Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Need for Speed: Most Wanted - już graliśmy

30 postów w tym temacie

Po przeczytaniu ugruntowałem się w przekonaniu że seria NFS umarła conajmniej 7+ lat temu i najnowsze "dzieło" nie zmieni tego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od momentu kiedy criterion zaczal robic nfs, to NFS jest tylko z nazwy nic wiecej, ba to poprostu kolejny burnout pod inna nazwa, szkoda bo moze nie kazdy nfs byl swietny ale ale mialy to cos a teraz nie maja nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac wiecej fanow chce aby tego tuningu nie bylo. EA zalezy na jak najwiekszej sprzedazy, wiec jesli tuning sie nie sprzedawal tak bardzo to z niego zrezygnowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 18:57, DamianXPL napisał:

Pff , kolejny NFS bez tuningu.. fani tak bardzo go chcą a EA ma ich w dupe.


Pomyślałem o tym samym, pewnych poczynań growych gigantów nigdy nie zrozumie, ludzie domagają sie tuningu, zaimplementowanie go do najnowszej odsłony NFS''a przyciągneło by mase starych fanów jak i nowych gdyż na rynku nie było samochodówki od lat z możliwością przerabiania swoich fur, no ale cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 20:26, Piotrek_K napisał:

Widac wiecej fanow chce aby tego tuningu nie bylo. EA zalezy na jak najwiekszej sprzedazy,
wiec jesli tuning sie nie sprzedawal tak bardzo to z niego zrezygnowali ;)


Bo rzeczywiście sprzedaż Undergroundów i Most Wanteda była fatalna :D a ostatnie części były zwyczajnie słabe, jednak niczego się nie nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego nowy Most Wanted posiadać będzie coś, co roboczo nazwać można "nieliniowym systemem zdobywania nowych samochodów". Nie będziemy ich bowiem kupować, a znajdować w wielkim, otwartym mieście. Tylko od nas będzie zależało, gdzie pojedziemy i jakie samochody uda nam się odnaleźć.

No i tyle. Odpadam. Nie kręci mnie jeżdżenie 2 godziny po mieście, żeby znaleźć jedno auto, które mnie interesuje. Underground 2 mnie odrzucił przez podobne zabawy, to też odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dość fajnie, spróbuiję mimo wszystko jestem raczej fanem dobrej fabuły. A raczej "normalnej" fabuły. The Run to prawda nie powalało, ale była jakaś tam Fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak czytam te artykuły Need for speed: most Wanted ma wyjść przecież wyszło kilka lat temu, i stoi sobie na półce za moimi plecami, co im się nawet nazwy nie chciało nowej wymyśleć? polepszają grafikę dodają wodotryski ale jakoś te nowe wersje NFS nie bardzo mi podchodzą mam kilka wersji i tak najlepiej wspominam undergroudy i do nich wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosh czy na serio musieli nazwać to Most Wanted.... =.=. Za rok dostaniemy nowego Carbona....
Na co oni tam cierpią ? ... tępota umysłowa... ? czy jaki grzyb. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić utrzymanego w oldschoolowym stylu Undergrounda 3 z masą możliwości tuningu wizualnego i osiągów. W takiego NFS bym zagrał z chęcią. A tak to powstaje kolejny burnout pod przykrywką NFS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 20:32, pawbuk napisał:

Bo rzeczywiście sprzedaż Undergroundów i Most Wanteda była fatalna :D

Wskazesz mi GDZIE napisalem, ze sprzedaz byla fatalna? A nie, czekaj - przeciez tak nie napisalem. Coz - najwyrazniej EA doszlo do wniosku, ze wiecej kasy ''natrzepia'' produkujac gre bez tuningu (do tego nie beda musieli go implementowac, wiec tym samym mniej wydadza na wyprodukowanie gry). Wedlug nich - same plusy ;)...

Nie jestem tez pewien, ale wydaje mi sie, ze biiorac pod uwage WSZYSTKIE odslony NFS, to w wiekszosci pozycji, tego mitycznego tuningu nie bylo, bo, tak naprawde, zapoczatkowal go dopiero Undeground

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 23:47, Piotrek_K napisał:

> Bo rzeczywiście sprzedaż Undergroundów i Most Wanteda była fatalna :D
Wskazesz mi GDZIE napisalem, ze sprzedaz byla fatalna? A nie, czekaj - przeciez tak nie
napisalem. Coz - najwyrazniej EA doszlo do wniosku, ze wiecej kasy ''natrzepia'' produkujac
gre bez tuningu (do tego nie beda musieli go implementowac, wiec tym samym mniej wydadza
na wyprodukowanie gry). Wedlug nich - same plusy ;)...

Nie jestem tez pewien, ale wydaje mi sie, ze biiorac pod uwage WSZYSTKIE odslony NFS,
to w wiekszosci pozycji, tego mitycznego tuningu nie bylo, bo, tak naprawde, zapoczatkowal
go dopiero Undeground


Co nie zmienia faktu, że U/U2 i MW ludzie kochali właśnie głównie za tuning. A tutaj znów go nie ma. Niech spadają. Nazywać zupełnie inną grę po staremu to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok bądźmy poważni widać po gameplayu że wieje nudą tak jak w HP niestety criterion nie potrafi robić gier(przy takich których ja się bawię) Pamiętam jak wszyscy się podniecali HP a wyszła kompletna kicha tutaj czuję to samo Black Box jak Black Box ich gry przynajmniej do mnie trafiają ja od Need For Speed oczekuję ZABAWY czysto ARCADOWEJ ZABAWY! I to z fabułą(których jak widać również redaktora drażni) i to z tuningiem, malowaniem, modelowaniem itp. To mi dawał Underground 1,2 i Most Wanted reszta NFS''ów nooo może Carbon to straszne kichy od symulacji mam Forze Motorsport lub GT5 a od EA oczekuję fajnego tytułu na parę chwili i wyrzuceniu go do kosza ponieważ za rok wyjdzie coś nowego. Jak na razie jeśli chodzi o wyścigi Microsoft zgarnia moje pieniążki w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować