Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Lords of the Fallen - Temat ogólny

136 postów w tym temacie

No i LotF ukonczone pierwsza postacia (Warrior). Ostatni boss poddal sie bardzo szybko (przy prawie 550 dmg to akurat nic dziwnego), wlasnie zaczalem kolejna postac, czyli Clerica. Chwilowo ide w polaczenie Sily i Wiary, nie chce przeginac z Sila, wystarczy mi tyle, by na razie udzwignac Codex, reszta idzie na wzmocnienie rekawicy. No i

Spoiler

inne zakonczenie sobie zalatwie tym razem, bo skopalem sprawe wczesniej, wybralem wrzucenie Rune of Adyr do pancerza, ale go nie zalozylem na czas walki :/

. Czyli musze gre przejsc jeszcze dwa razy, teraz jako Cleric, potem jako Rogue. Ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest platynka :) Wczoraj w koncu udalo mi sie zdobyc ostatnie brakujace trofea (za ukonczenie gry jako Cleric i

Spoiler

uzycie Runy Adyra w broni

), dzieki czemu mam 100% trofeow.

Wrazenia z gry bardzo pozytywne. Pomimo zgrzytu z Warriorem uwiezionym w dziurze w Katakumbach, przez co musialem zaczynac gre nowa postacia, gra mnie wessala na dlugie godziny. Godziny spedzone bardzo przyjemnie :) Jasne, sa pewne niedociagniecia, zdarzaja sie bugi (np. niektore checkpointy sie nie aktywuja), ale nie jest to nic, co by odbieralo przyjemnosc z zabawy.

Przede mna teraz NG+, ale nie ukrywam, ze zdecydowanie chetniej bym do tego trybu podchodzil, gdyby oferowal nowe "cacka" do zbierania. Bez tego czuje lekki deficyt motywacji (to dlatego przesiadlem sie chwilowo na GTA) i chyba sobie zrobie przerwe do czasu wyjscia DLC. Nie zmienia to faktu, ze dawno przy zadnej grze sie tak dobrze nie bawilem i nie pamietam, kiedy ostatni raz jakakolwiek gra tak mnie motywowala do tego, bym staral sie byc coraz lepszym. Fakt, iz odpowiada za nia polska firma, jest tylko wisienka na torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 21:44, Ring5 napisał:

Jest juz latka 1.4 - http://www.cigames.com/en/patch-1.4.html Podobno ma naprawic najpowazniejsze
bugi. Chyba czas wrocic do Lordsow i sprawdzic :)


Jak już masz łatkę 1.4, to polecam WYŁĄCZYĆ efekt PostChromashift. Po wyłączeniu (przynajmniej na PC) grafika robi się ostra jak brzytwa i wygląda znacznie lepiej. Sprawdź i napisz jak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 13:07, KannX napisał:

Sprawdź i napisz jak działa :)


Dziala dokladnie tak, jak napisales. Zadnego rozmazywania, zadnego pseudo-3d. Wszystko wyglada przepieknie. Sprawdze pozniej jak to wyglada podczas

Spoiler

rozmowy z Adyrem

, bo tam tego rozmazania bylo chyba najwiecej.

A tymczasem powoli zblizam sie do konca NG+, mam 68 poziom, 5 Attribute Point Shards w plecaku (i chyba 9 Spell Point Shard), i teraz sie waham, czy konczyc NG+, czy raczej poczekac na DLC i przejsc je na tym poziomie trudnosci, bo slyszalem, ze na NG++ ilosc HP przeciwnikow gwaltownie wzrasta. A nowego sprzetu, jak widze, nie przewidziano. Moj Peacemaker zadaje wprawdzie 600 dmg, ale to moze nie wystarczyc do przejscia NG++ :/ Serio, troche sie na tym zawiodlem, bo liczylem na to, ze skoro mamy kolejny poziom trudnosci, to tworcy zadbaja rowniez o odpowiednie nagrody. A tu nic. Jeden zestaw pancerza znalazlem po drodze (Response, lekki, co akurat nie bardzo mojemu Wojownikowi pasuje), poza tym same Energy Shards i Small Runes. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 13:43, Ring5 napisał:

A tu nic. Jeden zestaw pancerza znalazlem
po drodze (Response, lekki, co akurat nie bardzo mojemu Wojownikowi pasuje), poza tym
same Energy Shards i Small Runes. Bez sensu.


No niestety, NG++ nawet nie ruszam, bo to nie ma większego sensu. NG+ zrobiłem,bo się miło kosi wrogów, a tak to nic ciekawego nie znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kit.Trzy razy blokowałem się-za każdym razem w innym miejscu.Raz w katakumbach na tej desce,drugi raz w katakumbach (wejście drzwiami obok schodów prowadzących do podpalanego stosu,trzeci raz podczas walki z bestią.Po rozpoczęciu walki i likwidacji żółtego paska zadałem poważne obrażenia.Bestia doszła do siebie walnęła trzy razy w ziemię i pobiegła do muru.I to był koniec.Można było ją walić godzinę i nic się nie działo.Ponowne wczytanie gry-to samo.Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie znane mi są przypadki, że gra ma czasami w zwyczaju crashować. Nie miałem z tym problemu... do czasu. Wszystko śmigało elegancko, aż do momentu walki z bestią, kiedy to pierwszy raz mnie wyrzuciło z gry. Kolejne razy pojawiały się co ok 40-60 min.
Przed tą walką, zaktualizowałem sterowniki Nvidii do wersji 347.09 Beta oraz zainstalowałem 1 aktualizację, którą znalazłem w Windows Update (gdzie są jeszcze 2 dostępne i są to tak zwane opcjonalne). (tak na marginesie, dlaczego są dostępne aktualizacje do pobrania w Windows Update, skoro Windows sam się aktualizuje automatycznie przy wyłączaniu komputera? Warto się nimi zająć?). Może w tych aktualizacjach tkwi problem? Ktoś bardziej ogarnięty ode mnie może wie co zrobić? :)

Mój sprzęt to:
GTX 660, Intel Core i5 -4670K 3,4 GHz, 8 GB RAM.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przed instalacją sterowników w wersji Beta było wszystko ok, to proponuję je odinstalować i zainstalować najnowsze oficjalne (nie Beta). Ogólnie wgrywanie sterowników betowych to nie jest dobry pomysł. Zrób tak i daj znać czy pomogło.

Mnie na 4690K, 8gb ramu i marnym GTX 750Ti Lordsy śmigają stabilnie prawie na maxa (sterowniki 344.60).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy w nadchodzącym dodatku trzeba będzie mieć postać na wysokim levelu? Czy dodatek poza nową misją i obszarem doda także nowe przedmioty i warto będzie zacząć grę od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak na ps4 zdobyć trofeum ''''Extra mocne" polegające na zwiększeniu mocy mikstur leczniczych? Nie mam pojęcia jak to trofeum osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 18:58, Kaczan85 napisał:

Wie ktoś może jak na ps4 zdobyć trofeum ''''Extra mocne"


Wie:

Spoiler

Pierwszy warunek to uleczenie mnicha, ktoremu mamy odciac reke zakazona "jadem" obcych. To on nam pozniej ulepsza mikstury. Kolejny warunek: musisz byc pod koniec gry, gdy w koncu otrzymujesz dostep do Cytadeli (czyli nasze pierwsze spotkanie z Artanasem). W jednym z pomieszczen Cytadeli, na pietrze, spotykamy owego mnicha, ktory poprosi nas o oczyszczenie jego laboratorium z Rhogarow. Jego laboratorium to pomieszczenie, w ktorym walczymy z pajakiem (przed walka z drugim bossem - latwo trafic: od miejsca, gdzie spotykamy Yetke musimy sie cofnac, wejsc po schodach na niewielka baszte tuz za checkpointem, zejsc po kolejnych schodach, pokonac Rhogara i znowu zejsc na dol - to wlasnie owo laboratorium). Po zakonczeniu z nim rozmowy zagadaj od razu ponownie i powiedz, ze sprawa jest zalatwiona. Mnich powie, bys go odwiedzil w jego laboratorium. By to zrobic, musisz pokonac Bestie, nie mozna tego obejsc.

Gdy udasz sie na spotkanie z mnichem, ten poprosi Cie o przyniesienie 4 Tyrant Hearts (to te serduszka w sloikach, nalezace do duzych gosci z wloczniami). Serca znajdziesz w swiecie Rhogarow (mozliwe nawet, ze na tym etapie juz masz 4 sztuki). Gdy dostarczysz mu surowce, on ulepszy mikstury. WAZNE: Pamietaj, by miec przy sobie DOKLADNIE 4 serca. Cala nadwyzke stracisz przy ulepszaniu, a na kazdym poziomie trudnosci mozesz znalezc jedynie 9 serc o ile mnie pamiec nie myli, czyli ulepszyc mikstry dwukrotnie. Jesli za pierwszym podejsciem bedziesz mial w plecaku np. 6 serc, mnich zabierze wszystkie i drugi raz na tym poziomie trudnosci juz nie ulepszysz mikstur.

Do otrzymania acziwka wymagane jest tylko jednorazowe ulepszenie.

Mam nadzieje, ze sie w tym nie pogubiles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawilem na miesiac Lords of the Fallen i cholera skill mi padl przez ten miesiac.
A zostawilem w kiepskim miejscu, bo tuz przed walka z Bestią.

Pewnie w koncu pokonam tę bestię, ale ogladam gameplaye innych graczy i rzucilo mi sie jedno w oczy - zadaje strasznie niski damage. Gram łotrzykiem i walczę 2x sztyletem Obrońcą. Obrażenia: 55.

Sila 11
Witalnosc 15
Wiara 15
Wytrzymalosc 20
Zwinnosc 22
Szczescie 3

Czy moj niski damage wynika z tego, ze jestem lotrzykiem, a nie prawilnym wojownikiem? A moze mam jakas kiepska bron jak na ten etap gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 22:26, Loon napisał:

A moze mam jakas kiepska bron jak na ten etap gry?


Masz slaba bron. Po pierwsze, moj Wojownik tuz przed pierwszym bossem w swiecie Rhogarow gania z toporem Swing, zadajacym 130+ obrazen. Wiem, ze to kompletnie inna klasa, ale jednak...

Radzilbym przerzucic sie na jakies laski (Conceit?). Wprawdzie moga zadawac mniej obrazen, ale sa znacznie szybsze. Ewentualnie mozesz troche pogrindowac i wladowac jeszcze kilka punktow w Agility.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 11:52, Ring5 napisał:

> A moze mam jakas kiepska bron jak na ten etap gry?

Masz slaba bron. Po pierwsze, moj Wojownik tuz przed pierwszym bossem w swiecie Rhogarow
gania z toporem Swing, zadajacym 130+ obrazen. Wiem, ze to kompletnie inna klasa, ale
jednak...

Radzilbym przerzucic sie na jakies laski (Conceit?). Wprawdzie moga zadawac mniej obrazen,
ale sa znacznie szybsze. Ewentualnie mozesz troche pogrindowac i wladowac jeszcze kilka
punktow w Agility.


No wlasnie krotko po tamtym poscie zaczalem gre od nowa Wojownikiem i sam sie smialem pod nosem. Po 6 godzinach gry jestem w tym samym miejscu, gdzie lotrzykiem bylem po 20.

Ale to nie swiadczy najlepiej o tej grze, skoro sa takie nierownosci w klasach, a plynnosc poruszania niemal identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 11:35, Loon napisał:

Ale to nie swiadczy najlepiej o tej grze, skoro sa takie nierownosci w klasach, a plynnosc
poruszania niemal identyczna.


Czy ja wiem? Skonczylem gre kazda klasa, inwestujac praktycznie wszystkie punkty w dominujaca ceche danej klasy (sile jako wojownik, zrecznosc jako rogue i wiare jako kleryk). Kazda klasa gralo mi sie niezle, choc kazda bylo inaczej. Glownie polegalo to na znalezieniu odpowiedniej broni i taktyki. W przypadku rogue''a, jak napisalem wczesniej, najlepiej sprawdzaly sie laski. Jak juz sie znajdzie dobry sprzet, gra idzie znacznie plynniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wina gry ;) grałem 3 postaciami i nie było takiej różnicy w obrazeniach.Chyba broń miałes za słabą bo ja przed Bestią miałem dobrze ponad 100 dmg.

Ring5 a DLC przeszedłeś ? Warte uwagi bo z tego co widziałem na YT krótkie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 12:21, gumeczka napisał:

Ring5 a DLC przeszedłeś ?


Jeszcze nie. Juz je mam, ale zaczalem nowa postac i zanim dobilem do wejscia do Labiryntu, zachorowalem na Rogue Legacy i teraz glownie ten tytul tluke. A w przerwach od RL mecze Castlevania: Aria of Sorrow na GBA. Cos mi mowi, ze w najblizszych tegodniach raczej nie przejde DLC. Za tydzien premiera Bloodborne, potem Mortal Kombat... Podejrzewam, ze najwczesniej w maju-czerwcu wroce do LotF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować