Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft stracił milion graczy

57 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 12:35, Mercuror napisał:

Zbyt długo zwlekali z wydaniem najnowszego dodatku i gra się zwyczajnie ludziom przejadła.


Przecież to najszybciej wydany dodatek do wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo co teraz robić w tym wowie? Wyjdzie MoP i sporo osób pewnie wróci. Sam nie grałem od kilku miesięcy, ale tydzień przed premierą planuję kupić pre-paid. Myślę, że nie jestem jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem, mówiąc delikatnie, fanem MMO, ale grałem trochę w WoWa. Jednakże pomimo tego, iż rozumiem dlaczego wielu osobom taki gatunek gier się podoba, to zaskakują mnie okrzyki typu "ilość subskrybentów WoW spada - co się dzieje?!". Ta gra ma już 8 lat! Chyba KIEDYŚ musi odejść do lamusa, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:15, Pajonk78 napisał:

Jeśli wedle "sławnego" SS ilość zakupionych kopii Diablo 3 po premierze = ilość graczy
grających aktualnie to... :/


A gdzie jest tak napisane? To, że ty interpretujesz słowo "grających" jako "grających tu i teraz" nie znaczy, że ono właśnie to oznacza - inteligentny człowiek zrozumie, że chodzi o ogół osób grających w Diablo 3 od premiery, bo to wynika z kontekstu. Czepiasz się dla samego czepiania się, ograniczasz interpretacje danego słowa tylko do jednej dla siebie najwygodniejszej choć nieprawdziwej i nie masz żadnych konkretnych argumentów merytorycznych - to nawet na miano mędrkowania nie zasługuje... słaby hejt jest słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 13:08, Ostrowiak napisał:

toż dalaran to stolica magów a w rezultacie jedno z centrów społecznych high-lvl

kejzer mad


a tu znasz nazwy wszystkich lokacji ze wszystkich gier ever? nie? to nie wymagaj tego od innych, bo to tez ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, co sie dziwic po prawie roku braku nowego contentu (4.3 w pazdzierniku), przyjda pandy, zycie bedzie na nowo. Chociaz jak na hibernacje to calkiem ladny wynik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:25, Pajonk78 napisał:

Jeśli Ty łykasz
takie bzdury jak pelikan ryby to nie znaczy od razu, że każdy robi to samo. :D


Jakbys faktycznie chcial poznac zrodlo to moglbys kulturalnie spytac. Ewentualnie moglbys podac zrodlo ktore twierdzi inaczej, a nie pisac post pelny ironii i sarkazmu. Przez te Twoje gowniarskie podejscie do wielu tematow, nawet nie chce sie czytac tego co piszesz. Kazdy normalny czlowiek po przeczytaniu kilku Twoich postow bedzie Cie omijal szerokim lukiem :) Co ja sam czynie od bardzo dawna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 13:17, KeyserSoze napisał:

...i nie masz żadnych konkretnych argumentów
merytorycznych - to nawet na miano mędrkowania nie zasługuje... słaby hejt jest słaby

Yeah, yeah sure: http://beta.xfire.com/games/d3 - nie ma za co. D3 to niewypał jakich mało i na pewno mniejsza ilość osób w WoW aktualnie to nie "wina/zasługa" D3. I niestety z kontekstu Twej wypowiedzi nie wynika iż chodzi o ilość sprzedanych kopii gry tudzież ilość osób, które ogólnie grały - przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś zamiast teraz dorabiać durne filozofie - niestety widać, że urojenia, które miewałeś od dawna jedynie przybrały na sile - smutne to, Serku. :P

@TigerXP - gdybyś faktycznie czynił tak "od bardzo dawna" to Twe komentarze dotyczącego tego co tutaj napisałem nie miałyby miejsca. Słaba prowokacja, więc pozdro & poćwicz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli WoW straci w ciągu kilku następnych miesięcy nawet połowę graczy to i tak żadna inna gra w historii raczej mu nie dorówna. Jest to gra, która jest wzorem sukcesu finansowego i będzie nadal w historii mmo i innych gier, czy się komuś to podoba czy nie.
_______________________
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2012 o 13:29, Pajonk78 napisał:

@TigerXP - gdybyś faktycznie czynił tak "od bardzo dawna" to Twe komentarze dotyczącego
tego co tutaj napisałem nie miałyby miejsca. Słaba prowokacja, więc pozdro & poćwicz.
;)


Prowokacja? Stary widze ze jestes mistrzem w wyciaganiu blednych wnioskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek by te spadki nie były z jakichkolwiek powodów, WoW i tak nieźle się nadal trzyma i jeszcze z kilka lat pociągnie. Przez te kilka ostatnich lat i jeszcze kilka następnych Blizzard spokojnie miał czas aby się przygotować i zapewnić sobie płynne przejście na inne mark, aby zrównoważyć bardzo powolne odejście WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 13:29, Pajonk78 napisał:

Yeah, yeah sure: http://beta.xfire.com/games/d3 - nie ma za co. D3 to niewypał jakich
mało i na pewno mniejsza ilość osób w WoW aktualnie to nie "wina/zasługa" D3. I niestety
z kontekstu Twej wypowiedzi nie wynika iż chodzi o ilość sprzedanych kopii gry tudzież
ilość osób, które ogólnie grały - przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś zamiast teraz
dorabiać durne filozofie - niestety widać, że urojenia, które miewałeś od dawna jedynie
przybrały na sile - smutne to, Serku. :P

@TigerXP - gdybyś faktycznie czynił tak "od bardzo dawna" to Twe komentarze dotyczącego
tego co tutaj napisałem nie miałyby miejsca. Słaba prowokacja, więc pozdro & poćwicz.
;)


Po co podaje statystyki xfire przecież z tego nikt nie korzysta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować