Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testy obciążeniowe serwerów Guild Wars 2 rozpoczną się dziś o 21:00

24 postów w tym temacie

Przyjdą pandyi zjedzą GW2 ;) No dobra nie bijcie pożartować nie można. Jestem graczem WoW’a (niedzielnym, ale zawsze) i prawdopodobnie kupię GW właśnie ze względu na jego odmienność (styl rozgrywki ect.) no i brak abonamentu. Niech zrobią porządne stres testy żeby nie było niespodzianek jak u Blizzarda z D3, bo coś czuje, że GW2 będzie bardzoooo popularne na początku swojego istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 12:44, Imeilic napisał:

Nie będę oceniał czy pierwsza część była lepsza, czy gorsza, wiem jedno: była inna.

To fakt, była inna.
Tutaj najbardziej mnie boli pozbycie się many, bo przez to klepie się te skille, które akurat się nie ładują. Poza tym w 1 była większa swoboda buildu zestawu skilli, a tutaj po prostu się zestawy otrzymuje. Do tego wydaje mi się, że tu zostało zaniżone znaczenie debuffów.
System questów jest dosyć ciekawy, ale szczerze, to zdążyłem zauważyć, że większość to "przynieś/zabij X rzeczy/mobów". W 1 jakoś udało im się zrobić wiele ciekawych i różnorodnych zadań, więc co im stanęło na przeszkodzie, żeby tu też takie dać?
Na łamigłówki i partyzantkę (?) nie natrafiłem, ale może za krótko grałem.

@TobiAlex, ja też śledziłem i nie podobało mi się to, co widziałem, ale postanowiłem dać tej grze szansę (wszak GW1 było bardzo fajne). Nie spodobało mi się, piszę swoją opinię. Jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo śmieszą mnie ludzie którzy krzyczą, że 180zł za grę to dużo, czy Ty krzykaczu jeden z drugim myślisz, że taka gra to sama sobie rośnie na drzewie albo pod krzaczkiem, ludzie nawet sobie nie zdają sprawy jaki ogrom pracy należy włożyć aby wydać grę, a co dopiero tak ogromny i dopracowany(z tym to się okaże po premierze) produkt jakim jest GW2. To przeogromny świat, wykonany P R Z E P I Ę K N I E, ze świetnie zarysowanymi historiami ras czy nawet poszczególnych postaci. Miałem dostęp tylko do ostatniego beta eventu ale wciągnęło tak dokładnie że masakra. Przerobiłem wiele gier MMO ale muszę przyznać że rozmach w GW2 onieśmiela. Czy 180zł to dużo za grę ? - Tak, jeżeli jest to produkcja przeznaczona na 20-30h gry i odstawienie na półkę, no ale oczywiście GW2 to produkt który zje o wiele wiele więcej czasu ;) Na początku zrobiłem sobie za duży hype o tej produkcji i miałem kosmiczne wymagania, beta nieco mnie ostudziła z szalonej, nieukierunkowanej euforii natomiast zrodziła duże pokłady wiary w twórców i tonę ciepłych uczuć do tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 15:47, VrOObel69 napisał:

bardzo śmieszą mnie ludzie którzy krzyczą, że 180zł za grę to dużo... /cut

IMO cena jest bardzo dobra - 180zł eliminuje większość 12-latków, co mnie osobiście bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować