Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Lords of the Fallen - Temat ogólny

136 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2015 o 13:35, gumeczka napisał:

Ale masz grafik zapełniony 😃


Nie da sie ukryc. Zapomnialem kompletnie o Battlefield: Hardline, ale ten tytul niestety musi poczekac na swoja kolej. Glownie ze wzgledu na to, ze jestem gadzeciazem i napalilem sie na figurke Scorpiona, wiec kupuje kolekcjonerke MKX.

A wracajac do Lordsow, to chyba chwilowo mam przesyt tej gry. Nie wiem, ile czasu z nia spedzilem, PS4 takich rzeczy nie pokazuje (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem), ale mam w niej platynke, stworzylem w sumie chyba z 15 roznych postaci, gralem roznymi kombinacjami i chyba jedyna rzecza, jakiej nie probowalem, jest przejscie gry bez pancerza i broni. Podkresle, ze chodzi o obie rzeczy jednoczesnie, bo z pierwszym bossem ZAWSZE walcze bez zbroi. Jestem wtedy szybszy i latwiej jest go unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 22:34, Ring5 napisał:

z pierwszym bossem ZAWSZE
walcze bez zbroi. Jestem wtedy szybszy i latwiej jest go unikac.


To jest nas dwóch :) Też tak zawsze robię.

Swoją drogą jeśli chodzi o design przeciwników, to ogólnie jest ok. Nie pasuje mi natomiast zupełnie ten wieloręki potwór-drzewo. Jest zupełnie odjechany i nie pasuje do reszty humanoidalnych przeciwników. Fajny jest, ale bardziej do jakiego Fable by pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze... tyle czasu spedzilem z gra, a nadal czasem odkrywam nowe rzeczy. Okazuje sie, ze jeden z rannych straznikow, ktorymi w Cytadeli opiekuja sie mnisi, kiedys byl poszukiwaczem przygod, ale potem dostal strzala w kolano... (tak, wiem, ze to nie screenshot, tylko zdjecie, ale tak jest szybciej).

20150328184543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie gre ze steam, po pobraniu wyskakuje mi taki błąd. Próbowałem już 2 razy pobierać i dalej jest to samo. Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

20150413101613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 10:16, lis899 napisał:

Zainstalowałem sobie gre ze steam, po pobraniu wyskakuje mi taki błąd. Próbowałem już
2 razy pobierać i dalej jest to samo. Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

Jestem ciekaw, czy problem nie wynika czasem z tego, że kupiłeś od jakiegoś naciągacza ustawione na offline konto za kilka złotych, na którym gra jednocześnie kilka(naście) osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, bo masa ludzi tak kupuje i zdecydowana większość to pozytywy są, poza tym znalazłem wypowiedzi na forach obcojęzycznych i część miała ten sam problem ale rozwiązania brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam na sprzedaż kilka gadżetów z EK - statuetkę, artbook oraz mapę. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kod, juz od jakiegos czasu czaiłem sie na tą gre, ale jakos nie moglem sie za to zabrac. Teraz mam okazje, dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam grę na Steam Lord Of The Fallen .Niestety podczas uruchamiania jest czarny ekran i komunikat brak odpowiedzieć.Uruchamiałem grę z zgodnością szukałem rozwiązań w internecie aktualizacja sterowników itp. ale dalej nic .Ma ktoś może jakiś pomysł lub miał podobną sytuację ?Mój sprzęt GTX280 1GB AMD Phenom II 2x 555 6 GB pamieci ram DDR2 i windows 7 64 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalisz tej gry na obecnej karcie. GTX 280 nie obsługuje DirectX 9 niezbędnego do jej uruchomienia. Miałem taką samą sytuację na GTX 260 i musiałem zmienić kartę. Polecam wymienić na GTX 950 (wydajna i niedroga) - ceny zaczynają się od 650zł. Nie ma innej opcji jak wymiana karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2016 o 20:46, KannX napisał:

Nie odpalisz tej gry na obecnej karcie. GTX 280 nie obsługuje DirectX 9 niezbędnego do
jej uruchomienia. Miałem taką samą sytuację na GTX 260 i musiałem zmienić kartę. Polecam
wymienić na GTX 950 (wydajna i niedroga) - ceny zaczynają się od 650zł. Nie ma innej
opcji jak wymiana karty graficznej.


wiesz weszłem na Stronę internetową Nvidia i pisze że moja karta grafiki obsługuje tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2016 o 20:48, Rafi19954 napisał:

wiesz weszłem na Stronę internetową Nvidia i pisze że moja karta grafiki obsługuje tą
grę


U mnie nie działało na GTX 260. I nie chodziło o DirectX 9 tylko DirectX 11, którego wymagają Lordsy. Daj linka na stronę nVidii gdzie jest napisane, że gra działa na GTX 280.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak mój błąd tam było napisane gry obsługiwane przez Nvidia GeForce Experience.Czytałem na innych forach że ludzi z takim przętem jak GTX 750 i lepsze z procesorem I5 mają taki sam problem ,kiedyś wgrałem dying light i był komunikat że gra wymaga bynajmniej 4 rdzeni a w The Lord Of The Falen jest czarny ekran i brak odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować