Zaloguj się, aby obserwować  
roxide

Sacrifice - przykład świetnej a niedocenionej gry

79 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 15:25, tomoliop napisał:

Ja słyszałem, że ta gra bardzo dobra jest... A teraz jak wyjdzie z gazetą to naprawdę ma szansę
stać się znana i doceniona:)


Trochę już na to za późno, poza tym w skali światowej wydanie jej z wyborczą nie ma znaczenia...

muniok---> krzyżówka rpg i rts fantasy, wygooglaj sobie jakieś informacje na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG? Chyba raczej TPP (albo nawet TPS). No chyba, że chodzi o to, że wcielamy się w tego maga - wtedy mamy faktycznie role playing :) (ale przy takim podejściu za RPG można uznać też np. Soul Reavera lub Tomb Raidera :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:43, Budo napisał:

> Ja słyszałem, że ta gra bardzo dobra jest... A teraz jak wyjdzie z gazetą to naprawdę
ma szansę
> stać się znana i doceniona:)

Trochę już na to za późno, poza tym w skali światowej wydanie jej z wyborczą nie ma znaczenia...

muniok---> krzyżówka rpg i rts fantasy, wygooglaj sobie jakieś informacje na jej temat.


zawsze to jakiś tam odsetek % ludności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:45, mateuszbanach0 napisał:

Mam pytanie: z jakiego gatunku jest ta gra? Bo jeszcze o niej nie słyszałem.

Strategia w czasie rzeczywistym z widokiem TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:48, Asthariel napisał:

> Mam pytanie: z jakiego gatunku jest ta gra? Bo jeszcze o niej nie słyszałem.
Strategia w czasie rzeczywistym z widokiem TPP.

aha, dziex , teraz już wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nigdy bym na to nie wpadł ;D. A tak na poważnie - dawniej np. FPSy nazywano doomowatymi, potem FPP; często do jednego worka z "klasycznymi" przygodówkami point''n''click wrzuca się tytuły pokroju np. Tomb Raidera - podział na gatunki jest rzeczą bardzo umowną, więc nie ma co się nad tym roztrząsać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 16:47, Marekvader napisał:

oh man... czy ta gra jest dobrze zoptymalizowana na Win XP? Bo mnie sie tnie jak cholera(config
mój na gramsajcie). echhhh... taka wypaśna girka i tak się tnie ... eeeeee
PS. Czy to moze być spowodowane że ma zainstalowane omegi??

Możliwe bo ja mam viste a gra dziala :D

A ogólnie gierka super mam ją od dawna z playa, ach ten wulkan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:42, Blackhand napisał:

Serio? Nigdy bym na to nie wpadł ;D. A tak na poważnie - dawniej np. FPSy nazywano doomowatymi,
potem FPP


no ja wiem że tak dawniej było :P. sam się na tym złapałem jakiś czas temu że wrzucałem TPP i TPS do jednego wora :). Potem ktoś mi na Wikipedii przy edycji jakiegoś artykułu zwrócił uwagę że to jednak nie to samo :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/TPP
http://pl.wikipedia.org/wiki/TPS

A jakby nie patrzeć gatunki i same gry ewoluują, a obserwuję je jeszcze od czasów Atari 65 XE :) (podobnie jak Ty z tego co zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:04, Vantor Zorin napisał:

> oh man... czy ta gra jest dobrze zoptymalizowana na Win XP? Bo mnie sie tnie jak cholera(config

> mój na gramsajcie). echhhh... taka wypaśna girka i tak się tnie ... eeeeee
> PS. Czy to moze być spowodowane że ma zainstalowane omegi??
Możliwe bo ja mam viste a gra dziala :D

A ogólnie gierka super mam ją od dawna z playa, ach ten wulkan :D

hehe na viście(laptop) też mi to śmiga tylko jeden drobny babol. większość obrazków mam w czarnych kwadratach... i np. jak mam rozmowy z bogami albo wskaźnik to byli w tkich czarnych kwadratach.Jak ktos wie to prosze o odp. bo jednak to z deka wkurza.
ps. Czy wersja z Gazety Wyborczej jesyt najnowsza a jeśli nie to jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 11:19, Marekvader napisał:

> > oh man... czy ta gra jest dobrze zoptymalizowana na Win XP? Bo mnie sie tnie jak
cholera(config
>
> > mój na gramsajcie). echhhh... taka wypaśna girka i tak się tnie ... eeeeee
> > PS. Czy to moze być spowodowane że ma zainstalowane omegi??
> Możliwe bo ja mam viste a gra dziala :D
>
> A ogólnie gierka super mam ją od dawna z playa, ach ten wulkan :D
hehe na viście(laptop) też mi to śmiga tylko jeden drobny babol. większość obrazków mam w czarnych
kwadratach... i np. jak mam rozmowy z bogami albo wskaźnik to byli w tkich czarnych kwadratach.Jak
ktos wie to prosze o odp. bo jednak to z deka wkurza.
ps. Czy wersja z Gazety Wyborczej jesyt najnowsza a jeśli nie to jaka?


U mnie wszystko ok z obrazkami ale w gothicu mam czarne kwadraty w ekwipunku :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać ten temat był dawno nie poruszany ale jest nadal otwarty więc chciałbym zapytać czy zna ktoś jakąś stronkę o tej grze i tylko o niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:21, Gizdek napisał:

widać ten temat był dawno nie poruszany ale jest nadal otwarty więc chciałbym zapytać
czy zna ktoś jakąś stronkę o tej grze i tylko o niej ?


Kiedyś był serwis Planet Sacrifice oraz polska strona na republice. Ale to kiedyś.
Tak czy siak nowe mapy i kampanie wciąż powstają, a i myślałem, żeby samemu założyć stronę o Sacrifice, ale jakoś nie miałem nigdy dość motywacji, żeby się do tego zabrać. A może jest ktoś chętny do współpracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Odpalilem ostatnio sacrifice żeby przypomnieć sobię tę wspaniałą grę no i od razu do tego ściągnąłem kampanię KoLoSa z kolosalnego sajtu. Byłaa tam też druga kampania pt. Powrót Boga która wciągnęła mnie równie mocno jak Szachownica Losu.
I tu rodzi się moje pytanie: CZy ktoś wie może skąd można pobrać jakieś nowe kampanie do tej gry? Przeszukałem na google multum stron ale nie znalazłem nic.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować