Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram TV - gramy w Guild Wars 2 (wysokopoziomowe postacie)

46 postów w tym temacie

Co do wydajności to z optymalizacją narazie było słabo, o ile na mocnych kompach wszystko śmigało o tyle na słabszych sprzętach wydajność spadała gwałtownie, póki co ciężko mówić o konkretach bo nawet na podobnych konfiguracjach gra działała różnie (kwestia sterowników itp.) Polecam forum guildwars2.pl tam gdzieś jest obszerny temat o tym, widziałem też jakieś tabelki z wykazem kart graficznych i ustawieniami gry na które możemy sobie pozwolić. Myśle że Twój lapek grę pociągnie nie wiem tylko jak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2012 o 22:41, Imeilic napisał:

GW2 jest takie jakie miało być od początku. Jest inne, otwarte, takie jaki zapowiadali
twórcy. Chwała im za to, że nie dostajemy odgrzewanego kotleta (pozdrowienia dla fana
CoD-ów powyrzej). Zresztą są też miejsca gdzie wejdziemy tylko z drużyną. No i oczywiście
PvP skill > gear, miodzio.

Czyli jest lekko mowiac kopia Wowa , Aiona i jescze kilku gier wlasnie z takim trybe rozgrywki. Gw bylo wlasnie uniwersalne ze swoja struktura gry. Teraz zamienilo sie w zwyklego Mob slayera = bij miliony mobow rob wysoki lvl i spedzaaj po 4H dziennie zeby kiedys zrobic max lvl. Dla mnie Arena poprostu sie sprzedala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 10:38, zawratek22 napisał:

Czyli jest lekko mowiac kopia Wowa , Aiona i jescze kilku gier wlasnie z takim trybe
rozgrywki. Gw bylo wlasnie uniwersalne ze swoja struktura gry. Teraz zamienilo sie w
zwyklego Mob slayera = bij miliony mobow rob wysoki lvl i spedzaaj po 4H dziennie zeby
kiedys zrobic max lvl. Dla mnie Arena poprostu sie sprzedala!


Nie, nie jest kopią wowa, aiona ani żadnej innej gry. Gw2 to gw2. Nie podoba się, to nie graj, zresztą, z tego co widzę, to bety nawet nie posmakowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 11:19, Budo napisał:

Nie, nie jest kopią wowa, aiona ani żadnej innej gry. Gw2 to gw2. Nie podoba się, to
nie graj, zresztą, z tego co widzę, to bety nawet nie posmakowałeś.

Mowisz ze nie gralem w bete swoj komentarz poparles naprawde wieloma faktami z gry widze. Szaczun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 12:04, zawratek22 napisał:

Mowisz ze nie gralem w bete swoj komentarz poparles naprawde wieloma faktami z gry widze.
Szaczun.


Mmo opierają się na podobnych zasadach, więc ciężko, żeby każde było rewolucyjne, skoro gatunek ma już xx lat. Grałeś w betę czy nie? Bo ja grałem i uważam, że gw2 jest solidnym kawałem mmo- nie obchodzi mnie, że wzięli coś z jednej gry, coś z innej. Dużo dali od siebie, dużo jest związków z gw1 i gra mi się bardzo dobrze. Nie chcesz, nie graj. Tylko po co hejtujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 10:38, zawratek22 napisał:


> GW2 jest takie jakie miało być od początku. Jest inne, otwarte, takie jaki zapowiadali

> twórcy. Chwała im za to, że nie dostajemy odgrzewanego kotleta (pozdrowienia dla
fana
> CoD-ów powyrzej). Zresztą są też miejsca gdzie wejdziemy tylko z drużyną. No i oczywiście

> PvP skill > gear, miodzio.
>
Czyli jest lekko mowiac kopia Wowa , Aiona i jescze kilku gier wlasnie z takim trybe
rozgrywki. Gw bylo wlasnie uniwersalne ze swoja struktura gry. Teraz zamienilo sie w
zwyklego Mob slayera = bij miliony mobow rob wysoki lvl i spedzaaj po 4H dziennie zeby
kiedys zrobic max lvl. Dla mnie Arena poprostu sie sprzedala!


Ale w tej grze naprawdę nie o to chodzi. Przykro mi, że BWE spędziłeś na bezmyślnym i durnym biciu mobów (zakładam, że grałeś). W GW2 rozwijasz swoją postać przechodząc wątek fabularny, biorąc udział w event-ach i wykonując masę innych czynności, a bezmyślne bicie mobów do niczego nie prowadzi.
Ja osobiście podczas bety 25 lvl wbiłem z wielką przyjemnością, nie poświęciłem nawet minuty na durny grind, ciekawe eventy (zagadki u nornów ftw), odkrywanie mapy (wspinanie się na punkty widokowe), wątek fabularny, jumping puzzle - GW2 mnie kupiło całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu hejtować ale nie wiem co jest takiego fajnego w tej grze że aż tak się jaracie, grałem trochę w 1 i to była strata czasu, ten mmo nigdy nie będzie mógł się równać z WoW''em a nawet z modem do Army II - Dayz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 12:46, ping-pong napisał:

>dużo jest związków z gw1
wymień coś innego niż lore


Proszę bardzo- sterowanie. Jak przesiadłem się z gw1 do gw2 to nie miałem żadnych problemów ze sterowaniem, wszystko było podobnie i intuicyjnie. Do tego oczywistości takie jak wspólny świat, rasy i klasy. Grając w gw2 po prostu poczułem się jak w domu :)

hellu---> gw2 jest o wiele bardziej rozbudowane, wg mnie to naprawdę spory krok w przód w stosunku do gw1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 14:42, Budo napisał:

Proszę bardzo- sterowanie.

W takim razie call of duty czerpie dużo z polowania na kurczaki online. Tam też jest strzał pod LPM. Mechanicznie miedzy jedynką a dwójką nie ma żadnych podobieństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 14:42, Budo napisał:

> >dużo jest związków z gw1
> wymień coś innego niż lore

Proszę bardzo- sterowanie. Jak przesiadłem się z gw1 do gw2 to nie miałem żadnych problemów
ze sterowaniem, wszystko było podobnie i intuicyjnie. Do tego oczywistości takie jak
wspólny świat, rasy i klasy. Grając w gw2 po prostu poczułem się jak w domu :)

hellu---> gw2 jest o wiele bardziej rozbudowane, wg mnie to naprawdę spory krok w
przód w stosunku do gw1.

Haters gonna hate, szkoda czasu na karmienie troll-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 14:17, Hellu napisał:

Nie chce tu hejtować ale nie wiem co jest takiego fajnego w tej grze że aż tak się jaracie,


- Brak abo
- LORE
- genialne rasy
- zbalansowane klasy
- brak grindu
- dynamiczne wydarzenia zamiast questów
- żyjący świat
- brak klasycznej trójcy

Kto nie jarał się jedynką to i dwójką nie będzie. Adios ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 15:59, Ash napisał:

- brak klasycznej trójcy



Z czystej ciekawości: a cóż to takiego?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 16:22, Dux napisał:

> - brak klasycznej trójcy


Z czystej ciekawości: a cóż to takiego?
:)

tank, healer i DPS - rzygam już tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 16:22, Dux napisał:

Z czystej ciekawości: a cóż to takiego?
:)


Tank - DPS - Heal

W GW2 nie ma ani tanków ani healerów.
Rola pierwszych przeszła na control, a drugich na support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stoisz Thiefem w miejscu i tankujesz mobki to nie narzekaj, że twoja postać jest "jednoskillowa" :P Grałem Thiefem w ostatnim BWE i jest to bardzo wymagająca postać z całą masą możliwości o combosów. Easy to learn hard to master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować