Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Potężna aktualizacja do StarCrafta II: Wings of Liberty gotowa do pobrania

21 postów w tym temacie

Niestety... sporo osob ma problem z tym patchem(i) w tym ja tzw ciągle pisze aktualizacja plików, pasek jest zapełniony w 70% i raz idzie do przodu, raz do tyłu, probowałem juz chyba wszystkiego, wyłaczałem antywira, zapore, uruchamiałem przez administratora, resetowałem modem i nic to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 20:42, Picasso22 napisał:

Niestety... sporo osob ma problem z tym patchem(i) w tym ja tzw ciągle pisze aktualizacja
plików, pasek jest zapełniony w 70% i raz idzie do przodu, raz do tyłu, probowałem juz
chyba wszystkiego, wyłaczałem antywira, zapore, uruchamiałem przez administratora, resetowałem
modem i nic to samo:(


Mi na początku stawało na 0% przy konfiguracji plików(czy jakoś tam) po zabawie z zaporą ,antywirem ,usuwaniem folderów battlenet i blizzard z c/programdata w końcu ruszyło i zaktualizowało się w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem pewnie znowu jest taki że ktoś nie umie pisać kodu. Na OSX można mieć cały czas internal error. Na windzie update trwa nie wiadomo ile dodatkowo na Win 7 żeby coś się ruszyło musisz odpalić to w trybie zgodności z XP SP 3. Chyba że to też winna ilości osób ?

http://eu.battle.net/support/en/blog/5571709/StarCraft_II_Language_Changed_after_Patching-01_08_2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 21:35, L33T napisał:

Problem pewnie znowu jest taki że ktoś nie umie pisać kodu. Na OSX można mieć cały czas
internal error. Na windzie update trwa nie wiadomo ile dodatkowo na Win 7 żeby coś się
ruszyło musisz odpalić to w trybie zgodności z XP SP 3. Chyba że to też winna ilości
osób ?


Dziwne, aktualizowałem dzisiaj SC II pod Win7 i nie miałem żadnych problemów, ani nie musiałem ustawiać trybów zgodności.

A gram.pl bez wpadki to nie gram.pl. Dystrybutorem gry SC II w Polsce jest CD Projekt, a nie LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 21:43, Wojman napisał:

Dziwne, aktualizowałem dzisiaj SC II pod Win7 i nie miałem żadnych problemów, ani nie
musiałem ustawiać trybów zgodności.

Wiesz, ja grę też aktualizowałem ale trwało to nie miłosiernie długo... i bynajmniej nie mówię o pobieraniu plików.

Samo UI to fail za taki design wyleciałbym ze studiów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 21:35, L33T napisał:

Na windzie update trwa nie wiadomo ile dodatkowo na Win 7 żeby coś się
ruszyło musisz odpalić to w trybie zgodności z XP SP 3. Chyba że to też winna ilości
osób ?


Mi tam poszło bez żadnego trybu zgodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam działa bez problemów ale błędy i problemy mogą być u innych nie przeczę.

Co do interfejsu gry mi się tam podoba łatwo wszystko znaleźć podoba mi się zwłaszcza zakładka arcade.XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 23:12, EmperorKaligula napisał:

czy w tym patchu można zmieniać język gry w opcjach (i sciagnieciu plikow jezykowych)
czy ciagle trzeba calego klienta sciagac ?


Teraz wystarczy zmienić dwie linijki w notatniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 00:07, EmperorKaligula napisał:

> Teraz wystarczy zmienić dwie linijki w notatniku :)

i zacznie ściągać inny jezyk ? ktory plik ?


W "Moje dokumenty"/"Dokumenty" jest folder StarCraft 2 - tam plik "Variables". Trzeba zmienić dwa wpisy z

localeidassets=plPL
localeiddata=plPL

na np:

localeidassets=enGB
localeiddata=enGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że stary patcher nie był w stanie się ulepszyć i pomogło dopiero odpalenie jako administrator nie miałem żadnych problemów z tym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem dziś uruchomić w trybie zgodnosci z windows XP Sp3 i poszło, tera jest optymalizacja StarCraft 2, zobaczymy czy dalej będzie ok, oczywiscie uruchomione jako administrator, tylko ile będzie trwać ta optymalizacja? 10 minut juz to trwa i jest 0%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować