Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Zak

Затерянные в Астрале (dodatek do Evil Islands) - brak polskiego wydawcy gry! :(

34 postów w tym temacie

Bardzo mnie zaskoczyła wiadomość o dodatku do EI przede wszystkim dlatego, że to chyba bardzo stara gierka. Grałem w nią chyba w 2002 roku, toteż dziwię się słysząc - dopiero teraz - o dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EI była drugą (po desperados) grą którą przeszedłem kilka razy ;] Za drugim razem grałem już tylko Zakiem, team mi tylko expa i kase zabierał >_< Oj pograłbym se w dodatek, oj pograł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:21, Albatross napisał:

...
Gdyby możliwe było wykorzystanie tłumaczenia
wydanego przez CODA (a nie Lemon?) to poprawiłbym tylko sam tekst (jest trochę błędów), a większość
głosów bym pozostawił. Wypadły moim zdaniem bardzo dobrze.


A ja odwrotnie - wolałbym już raczej polonizację zrobioną całkiem od nowa. I to nawet nie ze względu na aktorów (choć szef wioski w Gipath ewidentnie mi się nie podobał) ale na jakość nagrań. Zostały zrobione zupełnie bezmyślnie, bez sprawdzania kontekstu. W efekcie gdy np. Zak mówi do siebie (w myślach), aktor drze się na całe gardło jakby z przygłuchym rozmawiał. Albo inny przykład - jedna wypowiedź szefa wioski (ta, którą wrabia "wybrańca" w jakąś mokrą robotę, bodajże wycieczkę do obozu orków), z której treści wynika, że powinna być wygłoszona tonem ironicznym jest wymawiana zupełnie bez emocji tonem oznajmującym.
W każdym razie, gdyby EI pojawił się w sprzedaży, to skusiłbym się na niego tylko ze względu na dodatek, bo podstawową wersję mam już w dwóch egzemplarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:41, Sand Wraith napisał:

Może w temacie wypowiedział się ktoś z niebieskich? Jakie są realne szanse wydania przez CDP tego dodatku??

Myślę, że lepszy pomysłem byłoby napisanie konkretnego maila, dzięki czemu będziemy pewni, że informacja o tej grze w ogóle dotarła do CDP.

To kto się skusi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Evil Islands i dodatek co?! EI bardzo mi się podobał był bardzo ciekawym RPG-iem jakże różnym od wielu zachodnich produkcji :P A dodatek no cóż ciekawe ale nikłe są szanse wydania tego u nas w polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil Islands bylo pierwsza gra RPG z jaka mialem stycznosc. Przeswietna produkcja! Fajnie byloby gdyby CDP wzial sie za edycje GOLD EI wraz z tym dodatkiem - napewno bym kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra srednio podobala sie... a w muliplayerze gracze uzywali jakis cheatów i graczy zabijali jakimś jednym ciosem i to wszystkich na calej mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie gry w Polsce to dobry pomysł, ale jej polonizacja to zły. W EI głosy postaci były tak niemiłe, że przy skrzekocie Zaka bolały zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa ... słuszałem o tym sporo ... ale tak jak jest od 2006 tak przez 2 lata cisza.
A na multi dzisieje się mało ... chyba że znajdzie się kumpli ;] Ja osobiście mam takich i gra się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować