Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard nie jest jeszcze dostępny dla graczy z Polski, ale już niedługo ma być; planowana jest polska wersja dodatku

64 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 16:54, Troldihar napisał:

Czyli nie dość, że gra będzie później, to wersja polska będzie jeszcze później? Mam czekać
na wersję polską, czy przejść dwa razy? Ale co tu się dziwić - takie praktyki u naszego
nowego monopolisty jakim jest Cenega/1C to norma. Tradycyjne partactwo.


Chciałbym zauważyć, że wokół Dawnguarda było dużo zamieszania w związku z wersjami na PC i PS3 - ba, jakiś czas temu wręcz jeszcze mówiono, że ich nie będzie. W takiej sytuacji trudno się dziwić, że pewne rzeczy się dynamicznie zmieniają.

My rozmawiamy z Bethesdą na temat tego dodatku i jak już coś będzie w 100% potwierdzone, to od razu damy Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:57, tab16 napisał:

Widzę, że ciągle jeszcze są ludzie wierzący w bajeczki, że straszna Cenega blokuje premiery
gier na Steamie. Zrozumcie w końcu, że to Bethesda lubi utrudniać premiery swoich gier
w "Europie Wschodniej". Stąd cała ta zabawna sytacja ze Skyrimem, Ragem itd.


A to, że Darksiders II od THQ będzie na wyłączność Cenegi to też wina Bethesdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy ten Dawnguard u nas będzie działał z oryginalną, zachodnią wersją Skyrima. Podejrzewam, że nie...
Kenshin, możesz odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, czyli będe musiał kupić grę jeszcze raz tylko tym razem wersje z dodatkami?..... Absurd. Jak się nie pojawi wersja spolszczona na Steamie to kupie anglika, i tak uważam że dubbing polski niszczy prawie każdą gre a oryginalne głosy są dużo bardziej klimatyczne, napisy są oczywiście jak najbardziej OK, ale nie zamierzam kupować gry jeszcze raz no bez przesady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie 2 takich samych gier np na steam. Mój znajomy kupił pudełkową wersję Fallou NV a później na steam FNV Ulitamte edition i to coś mu ostro pomieszło tak że nie mógł grać ani w jedną ani w drugą wersje - tzn dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 17:17, Kenshin_Cenega napisał:

> Czyli nie dość, że gra będzie później, to wersja polska będzie jeszcze później?
Mam czekać
> na wersję polską, czy przejść dwa razy? Ale co tu się dziwić - takie praktyki u
naszego
> nowego monopolisty jakim jest Cenega/1C to norma. Tradycyjne partactwo.

Chciałbym zauważyć, że wokół Dawnguarda było dużo zamieszania w związku z wersjami na
PC i PS3 - ba, jakiś czas temu wręcz jeszcze mówiono, że ich nie będzie. W takiej sytuacji
trudno się dziwić, że pewne rzeczy się dynamicznie zmieniają.

My rozmawiamy z Bethesdą na temat tego dodatku i jak już coś będzie w 100% potwierdzone,
to od razu damy Wam znać.



Po pierwsze - nikt z Beth nie twierdził, że dodatku nie będzie.
Po drugie - nie wierzę, że oficjalny dystrybutor w jakimś kraju nie jest z wyprzedzeniem informowany o planach wydawniczych.
Po trzecie - gdybyście zamiast rozmawiać wzięli się do roboty, poziom waszych wydań mógłby się chociaż zbliżyć do granicy "akceptowalnych". A i tych ciągłych afer byłoby może mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 19:31, Henrar napisał:

Jestem ciekaw, czy ten Dawnguard u nas będzie działał z oryginalną, zachodnią wersją
Skyrima. Podejrzewam, że nie...
Kenshin, możesz odpowiedzieć?


Póki co rozmowy trwają i nie mam jeszcze żadnych informacji, jak wydanie tego dodatku w Polsce może ewentualnie wyglądać.

@leszeq

Cały czas pracujemy - moje "rozmawianie" tutaj w żaden sposób nie opóźnia prac, pozwala natomiast na przepływ informacji na linii gracze - wydawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 15:50, djskoczny napisał:

Większość tytułów dystrybuowanych przez Cenegę jest dostępna na Steamie, spora część
nawet w Polskiej wersji.

<edit> nie ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 10:43, Kenshin_Cenega napisał:

Póki co rozmowy trwają i nie mam jeszcze żadnych informacji, jak wydanie tego dodatku
w Polsce może ewentualnie wyglądać.

A co z muve digital? Jest szansa na dodadnie kodów dla gier Beth?

Tak przy okazji to moglibyście rozsyłać kody Steam trochę wcześniej. Nie w dniu premiery tylko mniej więcej wtedy kiedy Steam odpala możliwość ściąganięcia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 10:57, logray napisał:

> Póki co rozmowy trwają i nie mam jeszcze żadnych informacji, jak wydanie tego dodatku

> w Polsce może ewentualnie wyglądać.
A co z muve digital? Jest szansa na dodadnie kodów dla gier Beth?

Tak przy okazji to moglibyście rozsyłać kody Steam trochę wcześniej. Nie w dniu premiery
tylko mniej więcej wtedy kiedy Steam odpala możliwość ściąganięcia gry.


Muve digital to nowy projekt i czasami ciężko jeszcze jest wydawców przekonać, ale nasz człowiek od licencji ciągle stara się pozyskać nowe gry do oferty. Czy Bethesda tam trafi, tego w tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć.

Sugestie co do kodów steama przekażę do odpowiedniej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej na PC już jest a na PS3 nie ma i nie wiadomo czy będzie. Widać, że Bethesda ma wyjebane na graczy posiadających PS3. Ale kij z DLC, ja chcę łatkę na PS3 z walką na koniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 23:06, IMPARTIAL92 napisał:

Dlaczego wątpicie w DLC na steamie, Steam jest pełny DLC. Wersja angielksa i inne maja
DAwnguard na Steamie

No popatrz, ja mam angielską wersję Skyrima a i tak Dawnguarda kupić nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 23:27, Kadaj napisał:

> Dlaczego wątpicie w DLC na steamie, Steam jest pełny DLC. Wersja angielksa i inne
maja
> DAwnguard na Steamie
No popatrz, ja mam angielską wersję Skyrima a i tak Dawnguarda kupić nie mogę...

że co? Ja mogę bez problemow kupić i grać. Może to dlatego że po prostu w Polsce się nie da kupić? A ja w Polsce nie mieszkam..Ale dlaczego miałoby się nie dać, z czasem jak wyjdzie polska wersja. Mimo wszystko powinno dać się kupić angielska a w opcjach wybrać język polski jak już będzie dostępny. To rzeczywiście dziwne, ale jak kupiłem wersje angielska Skyrima to nie mogłem zmienić w Steamie aby pobrać jakąś łatkę językową, jest chiński koreański ruski i inne badziewia nie europejskie, ale Polskiego nie ma. Jednak uważają nas za 3 świat i musimy radzić sobie sami, zero suportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 23:41, IMPARTIAL92 napisał:

że co? Ja mogę bez problemow kupić i grać. Może to dlatego że po prostu w Polsce się
nie da kupić?

No właśnie, nie da się mieszkając w Polsce kupić na Steamie ani samego Skyrima, ani dlc. Więc skoro do tej pory nie ma podstawki, dlaczego miałby się ukazać dlc?

Dnia 07.08.2012 o 23:41, IMPARTIAL92 napisał:

Ale dlaczego miałoby się nie dać, z czasem jak wyjdzie polska wersja.

Bo Cenega wyda (jak w przypadku podstawki) wersję pudełkową i uzna że problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 23:53, Kadaj napisał:

No właśnie, nie da się mieszkając w Polsce kupić na Steamie ani samego Skyrima, ani dlc.
Więc skoro do tej pory nie ma podstawki, dlaczego miałby się ukazać dlc?

Dnia 07.08.2012 o 23:53, Kadaj napisał:

Bo Cenega wyda (jak w przypadku podstawki) wersję pudełkową i uzna że problem z głowy.


Aha, to tak sprawa stoi. Nie miałem pojęcia że takie cuda się wyrabiają. To sie w głowie nie mieści.. a gra i tak się instaluje na steamie. Nie da się kupić innych wersji bo inaczej kasy się nie nażrą, co za chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować