Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Diablo III gra ponad 10 milionów osób

68 postów w tym temacie

Wystarczy zobaczyć na xfire, że Diablo już nie jest grą w top3. Widać jak na dłoni, że gracze rezygnują z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mam takie marzenie by blizz zebral owoce swojego partactwa przy mists of pandoria, tylko ze ze parenascie mln graczy z wowa i diablo raczej nie wyciagnie wnioskow z dzialan Activision Blizzarda a ich liczba nie ograniczy sie do 2 mln np....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze daje jej szanse, czekam na pvp... a czas dla blizza gra na niekozysc - GW2 w drodze :)
co do nudy, inferna jeszcze nie przeszedlem (mierzi mnie k*rewsko farmienie (chociaz w d2 inaczej nie bylo)), nie stac mnie na nic co by mnie pchnelo do przodu, a po ostatnim znerfieniu nefalemow zoltego nie widzialem hohoo. wylecial komus jakis legendarny? bo powoli przestaje wierzyc w ich istnienie.

a path of exile napewno polknie spora czesc graczy, dla ktorych nie ma znaczenia marka, a typ gry.

pasjans ftw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 20:02, forest_kinglike napisał:

a ja jeszcze daje jej szanse, czekam na pvp... a czas dla blizza gra na niekozysc - GW2
w drodze :)


Być może wcześniej wyjdzie 1.0.4, który coś poprawi... zresztą ja GW2 kupuję bankowo i z D3 najpewniej pożegnam się for good.

Dnia 07.08.2012 o 20:02, forest_kinglike napisał:

co do nudy, inferna jeszcze nie przeszedlem (mierzi mnie k*rewsko farmienie (chociaz
w d2 inaczej nie bylo)), nie stac mnie na nic co by mnie pchnelo do przodu, a po ostatnim
znerfieniu nefalemow zoltego nie widzialem hohoo. wylecial komus jakis legendarny? bo
powoli przestaje wierzyc w ich istnienie.


Mi po około 100h farmowania na inferno (na liczniku mam około 180, ale powiedzmy te pozostałe na lvlowanie postaci :-)) wydropowała się jedna legendarka... jedna dosłownie. I szczerze mówiąc żałuję że się dropnęła... wkurzyłem się jeszcze bardziej i od tamtego czasu już nie gram. ;-) Był to jakiś 2h miecz wykuty rzekomo dla jakiegoś wielkiego sułtana przez największych kowali w Caldeum (jeśli wierzyć opisowi broni). A teraz dodam tylko, że miał niecałe 400 dps ;-D , a pozostałe statystyki jeszcze bardziej bezsensowne, jak +7% movement speed. O_o
Także wiesz... może powinieneś się cieszyć. ;-)

Dnia 07.08.2012 o 20:02, forest_kinglike napisał:

a path of exile napewno polknie spora czesc graczy, dla ktorych nie ma znaczenia marka,
a typ gry.


Szkoda, że nie dadzą rady odpalić bety dla wszystkich jeszcze w sierpniu... GW zrobi swoje.

Dnia 07.08.2012 o 20:02, forest_kinglike napisał:

pasjans ftw!


Zakończenie słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 20:02, forest_kinglike napisał:

a path of exile napewno polknie spora czesc graczy, dla ktorych nie ma znaczenia marka,
a typ gry.


Weekend z Path of Exile dał mi wiecej przyjemności z grania niż całe diablo 3 i czas przy nim spędzony. Już chyba z miesiąc w diabła nie grałem i mnie jakoś nie ciągnie.

Jak wyjdzie Guild Wars 2 to już całkiem o diable zapomnę.

A te 10 mln to jest raczej ilość sprzedanych sztuk/ zarejestrowanych diabłów na batlenecie niż rzeczywiscie grających ludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłem, nie żałuję, bo straciłem na to około 270h, a to nie lada wynik jak na gre. Jednak nie gram już od miesiąca, bo szukanie skarbów po 8h dziennie mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować