mówił, że po 30 dniach wyjdzie. Patrzenie
na to, co się działo wcześniej nie ma sensu. Ważne jest to, co jest tu i teraz, w tej
chwili.

W sumie racja. Więc w tej chwili Bethesda ma spory shitstorm na głowie. I dobrze, bo ich nie lubię ;)

I ja ci dam Padawana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie można było kupić Skyrim''a na Steamie dalej nie można. Proponuję zawalczyć z tym procederem i słać maile ze skargą na cenegę doi UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować