Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega wyda w Polsce gry THQ. Na pierwszy ogień idzie Darksiders II

165 postów w tym temacie

> News opublikowany 2 godziny temu, nie no to jest jakiś żart... Kolekcjonerka na PC wyprzedana?
> Po co jak dureń czekałem aż gram udostępni, trzeba było zamówić na muve kiedy jeszcze
> była :( You dissapointed me.


Teraz już wierzę :p Kolekcjonerka na PC i XBOX360 wyprzedana, zostały jeszcze tylko na PS3. Jeżeli na prawdę Ci zależy to na Twoim miejscu kupowałbym wersję na PS3 i potem odsprzedał samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, kur...(czę), wiedziałem. Czas zacząć zakąłdy: co tym razem Cenega spartoli? Polonizacja po miesiącu? Blokada DLC? A może jakichś chory DRMik? Lub wydanie ocenzurowanej wersji, w której Śmierć popyla z kwiatuszkami w dłoni zamiast broni?

I ciekawe też, kogo tym razem obwinią za to, że zawalili? THQ? Odpada, ludzie się już na to nie nabiorą. Pewnie padnie na wredne, komunistyczne, głodujące ślimaki tropikalne na Antarktydzie.

Podsumowując, ten news zepsuł mi dzień :/ Bo akurat Darksiders 2, po genialnej cześci pierwszej (zresztą, bardzo fajnie wydanej przez CDP...) był jednym z moich osobistych "must buy 2012". Teraz się to chyba zmieni na "must buy in UK 2012" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 11:33, dark_master napisał:

> A może to dlatego, że w 2004 Steam dopiero stawiał pierwsze kroki i nie było takich
umów
> wydawniczych jak teraz hę?
powiem to samo co każdemu fanbojowi cenegi: problem jest z bethesdą (F3, NV, Rage, Skyrim),
problem jest z Warnerem (DLC do Batmana), problem jest z paradoxem (gry albo nie są wydawane,
albo z opóźnieniem, albo spóźnia się polonizacja, albo jest to dziwna wersja cenegi niekompatybilna
ze steam co przekłada się na brak DLC), problem jest z TakeTwo (polonizacja Max Payne
3, o jajach z wydaniem GTAIV też nie wspomnę).. wymieniać dalej? Bo to tylko problemy
z wydawcami, a nie doszedłem nawet do fantastycznych praktyk cenegi z gatunku "mniej
za więcej" jakie odwalili z nowymi KK i PG..
Doprawdy, biedna cenega, jakiś światowy masoński spisek przeciw nim.

^To, ale doprawdy dziwią mnie te posty pełne fanboystwa i jadące na CD Projekt, który z kolei zmieni swój charakter i odchodzi od wydawania gier (a szkoda, bo partactwa na rażącym poziomie w przeciwieństwie do Cenegi nie znalazłem). Cóż ciekawe czy będzie blokada regionalna na CoH2 i dalej będziemy płacić europejską cenę za ruską ograniczoną wersję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, Cenega zostaje ostatnim dużym graczem na naszym rynku? CDP odpadło, a konkurencja jest niszowa.

Powiedziałbym "phi, i tak kupuję tylko na Steamie na promocjach". No ale cóż, to Cenega, więc nie mogę tak powiedzieć... Zaraz wpadnie kenshin i zacznie olewacko powtarzać mantrę "to-nie-nasza-wina-mamy-to-gdzieś-nic-z-tym-nie-zrobimy-płać-płać-płac-nam-i-tylko-na m".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 11:53, Mercuror napisał:

Czyli co, Cenega zostaje ostatnim dużym graczem na naszym rynku? CDP odpadło, a konkurencja
jest niszowa.

Powiedziałbym "phi, i tak kupuję tylko na Steamie na promocjach". No ale cóż, to Cenega,
więc nie mogę tak powiedzieć... Zaraz wpadnie kenshin i zacznie olewacko powtarzać mantrę
"to-nie-nasza-wina-mamy-to-gdzieś-nic-z-tym-nie-zrobimy-płać-płać-płac-nam-i-tylko-na
m".

2 strona aktualnie. A właśnie, czy paru userów stąd nie wysłało już skargi do UOKiK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 11:53, Mercuror napisał:

Powiedziałbym "phi, i tak kupuję tylko na Steamie na promocjach".


Gorzej jak gry zablokowane przez Cenege się pojawią w jakieś potężnej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 11:57, Fimbulvinter napisał:

> Powiedziałbym "phi, i tak kupuję tylko na Steamie na promocjach".

Gorzej jak gry zablokowane przez Cenege się pojawią w jakieś potężnej promocji.


Juz tak zrobili jak byla promocja na skyrima na steamie z okazji letniej wyprzedazy, jesli dobrze pamietam ok 35 zl wychodzilo ale ofc nie bo ktos musial zablokowac If you know what I mean....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:06, Saref napisał:

Nie wiem czy 30 euro to jes 35 zł ;)

nie wiem czy umiesz czytac ale mowilem jak byla promocja i byl nie za 30 euro tylko w okolicach 7 max 10 euro bo miescil sie w przedziale "under 10 euro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:08, Mielule napisał:

> Nie wiem czy 30 euro to jes 35 zł ;)
>
nie wiem czy umiesz czytac ale mowilem jak byla promocja i byl nie za 30 euro tylko w
okolicach 7 max 10 euro bo miescil sie w przedziale "under 10 euro"


Umiem czytać i z pamięcią też nie najgorzej(możliwe, że w przeciwieństwie do Ciebie, albo po prostu jesteś źle doinformowany). Skyrim ma cene sugerowaną 50 euro a jestem pewien, że dostał obniżkę 50%, więc wychodzi 25 euro, moj błąd lekki, ale to nadal ponad 100 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerki się wyprzedały, ale będziemy rozmawiać z THQ o zwiększeniu ilości na Polskę, więc w tej kwestii jeszcze może będziemy mieli dla Was dobre informacje.

Co do blokad, to nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Ja wam mówię jak to wygląda z naszej strony, a wy mi zarzucacie kłamstwo, choć nie macie żadnych żadnych argumentów na poparcie tej teorii. Oczywiście żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo mieć dowolne zdanie na ten temat, niemniej moim zadaniem jest dyskusja z osobami które często sieją zamęt i hejt dla samego hejtu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:32, Kenshin_Cenega napisał:

Co do blokad, to nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Ja wam mówię jak to wygląda z naszej
strony, a wy mi zarzucacie kłamstwo, choć nie macie żadnych żadnych argumentów na poparcie
tej teorii. Oczywiście żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo mieć dowolne zdanie na
ten temat, niemniej moim zadaniem jest dyskusja z osobami które często sieją zamęt i
hejt dla samego hejtu ;)



Bethesda jako wydawca światowy ma do powiedzenia bardzo dużo, ba, wręcz wszystko bo to oni tak naprawdę decydują w jakich krajach się gra ukaże, a w jakich nie.

Jeszcze wcześniej wspominałeś, że to na linii 1C-Bethesda i nic nie macie do gadania jako Cenega. Gdy ktoś zapytał co wy jako POLSKI wydawaca zrobiliście- nie padła odpowiedź. Co do poprzedniego posta dotyczącego "wtedy byśmy blokowali każdą grę"- nie bo UOKiK by się wam dobrało do skóry.

Ogólnie jako pracownik Cenegi dobrze, że starasz się odpowiadać i mieć jakikolwiek kontakt na linii gracze- firma, ale wypowiedziami "hejt dla hejtu" pokazujesz, że nie potraficie przyjąć krytyki (nota bene ta nie wzięła się znikąd) i zniechęcacie ludzi do siebie. Ponadto dobrze by było gdybyś się przygotował do dyskusji z tego powodu iż wiele osób zadaje dosyć trudne pytania, a nie pada żadna odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:33, Piotrek54321 napisał:

Tego tu nie napisali, ale będzie to wyłączność na Darksiders II. Co oznacza, że możecie
zapomnieć o kupieniu jej na Steamie.


Bez przesady, na Steamie kupić to ja mogę to już od paru ładnych miesięcy. Przecież mi później nie zablokują?

Ale Cenega Cenegą bedzie, tutaj nie ma co się łudzić. Chociaż już dawno nie kupiłem od nich żadnej gry, chciałem wydać swoje skumulowane punkty z Kompanii Graczy. Miałem ich chyba ok 3000, więc wydałem praktycznie wszystkie. Przesyłka niestety do mnie nigdy nie dotarła, a punktów mi nikt nie zrefundował. Swoją drogą, czego innego mogłem się po nich spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:41, bonescraper napisał:

Bez przesady, na Steamie kupić to ja mogę to już od paru ładnych miesięcy. Przecież mi
później nie zablokują?

DLC od Arkham City się z Tobą nie zgodzi. Przez miesiąc było dostępne, potem - POOF! - i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niech mu ktoś przetłumaczy - bo ja zbyt często już próbowałem - że to Cenega zbiera baty za żałosną sytuację z blokadami na Steamie, a jego mantra tego nie zmienia.

BTW, gorzej palnąć nie mogłeś, wychodzisz rozmawiać z ludźmi reprezentując swoją firmę i mówisz im, że twoja robota to "dyskusja z osobami które często sieją zamęt i hejt dla samego hejtu". Naprawdę, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie pytanie które się pojawiają i na które znam odpowiedź odpowiadam. Są tu jednak osoby, które znam z wielu stron i forów w polskim internecie i wiem że one właśnie robią ''hejt dla hejtu''. Często nawet nie piszą nic nowego, tylko robią ctrl + c, ctrl + v swojej wypowiedzi w każdym dowolnym miejscu. Gdybym wszystkimi takimi przypadkami musiał się zajmować, to by mi dnia zbrakło.

Konstruktywną krytykę przyjmujemy i wiele razy pisałem, że jesteśmy świadomi rozmaitych wtop które w naszej historii były. Było różnie, teraz jest poprawa, ale nadal przed nami długa droga żeby spełnić oczekiwania polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 13:20, Kenshin_Cenega napisał:

Konstruktywną krytykę przyjmujemy i wiele razy pisałem, że jesteśmy świadomi rozmaitych
wtop które w naszej historii były. Było różnie, teraz jest poprawa, ale nadal przed nami
długa droga żeby spełnić oczekiwania polskich graczy.

Ale jaka poprawa? Opóźnione tłumaczenia? Olewanie problemu blokad regionalnych? Fakt, że zdobywacie praktycznie monopol wydawniczy na naszym rynku, a co za tym idzie cholernie wzrasta wam poprzeczka?

Nie zauważyłem w tym temacie zdaje się ani jednego posta, który by was chwalił lub bronił. Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować