Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft stracił milion graczy

57 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 13:46, ZubenPL napisał:

Po co podaje statystyki xfire przecież z tego nikt nie korzysta ?


I lol''d. Najlepszy komunikator do gier na rynku, steam może mu pod tym względem buty czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 14:22, Reffanov napisał:

I lol''d. Najlepszy komunikator do gier na rynku, steam może mu pod tym względem buty
czyścić.


Dla mnie to jakiś niepotrzebny syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:38, ZubenPL napisał:

Z czego się cieszyłeś ?


Może miał nadzieję, że gra przejdzie w końcu na F2P. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 14:31, Cygi napisał:

> Z czego się cieszyłeś ?

Może miał nadzieję, że gra przejdzie w końcu na F2P. ;P


Przy 9MLN to wciąż nie wykonalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że dla ciebie jest to niepotrzebny syf nie oznacza, że dla kilku milionów użytkowników jest syfem. "Nie lubię makaronu, więc nikt go nie lubi" lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 12:18, L33T napisał:

A może ten milion osób zrobił co chciał i czeka na MoP, ewentualnie na nowy patch z czymś nowym i nie płaci bo zwyczajnie mu się to nie opłaca ?


^-------- Dokładnie to..
Końcówka X-Packa zawsze tak wygląda - ludzie są znudzeni i przestają płacić. Teraz doszło jeszcze D3, które pochłonęło sporą ilość ludzi - sam na ponad miech WoWa nawet nie włączyłem, a przez ostatnie 3 zaglądałem raz w tygodniu. Co więcej przyszły wakacje, ludzie powyjeżdżali..
Nic nadzwyczajnego, każdy z choćby jedną działającą komórką mózgową spodziewał się spadku w tym okresie. W sumie jakikolwiek sens będzie mieć dopiero konferencja prasowa po wydaniu MoPa - wtedy dopiero okaże się ilu ludzi chce w tę grę jeszcze grać.. Teraz jesteśmy w typowym "waiting period"..

Warto by też dodać do newsa inne wnioski z konferencji:
"16.9 million Battle.net users logged in last month, up from 10 million just 3 months ago.
10 million D3 copies sold, with 1.2 million of those from the Annual Pass. It was the best-selling PC game for the first six months of 2012.
Most of the WoW Subscription losses were from the East.
Losses are from people playing Diablo 3 and leaving for other things to do until the new expansion.
Mists of Pandaria will utilize TV and online ads leading up to the launch.
The China launch Mists of Pandaria will launch as soon as possible, not likely in Q3.
4.7 million people watched the event at MLG for Heart of the Swarm."


BTW chciałem dodać, że karczma w Dalaranie jest pusta od początku Cataclysmu... Lepiej byłoby Orgrimmar pokazać, gdzie ludzie wciąż siedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej jestem ciekawy jaki procent z tych milionów graczy gra na serwerach US/EU, bo coś mi podpowiada że więcej niż 1/5 to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tylko 9 millionów, WIEDZIAŁEM ŻE SWTOR ZNISZCZY WoWa!
*sługa szepcze do ucha*
...Jak to SWTOR przechodzi na f2p?


Tak to jest przed dodatkiem, ludzie grają w Diablo i mnóstw spróbuje GW2, będzie dodatek to wrócą ;)
A jeśli nie... to 9 milionów wystarczy jeszcze na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę ktoś uważa, że ci sami gracze co grali w WoWa przenieśli się na Diablo3? To zupełnie inne gatunkowo gry...Może fanów podkradł Bf3 albo CoD ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahahaha znowu stracili graczy przez Crapaclysm...Good joob bli$$ard oby tak dalej! ;) Oni to już przechodzą samych siebie z głupotą i nie logicznymi zmianami.Dobrze, że juz skończyłem(pod koniec czerwca) z tym nudnym gównem dla dzieci i casuali bez żadnych wyzwań - szkoda kasy i nerwów na takie gówno.Dla mnie Bli$$ard już nie istnieje, nie umią już robić gier, bo kasa ich całkiem zaślepiła.Dla mnie ta gra skończyła się na WoTLK po śmierci LK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys musieli zaczac tracic tych graczy. Nawet najlepsze lody sie (w koncu)znudza jesli je sie codziennie;). Mysle, ze wow bedzie powoli zmniejszal swoja liczbe graczy. Choc gra jest swietna i ciagle dostajemy nowe ciekawe krainy/skille/hc/pety/itp to po setkach godzin gry nawet to nie potrafi wskrzesic zainteresowania na dluzej.

Ostatnio w wow nic sie niedzieje (nuda od paru miesiecy), nic dziwnego, ze ludzie biora sobie przerwe albo przestaja grac. Ja mam oplacony abonament, ale w sumie wchodze do gry 1-2 razy na tydzien i to na godzinke lub dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 01:39, Daros_93 napisał:

Ahahahaha znowu stracili graczy przez Crapaclysm...Good joob bli$$ard oby tak dalej!
;) Oni to już przechodzą samych siebie z głupotą i nie logicznymi zmianami.Dobrze, że
juz skończyłem(pod koniec czerwca) z tym nudnym gównem dla dzieci i casuali bez żadnych
wyzwań - szkoda kasy i nerwów na takie gówno.Dla mnie Bli$$ard już nie istnieje, nie
umią już robić gier, bo kasa ich całkiem zaślepiła.Dla mnie ta gra skończyła się na WoTLK
po śmierci LK.


Blizzard jest dla Ciebie skończony bo nie spodobał Ci się Cataclysm? Haha...
Nie masz już matki, bo Ci zupa nie smakowała? W porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 01:39, Daros_93 napisał:

Ahahahaha znowu stracili graczy przez Crapaclysm...Good joob bli$$ard oby tak dalej!
;) Oni to już przechodzą samych siebie z głupotą i nie logicznymi zmianami.Dobrze, że
juz skończyłem(pod koniec czerwca) z tym nudnym gównem dla dzieci i casuali bez żadnych
wyzwań - szkoda kasy i nerwów na takie gówno.Dla mnie Bli$$ard już nie istnieje, nie
umią już robić gier, bo kasa ich całkiem zaślepiła.Dla mnie ta gra skończyła się na WoTLK
po śmierci LK.

tja.. bo jeden dodatek coś zmienia, gra i tak jest najpopularniejszym pełnoprawnym płatnym MMO w historii i jeszcze przez spory kawałek czasu nie odda pierwszeństwa. A że blizz chodzi o kasę? a co to jakaś fundacja, czy może firma która ma zarabiać :), Wbrew wszystkiemu, ich gry trzymają poziom, to że legenda dopracowanych gier blizzarda zaczęła niknąć wcale nie znaczy że ich gry są złe, ot przestają być wybitne, ale złe z całą pewnością nie są.


Edit:
a co do tematu:
1 mln stracili, pamiętam, kiedyś wypowiedzi pracowników, może nie zacytuję dokładnie ale postaram się zachować sens - "jak będziemy mieli 1 mln graczy to będzie wielki sukces" czy coś w stylu że celują w 1 mln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że ludzie zrezygnują z wowa przez pandy ? Cała Japonia była w żałobie po śmierci jednej pandy z zoo, więc... chyba coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować