Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

"Miło nam poinformować, iż już 21 maja w niedzielę o godzinę 23:59 uruchomiony zostanie kolejny etap Nowego Wymiaru Rozrywki - specjalna strona – Klub Gracza Cenega, który aktualnie znajduje się w fazie ostatecznych testów. Dzięki temu gry na PC z logiem Cenega wydawane po 19 maja będą mogły być rejestrowane elektronicznie. Za każdą zarejestrowaną grę gracz otrzyma specjalne punkty (ilość punktów odpowiada kwocie wydanej na grę, np. jeśli gra kosztowała 99,90 PLN – otrzyma 100 punktów, jeśli 24,90 PLN - 25 punktów, itd.). Za zdobyte w ten sposób punkty członkowie Klubu Gracza Cenega otrzymywać będą już wkrótce bardzo realne korzyści!"

I co powiecie? gram.pl vs KGC :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, rozumiem gdyby konkurencja wymyśliła coś swojego, własny pomysł lepiej się sprzedaje ale ściąganie, na miejscu szefostwa Gram.pl to bym się nieźle wkurzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:43, Modest-Vermin napisał:

na miejscu szefostwa Gram.pl to bym się nieźle wkurzył :)

Dlaczego :>? W koncu nie od dzis wiadomo, ze kopiuje sie tylko dobre i trafione pomysly, a nie jakies niewiadomo co :). To tylko pokazuje, ze gram.pl bylo jak najbardziej udana inwestycja!

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba to, że klijęt nareszcie jest rozrywany :D
Kiedyś to sobie mogłem pozwolić tylko na The Settlers2, a teraz to co miesiąc nowe i całkiem tanio gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w moje urodziny działa się jakaś zła rzecz (okradli mi dom i wiele innych). No proszę bardzo i na zakończenie moich urodzin powstanie konkurencja dla gram.pl :) Ja zostaję tu, gdyż nie przepadam za przeprowadzkami. ;) Może i zrobią wszystko podobnie, ale nie przeniosą tej gramowej atmosfery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:46, Piotrek K. napisał:

> na miejscu szefostwa Gram.pl to bym się nieźle wkurzył :)
Dlaczego :>? W koncu nie od dzis wiadomo, ze kopiuje sie tylko dobre i trafione pomysly,
a nie jakies niewiadomo co :). To tylko pokazuje, ze gram.pl bylo jak najbardziej udana inwestycja!


No właśnie, masz świetny pomysł który się realizuje w miare dobrze, nagle ktoś umożliwia to samo co Ty wymyśliłeś i będzie czerpał korzyści z tej oferty bo ludzie chwycą takie "promocje". Dobrze że chociaż sobie świn i zdechłych szczurów nie podkładają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... dzis sciaganie pomyslow od innych to standard...


Szczerze mowiac, ja bym sie cieszyl, gdyby CDP, Cenega i LEM otworzyli jeden wspolny sklep internetowy. Gdyz czasem, Cenega cos fajnego wyda, czasem LEM, czasem CDP... kiedys czesto ostatnio rzadko... i wyjdzie na to, ze ile producentow tyle stron z grami, gdzie ma sie XXXX punktow natrzaskane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:55, Modest-Vermin napisał:

No właśnie, masz świetny pomysł który się realizuje w miare dobrze, nagle ktoś umożliwia to
samo co Ty wymyśliłeś i będzie czerpał korzyści z tej oferty bo ludzie chwycą takie "promocje".


Ale przeciez takie rozne promocje to wszedzie na swiecie sa ;)

Dnia 20.05.2006 o 23:55, Modest-Vermin napisał:

Dobrze że chociaż sobie świn i zdechłych szczurów nie podkładają :P


Podkladaja podkladaja. Moze jeszcze nie na tym polu bo konkurencji nie bylo, ale tam gdzie trwa juz dawno walka to swinie i szczury tez sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:53, Kukowsky napisał:

Zawsze w moje urodziny działa się jakaś zła rzecz (okradli mi dom i wiele innych). No proszę
bardzo i na zakończenie moich urodzin powstanie konkurencja dla gram.pl :)

A od kiedy konkurencja na wysokim poziomie i możliwość alternatywnego wyboru, to zła wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:59, Night Elf napisał:

(...) Szczerze mowiac, ja bym sie cieszyl, gdyby CDP, Cenega i LEM otworzyli jeden wspolny sklep
internetowy. Gdyz czasem, Cenega cos fajnego wyda, czasem LEM, czasem CDP... kiedys czesto
ostatnio rzadko... i wyjdzie na to, ze ile producentow tyle stron z grami, gdzie ma sie XXXX
punktow natrzaskane...


Z dziwnych rzeczy byś się cieszył;) O wiele lepszy jest stan takiej mozaiki wydawców niż monopol ich połączonych sił. Hegemonia pojedynczej firmy w danej branży to w kapitalizmie najgorsza rzecz dla konsumenta jaką można sobie wyobrazić. Zobacz jak działa TPSA, przez wszystkich objeżdżany (czasami niesłusznie:P) Microsoft, albo działalność Rockeffeler''a. W najgorszym wypadku będziesz miał 3 konta, na których będziesz oddzielnie zbierał punkty, nic strasznego się przecież z tego powodu nie stanie. Pozatym nie na każdym forum będziesz musiał dobijać się do najwyższej rangi:P Mnie natomiast interesuje, czy w razie utworzenia forum w Klubie Gracza Cenega, dystrybutor się zrewanżuje i również stworzy kącik CDP vs Cenega i spokojnie pozwoli wypowiadać się w tym temacie Niebieskim. Co do tego wydawania przez CDP małej ilości ciekawych tytułów, to napiszę, że wszystko zależy od gustu, ja w każdym bądź razie nie mogę ostatnio narzekać;) Może ten stan zmieni się, przy okazji premiery x360 w Polsce? CDP ma przecież dobre stosunki z Microsoft''em. Napewno wydawanie wPLN''ów na produkty na konsole nowej generacji to marzenie każdego jej własciciela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów konkurenca CD-Projektu pokazała rogi.
Ciekawi mnie jak to odbije się na firmie CD-P.
Może też w ramach "odwetu" zaproponują jakąś ciekawą promocję lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... to jeszcze zostało im porządnie wydawać dobre gry... połowa sukcesu już będzie, kiedy zrobią tą stronę :P

Swoja drogą... kopiowanie pomysłów CDP... to bardzo innowacyjny pomysł :P
Oby wiedzieli, na co się porywają... bo taką stronę trzeba umieć zrobić porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bezczelne rżnięcie pomysłów. Zarejestruje sie i zobacze co tam wykombinują ludzie z Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 10:35, Mistic napisał:

Dla mnie to bezczelne rżnięcie pomysłów. Zarejestruje sie i zobacze co tam wykombinują ludzie
z Cenegi.

Właśnie dobrze :] wszędzie będziemy mieć stałem promocje nawet jak to ewidentny plagiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 10:35, Mistic napisał:

Dla mnie to bezczelne rżnięcie pomysłów. Zarejestruje sie i zobacze co tam wykombinują ludzie
z Cenegi.


Jak powstaje nowa marka smochodu/piwa/zabawek/gier komputerowych, w ogóle wszystkiego, to też sie oburzasz? Niewiem czemu. Przecie teraz nastanie nowa era. Era Promocji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze wszystkie te opinie różnorakich fanboyów, które wygłaszają jaka to konkurencja jest ohydna, brzydka itp. i potrafi tylko kopiować cudze pomysły przyprawiają o uśmiech na twarzy :)

Ja jestem bardzo zadowolony z konkurencji, jaka obecnie panuje a byłbym jeszcze szczęśliwszy gdyby dołączyła do niej przynajmniej jeszcze jedna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:59, Night Elf napisał:

Szczerze mowiac, ja bym sie cieszyl, gdyby CDP, Cenega i LEM otworzyli jeden wspolny sklep
internetowy.


Nie, dużo lepiej będzie, jeśli jakiś niezależny sprzedawca (może wirtuś?) weźmie sprawy w swoje ręce i stworzy bardziej uniwersalne "punkty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie przejde w pełnie na strone cenegi. Mówie w pełni bo jednak jakieś tam fajne gry czasami mają to się kupi. Ale jednak oni nie dorastają do pięt jeżeli chodzi o jakość produktów. :P Naprawdę gry które kupuje w sklepie gram.pl są najwyższej jakości :D Jeżeli w dłoni trzymam pudełko które waży jak piórko to wiem, że pewnie nie ma instrukcji albo cuś. A tutaj prosze jest wszystko, instrukcja, ostatnio dali bardzo fajne poradniki do gier (np. w fable taka fajna książeczka-poradnik jest jak i np. w DS2) i zawsze można liczyć na pomoc techniczną.

PZDR CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować