Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 300 kluczy do bety End of Nations

355 postów w tym temacie

10:08

Co nie zmienia faktu że wystarczyło zarejestrować się na stronie EoN by dostać dostęp do bety - no przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10:08 - Przynajmniej tym razem klucz doszedł. Tego od Brick Force to na oczy nigdy nie widziałem.

Ciuś ciuś gram.pl, ciuś ciuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 12:35, dreamer94 napisał:

10.08 prawie jak w PKP... ;)


JA również w tym samym czasie, mówi się pech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 10:44, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> > Super!
> > Dostałem klucz 6h po zakończeniu bety!
>
> Nie ty jeden ;]. Trudno, płakać nie będę, ale moglby gram.pl się wykazać tutaj większym

> profesjonalizmem
Przykro mi bardzo z tego powodu, ale dziś dowiedziałem się, że były jakieś problemy z
wysyłką kluczy (nie wiem jeszcze jakie dokładnie, właśnie to ustalam) i kody najprawdopodobniej
nie dotarły do wszystkich na czas. Przepraszam za to serdecznie wszystkich poszkodowanych.

Zagwarantowano mi przed chwilą, że w ramach rekompensaty będziemy mogli zaoferować wszystkim poszkodowanym klucz do trzeciej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no świetna robota z tymi kluczami.
Chociaż wcale nie większa niż sam cyrk z kluczami XD

Klucza nie miałem, a grałem w bete już w sobotę... Się okazało, że nie trzeba było żadnego klucza ;-)
Wystarczyło na stronie wcisnąć przycisk o przyłączenie do bety i w ciągu paru minut wysyłali zaproszenie na maila.

Pozostaje pogratulować TRIONowi dobrej organizacji.

20120807183049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 10:52, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> > > Super!
> > > Dostałem klucz 6h po zakończeniu bety!
> >
> > Nie ty jeden ;]. Trudno, płakać nie będę, ale moglby gram.pl się wykazać tutaj
większym
>
> > profesjonalizmem
> Przykro mi bardzo z tego powodu, ale dziś dowiedziałem się, że były jakieś problemy
z
> wysyłką kluczy (nie wiem jeszcze jakie dokładnie, właśnie to ustalam) i kody najprawdopodobniej

> nie dotarły do wszystkich na czas. Przepraszam za to serdecznie wszystkich poszkodowanych.

>
Zagwarantowano mi przed chwilą, że w ramach rekompensaty będziemy mogli zaoferować wszystkim
poszkodowanym klucz do trzeciej bety :)


Też dostałem klucz po becie, ale rekompensata godziwa, więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować