Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take-Two: Max Payne 3 i Spec Ops: The Line sprzedały się gorzej niż oczekiwaliśmy

17 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Firma Take-Two podzieliła się ze światem swoimi wynikami finansowymi za pierwszy kwartał roku finansowego 2013. Niestety, Strauss Zelnick, szef spółki, nie może być z nich zadowolony.

Przeczytaj cały tekst "Take-Two: Max Payne 3 i Spec Ops: The Line sprzedały się gorzej niż oczekiwaliśmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:18, RitzierComic napisał:

"pierwszy kwartał roku finansowego 2013"
a to ci błąd!

Żaden błąd. Rok finansowy 2013 zaczyna się w 2012 i kończy w 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:23, Dared00 napisał:

> "pierwszy kwartał roku finansowego 2013"
> a to ci błąd!
Żaden błąd. Rok finansowy 2013 zaczyna się w 2012 i kończy w 2013.

czyli jeszcze bardziej zakręcony niż liturgiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlam mnie Max Payne miał jedną wadę podczas gry wybijaliśmy za 1 przejściem wybijamy około 1800 ludzi i ma słabszą fabułę od Spec Ops The Line. A ta 2 gra jest dla mnie zaskoczeniem jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie max podobał. przeszedłem całą gre w singlu i nawet myślałem czy nie przejść jej ponownie na wiekszym poziomie trudności..

Niestety gra nie jest doskonała. poza fajnie opowiedzianą fabuła, która pod koniec gry spłyca się do bezmózgiej rąbanki z kiepskim klimatem.

drugim mankamentem jest fakt że gameplay głównie polega TYLKO na bieganiu i strzelaniu z mało wymyślnych broni co na dłuższą mete i np w multi (w moim przypadku) dyskwalifikowało tą gre na to by mi ta gra starczyła na dłużej, a o zastanowieniu się nad DLC to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:33, Sad_Statue napisał:

Nie skończyłem żadnej z tych gier, ale z tego co mi wiadomo - obie skupiły się na scenariuszy.
I obie przegrały. Przykre.


Tak to jest, jak się skupia nie na rozgrywce, a na "upiększaczach".

Zresztą po Spec Ops: The Line nikt chyba nie spodziewał się, że ta gra zbije kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops The Line miał kiepską kampanię reklamową i został wypuszczony praktycznie równo z Ghost Recon Fuure Soldier. Wydanie Spec Ops na równo z GR było strzałem w stopę.

A o Maxie nawet nie chce mi się gadać. To jedna z najgorszych "gier" w które udało mi się pograć od bardzo, bardzo dawna. Cieszy mnie słaby wynik MP3, mam nadzieję, że to nauczy developerów jakich "gier" nie należy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skonczylem spec ops the line, scenariusz pierwsza klasa, co do "ponizej oczekiwan" niech padna liczby konkretne - nowa marka, niemiecka, dzis juz Take Two na nikim wrazenia nie robi zeby generowac sprzedaze.


a to ze nikogo nie ciagnie scenariusz? przykre, naprawde - albo sie starzejemy, albo glupiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 11:16, bennyone napisał:

a to ze nikogo nie ciagnie scenariusz? przykre, naprawde - albo sie starzejemy, albo
glupiejemy


Co ci ze scenariusza, gdy gra jest kolejnym mało rozbudowanym klonem Gears of War? Zresztą w grach liczy się rozgrywka, a nie jakieś pitu-pitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niska sprzedaz Spec Opsa jest smutna. Gra ma rewelacyjna fabule i do tego jest przyzwoita strzelanka. Nie zauwazylem w niej wielu bledow i gralo mi sie naprawde przyjemnie.

Blad zrobil wydawca, ze wrzucil to na rynek rowno z nowym Ghost Reconem, ktory juz ma marke na rynku.
Mimo wszystko - ja sie przy SO bawilem swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden sezon dobrego serialu, np."The Sopranos" trwa dłużej niż gry, kosztuje dobre dwie dychy mniej i niestety, jeśli szuka się dobrej fabuły lepiej zaopatrzyć się w to bądź dobrą książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować