Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Origin z milionami zarejestrowanych użytkowników

45 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2012 o 16:04, Fatal-X napisał:

Nikt by z tego nie korzystał gdyby to nie było wymagane...


Ze Steam''em byłoby to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu jest online ;) Origin odpalam tylko żeby uruchomić grę i na tym się kończy. Steam odpalam żeby pograć, zobaczyć promocje w sklepie i ewentualnie dokonac zakupu. Origin lezy i kwiczy ze swoim sklepem. Narzekacie, że teraz interfejs jest do niczego. Zróbcie update do bety, tam to jest dopiero porażka :D Jedyny plus bety to mniejsze zużycie pamięci ram i na tym się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 16:14, Zgreed66 napisał:

Oni przypadkiem nie połaczyli jakichs starych kont z EA z tym dziadostwem po prostu?
Wiec nawet jak sie niechce to i tak sie generalnie ma? :)

Tak owszem bo konto EA = konto Origin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 16:11, Sethlan napisał:

Eeee tam... Mi Origin sie podoba - przynajmniej zzera o wiele mniej pamieci niz "czolg"
od Valve.

Aż z ciekawości sprawdziłem u siebie:
Steam ok. 68 MB
Origin ok. 98 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dootix wcale nie prawda, bo do Steama mogę dodawać sobie gry, które nie są steamowe a tym samym mogę mieć wszystko w jednym miejscu. Nie wspomnę już o takich przydatnych rzeczach jak robienie backupu gier itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA nie dostanie odemnie - w takiej czy innej formie - złamanego grosza, chyba, że już naprawdę nie będzie wyjścia i nie będę miał alternatywy. Niech zabierają odemnie te swoje chciwe łapska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Origin jest broken, odradzam wszystkim korzystanie z tego gówna. Nie trudno naciąć się na coś, co nie działa, support nie istnieje - ciężko się z kimś skontaktować, a nawet jak już się uda, to i tak nic z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość użytkowników Origin ma wymuszone konto, ponieważ inaczej nie pograliby sobie w BF-a 3... Ja tam do Origin nie mam żadnych zastrzeżeń, nieszczególnie mnie on przeszkadza. Ale cóż, faktycznie potrzebuje jeszcze dwóch lat by o nim mówiono w pozytywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 17:40, eske napisał:

Ale cóż, faktycznie potrzebuje jeszcze dwóch lat by o nim mówiono w pozytywie.

to samo gadano o EADM i jakoś sobie nie znalazł poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się te chłopki z EA cieszą ? Ludzie nie mają wyjścia i muszą korzystać z tej kupy. Inaczej gry by nie odpalili. Nie ma to jak dodawanie sobie %, żeby się podniecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 16:18, L33T napisał:

> Oni przypadkiem nie połaczyli jakichs starych kont z EA z tym dziadostwem po prostu?
> Wiec nawet jak sie niechce to i tak sie generalnie ma? :)
Tak owszem bo konto EA = konto Origin


Wiec co sie dziwic, że mają az 21mln kont?
Nawet nie trzeba było go tworzyć to i tak sie je ma i zadnemu BF3, czy ME3 nic do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 16:24, Kadaj napisał:

Aż z ciekawości sprawdziłem u siebie:
Steam ok. 68 MB
Origin ok. 98 MB

U mnie Steam i Origin żrą mniej więcej po równo(57-60MB), z tą różnica, że przy starcie Origin''a system nie zaczyna się jąkać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no super. ciekawe dlaczego przybywa nowych userow. na pewno nie dlatego, ze najwazniejsze gry ea wymagają stalego polaczenia z originem i zakladania tam konta :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jak mówili ze nie będzie żadnych wielkich przecen, bo co to nie oni.. a jak się okazało robią przeceny jak Steam. Orgin to kupa gówna, i śmią jeszcze zmuszać ludzi do użytkowania programu w wersji beta, jakby to było dobrowolne, to nawet jedna osoba by się w to bagno nie wpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować