Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard nie jest jeszcze dostępny dla graczy z Polski, ale już niedługo ma być; planowana jest polska wersja dodatku

64 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Pierwszy dodatek do The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutował na świecie wczoraj (wersja PC), nie da się go jednak zakupić z Polski. Postanowiliśmy zbadać sprawę i okazało się, że ten stan już niedługo ma się zmienić.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard nie jest jeszcze dostępny dla graczy z Polski, ale już niedługo ma być; planowana jest polska wersja dodatku " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jednak dodatek doczeka się lokalizacji. Oczywiście, ciągle nie wiemy czy będzie to pełny dubbing jak z podstawki czy tylko same napisy. Według mnie, jeśli dali pełny dubbing do podstawki to powinni się tego trzymać i lokalizować wszystko po kolei w ten sam sposób. Jednolitość to najlepszy sposób na trzymanie wszystkiego w całości. Bo przecież mogli olać dodatki tak samo jak to robi EA, albo wydać je po angielsku co od razu mija się z celem. Fajnie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powody opóźnienia SĄ znane, wydawcą jest Cenega i innego powodu nie ma.
Nie uwierzę że Dawnguard da się kupić przez Steam do czasu aż to zobaczę na wlasne oczy.
Że też cenega nie moze w koncu zbankrutowac, co roku jest to moim zyczeniem urodzinowym ale jak widac one sie nie spelniaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Będzie można kupić na Steamie DLC do gry której na Steamie u nas nie kupisz? o_O

W późniejszym terminie planowana jest jednak lokalizacja rozszerzenia, prawdopodobnie przy okazji premiery zbiorczego pudełkowego wydania dodatków, tak jak miało to miejsce w przypadku Obliviona i pakietu Knights of ths Nine.

Że niby Oblivion dostał polskie napisy dopiero przy GotY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre żarty. Skyrim na Steamie jest niedostępny ale DLC do niego będzie dostępne. Pfff...
Jaka jest sytuacja na Steamie z tytułami dystrybuowanymi przez cenegę wie każdy więc dziwi mnie mydlenie oczu.
Dziękujemy ci cenego/1c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:38, Phobos_s napisał:

Dobre żarty. Skyrim na Steamie jest niedostępny ale DLC do niego będzie dostępne. Pfff...
Jaka jest sytuacja na Steamie z tytułami dystrybuowanymi przez cenegę wie każdy więc
dziwi mnie mydlenie oczu.
Dziękujemy ci cenego/1c...


Większość tytułów dystrybuowanych przez Cenegę jest dostępna na Steamie, spora część nawet w Polskiej wersji. I każdy widzi, że darmowe DLC do Skyrima z teksturami wysokiej jakości jest dostępne na Steamie także dla polaków. Więc mimo iż patrzymy na to samo to widzimy dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:50, djskoczny napisał:

> Dobre żarty. Skyrim na Steamie jest niedostępny ale DLC do niego będzie dostępne.
Pfff...
> Jaka jest sytuacja na Steamie z tytułami dystrybuowanymi przez cenegę wie każdy
więc
> dziwi mnie mydlenie oczu.
> Dziękujemy ci cenego/1c...

Większość tytułów dystrybuowanych przez Cenegę jest dostępna na Steamie, spora część
nawet w Polskiej wersji. I każdy widzi, że darmowe DLC do Skyrima z teksturami wysokiej
jakości jest dostępne na Steamie także dla polaków. Więc mimo iż patrzymy na to samo
to widzimy dwie różne rzeczy

Dokładnie. A zresztą, zawsze mogą sprzedać klucz aktywacyjny na Muve Digital. I nikt nie będzie musiał kombinować z samym sklepem steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciągle jeszcze są ludzie wierzący w bajeczki, że straszna Cenega blokuje premiery gier na Steamie. Zrozumcie w końcu, że to Bethesda lubi utrudniać premiery swoich gier w "Europie Wschodniej". Stąd cała ta zabawna sytacja ze Skyrimem, Ragem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:54, Zgreed66 napisał:

"ALE JUŻ NIEDŁUGO MA BYĆ"

:D:D:D

I pamiętaj - to jest postęp, przynajmniej zgodnie z tym, co mówi rzecznik Cenegi na tym forum :D

@tab16 - a bo mnie obchodzi kto za to odpowiada? Liczy się postawa Cenegi, która jest wręcz dumna z takiego stanu rzeczy i nie widzi w nim nic złego. Zresztą, naprawdę prędzej uwierzę, że Cenega potajemnie "lobbuje" u Bethesdy wraz z 1C, niż w to, że Beth sama sobie w nogi strzela takimi umowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard nie jest jeszcze dostępny dla graczy z Polski, ale już niedługo ma być" - jakoś to nie brzmi... A nie lepiej po prostu "The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard wkrótce dostępny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poradziłem w ten sposób: mam zaufanego przyjaciela w UK który mi kupił Dawnguard jako prezent na steamie. Działa bez zarzutów z anglo języczną wersją Skyrima. Nie wiem czy jest kompatibilny z Polska wersją. Wersje gry można bardzo łatwo zmienić na steam w właściwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:38, Dared00 napisał:

> Że niby Oblivion dostał polskie napisy dopiero przy GotY?
KotN dostał.


Z tego co ja pamiętam to w momencie ukazania się pudełkowej edycji Knights of the Nine gra była już zlokalizowana. I miało to miejsce przed premierą GotY. Także moim zdaniem w newsie jest błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dość, że gra będzie później, to wersja polska będzie jeszcze później? Mam czekać na wersję polską, czy przejść dwa razy? Ale co tu się dziwić - takie praktyki u naszego nowego monopolisty jakim jest Cenega/1C to norma. Tradycyjne partactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"przy okazji premiery zbiorczego pudełkowego wydania dodatków"

Czyli co, trzeba czekać na jeszcze jakiś dodatek, żeby wydali go razem z Dawnguard w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować