Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft stracił milion graczy

57 postów w tym temacie

Przede wszystkim spadek liczby opłacających upatrywałbym nie tyle w Diablo 3, co w braku nowego contentu. Od miesięcy nie dodano nic nowego, najnowszy raid jest już ograny do porzygu. Nie ma co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:00, Reffanov napisał:

Przede wszystkim spadek liczby opłacających upatrywałbym nie tyle w Diablo 3, co w braku
nowego contentu. Od miesięcy nie dodano nic nowego, najnowszy raid jest już ograny do
porzygu. Nie ma co robić.


Dokladnie, ale sadze ze wraz z wyjsciem MoP-a pewna ilosc graczy powroci. Jaka? To sie okaze.
Chociaz pewnie zaraz wpadnie jakas wrozka i oznajmi ze jak wyjdzie GW2 to bedzie jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:04, Pajonk78 napisał:

10 mln osób grających w Diablo 3? Teraz?

Nie teraz, ogólnie się sprzedało tylko kopii gry:
Blizzard Entertainment’s Diablo Ÿ III , which was released on May 15, 2012, set a new launch record for Blizzard, selling 10 million units through June 30, 2012, and was the #1 best-selling PC game in North America and Europe for the first six months of 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:12, Dared00 napisał:

O nie, po ośmiu latach jest TYLKO 9 milionów. Totalnie widać, że WoW padnie za 2 miesiące
albo i szybciej.

World of Warcraft haz noe subscibers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:08, Henrar napisał:

/ciach/

Man: RLY?? WIEM O TYM, ale w newsie jest napisane: "Cóż, brat wbił mu nóż w plecy najprawdopodobniej - 10 milionów osób grających w Diablo 3 nie wzięło się znikąd przecież, prawda?" - pozwoliłem sobie podkreślić znaczące słowo w tym zdaniu: stąd moje pytanie, bo w ostatnim czasie większej bzdury nie czytałem nawet w Wyborczej. ;)
Jeśli wedle "sławnego" SS ilość zakupionych kopii Diablo 3 po premierze = ilość graczy grających aktualnie to... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. Era WoWa zbliża się końca. Kolejny gwódź do trumny. WoW idzie w piach.

Macie, powiedziałem to za was.


A teraz - nie, WoW nie umiera. Liczba graczy spada ale to nic nie znaczy. Umiera to np. SW: TOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ten milion osób zrobił co chciał i czeka na MoP, ewentualnie na nowy patch z czymś nowym i nie płaci bo zwyczajnie mu się to nie opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:19, TigerXP napisał:

/ciach/

Mędrkuję? Chciałbym po prostu wiedzieć skąd takie rewelacyjne dane posiada tenże newsman - poznałbym chętnie źródło dowodzące tej niesamowitej wręcz frekwencji grających w D3 aktualnie, bo tak się składa, że jest to bzdura jakich mało. ;) Jeśli Ty łykasz takie bzdury jak pelikan ryby to nie znaczy od razu, że każdy robi to samo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:15, Pajonk78 napisał:

Man: RLY?? WIEM O TYM, ale w newsie jest napisane: "Cóż, brat wbił mu nóż w plecy najprawdopodobniej
- 10 milionów osób grających w Diablo 3 nie wzięło się znikąd przecież, prawda?"
- pozwoliłem sobie podkreślić znaczące słowo w tym zdaniu: stąd moje pytanie, bo w ostatnim
czasie większej bzdury nie czytałem nawet w Wyborczej. ;)
Jeśli wedle "sławnego" SS ilość zakupionych kopii Diablo 3 po premierze = ilość graczy
grających aktualnie to... :/


Sławek po prostu hejtuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować