Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Race Driver: GRID 2 zostanie zapowiedziany 8 sierpnia?

9 postów w tym temacie

Ja spędziłem za dużo czasu grając w Gran Turismo i symulatory SimBina, przez co zupełnie nie rozumiałem fizyki w pierwszym GRIDzie (ani to arcade, ani to symulacja) i należę do (chyba) niewielkiego grona osób którym ta gra nie przypadła do gustu

Na dwójkę jednak czekam z umiarkowanym optymizmem, może będzie trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne o co proszę Codemasters to lepsza grafika i więcej aut i torów. oprócz tego nie zmieniajcie NIC i będzie dobrze. Tylko serwery do multi mogłyby dłużej postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem piewszą częsc GRID i nie żałuje zadnej złotówki. Jak dla mnie najlepszy symulator wyscigów. Z wielką nadzieją i zapałem czekam na II częsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś zaczyna się dziać wokół tego tytułu. Żeby tylko nic nie kombinowali przy modelu jazdy w drifcie. Więcej wózków, więcej opcji, więcej tras, ale broń Boże tykać ten "feeling".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 13:02, jermos napisał:

Kupiłem piewszą częsc GRID i nie żałuje zadnej złotówki. Jak dla mnie najlepszy symulator
wyscigów. Z wielką nadzieją i zapałem czekam na II częsc.

Fakt, gra jest świetna i warta każdej złotówki, ale mam jedną uwagę. GRID w żadnym wypadku nie jest symulatorem - to po prostu świetna gra wyścigowa. Symulatorem można nazwać za to produkcje Simbin takie jak Race 07 i GTR Evolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować