Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 15:39, Narodowiec napisał:

Tylko że W okół CDP powstało kółko wzajemnej adoracji, a w okół Cenegi koło wzajemego psioczenia
na nią...


Co za bzdury piszesz?
Owszem na forum jest wielu wazeliniarzy, którzy poza CDP świata nie widzą, ale są i ludzie, którzy dostrzegają Cenegę - wystarczy dobrze poszukać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:42, Markus89 napisał:

> Tylko że W okół CDP powstało kółko wzajemnej adoracji, a w okół Cenegi koło wzajemego
psioczenia
> na nią...

Co za bzdury piszesz?
Owszem na forum jest wielu wazeliniarzy, którzy poza CDP świata nie widzą,

I ich CDP najbardziej lubi, nigdy degrad ani nic( chyba że są kompletymi idiotami)

ale są i ludzie,

Dnia 02.02.2007 o 15:42, Markus89 napisał:

którzy dostrzegają Cenegę - wystarczy dobrze poszukać ;]

Ślepy jeste, ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:38, Backside napisał:

W nawiasie jest napisane, że to mało prawdopodobne, aby CDP Cię błagał o stworzenie strony.

Niemniej jednak napisałem, że nie obchodzi mnie to jak bardzo jest to prawpodobne, tylko spytałem
się kim Ty jesteś, że się tak agresywnie postawiłeś przed ewentualnym pójściem do kolektywu
:)

napewno ma swoje powody a co ma być prezydentem USA żeby móc się postawic CDP ???
dziwne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:37, Konrades napisał:

I z tego co pamiętam z jego rozmowy to szefostwo Cenegi zabroniło oprócz nielicznym osobom
się wypowiadać na tym forum. Więc jak bym miał mówić to Cenega jest bardziej nie przyjazna
niż CDP :) Ale to tylko gdybanie :>

I wcale się nie dziwię szefostwu Cenegi. To pewnie efekt bajzlu jaki pozostawiło kilku pracowników. Sprawa co prawda zakończyła się przyjaznym "podaniem ręki", ale w pamięci pozostaną te niemiłe wywlekanie brudów na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:43, Narodowiec napisał:

> Owszem na forum jest wielu wazeliniarzy, którzy poza CDP świata nie widzą,
I ich CDP najbardziej lubi, nigdy degrad ani nic( chyba że są kompletymi idiotami)


Myślałem, że jesteś nieco poważniejszy - cóż myliłem się. Co ma sympatia do degradów?

Dnia 02.02.2007 o 15:43, Narodowiec napisał:

ale są i ludzie, którzy dostrzegają Cenegę - wystarczy dobrze poszukać ;]
Ślepy jeste, ;(


Odwiedź wątek CENEGA kontra CDProjekt i zobacz ile osób uważa, że Cenega jest ok.
Ja i ProChaoS chwalimy tam Cenegę i jakoś nie oberwaliśmy za to...

Jak masz taki tok rozumowania to albo jesteś dzieciak albo ....*

*Cenzura obowiązuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:39, Narodowiec napisał:

Tylko że W okół CDP powstało kółko wzajemnej adoracji, a w okół Cenegi koło wzajemego psioczenia
na nią...

Zgodze się z czymś takim gdy ma się do czynienia nie z graczem ale CDgraczem. Ja powiem wprost lubię strategie jak i RPG i CDP ma bogatszą pod tym względzie oferte i stąd więcej tytułów CDP ale i Cenega ma kilka lepszych pozycji (Civilization) czy przygodówki co powoduje że kupuje gry i u niej.
Prawda jest następująca w sklepie Cenega nigdy nie kupiłem żadnej gry bo nie umiem się w tym sklepie posługiwać - stronke też mają taką że trudno coś tam znaleźć. I Cenega o tym wie - dlatego reforme postanowiła zrobić a my na nią czekamy. Co KGC może mieć bardzo fajną oferte przy moich 1025 punktach coś mogę sobie wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:51, Markus89 napisał:

Odwiedź wątek CENEGA kontra CDProjekt i zobacz ile osób uważa, że Cenega jest ok.
Ja i ProChaoS chwalimy tam Cenegę i jakoś nie oberwaliśmy za to...

Jescze jest czas ;(
Rozumiem osoby, którym NIGDY nie podpasowała żadna gra cenegi, ale to nie powód by wychwalać CDP pod niebiosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:53, Narodowiec napisał:

Wiesz jak ktoś kogoś wyzywa od dzieciaków, to sam jeszt dzieciakiem...


Co ma piernik do wiatraka?
Jakbym Cię nazwał inaczej to to samo pasowałoby do mnie? Pomyśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:57, Markus89 napisał:

> Wiesz jak ktoś kogoś wyzywa od dzieciaków, to sam jeszt dzieciakiem...

Co ma piernik do wiatraka?

Mąkę, że ma tyle samo liter...

Dnia 02.02.2007 o 15:57, Markus89 napisał:

Jakbym Cię nazwał inaczej to to samo pasowałoby do mnie? Pomyśl...

Wkurzyło mnie to po ostatnich 2 rzeczach:

CDP zobowiązało się zrobić polonizację GW, ale tak się z tym ociągali jakby chcieli a nie mogli
I polonizacja H4 Kuźni przeznaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:57, Markus89 napisał:

> Wiesz jak ktoś kogoś wyzywa od dzieciaków, to sam jeszt dzieciakiem...
Jakbym Cię nazwał inaczej to to samo pasowałoby do mnie? Pomyśl...

Po prostu ludzie nie mający argumentów chwytają się za wyzwyska. Ty jesteś widzę na etapie - CHCĘ,ALE TEGO NIE ZROBIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:59, Narodowiec napisał:

CDP zobowiązało się zrobić polonizację GW, ale tak się z tym ociągali jakby chcieli a nie
mogli
I polonizacja H4 Kuźni przeznaczenia


Jakbyś nie wiedział to nie temat na takie rozmowy - do tego posłuży Ci właśnie np. CENEGA kontra CDProjekt. Tam sobie możesz ponarzekać na jedną firmę, a pochwalić drugą. Zauważ tylko, że Cenega dawniej (bo teraz poziom polonizacji się podniósł) również potrafiła spartolić kilka tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2007 o 16:01, Markus89 napisał:

Jakbyś nie wiedział to nie temat na takie rozmowy - do tego posłuży Ci właśnie np. CENEGA kontra
CDProjekt. Tam sobie możesz ponarzekać na jedną firmę, a pochwalić drugą. Zauważ tylko, że
Cenega dawniej (bo teraz poziom polonizacji się podniósł) również potrafiła spartolić kilka
tytułów.

Z tym nie zgadzam się A MÓWIĘ NA PEWNO SPARTOLIŁA (Far cry,westserener) . Ale teraz sytuacja powoli się odwraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:00, Narodowiec napisał:

Po prostu ludzie nie mający argumentów chwytają się za wyzwyska. Ty jesteś widzę na etapie
- CHCĘ,ALE TEGO NIE ZROBIĘ


Po pierwsze: nie musisz dwa razy odpisywać na jednego posta.
Po drugie: twój argument do mnie nie dociera. Napisałem coś wyraźnie, a to że nie potrafisz dostrzec wszystkiego oprócz tego co jest ironią to już twój problem.
Albo przenieśmy się do odpowiedniego wątku, albo kończmy tę nic nie wnoszącą rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2007 o 15:51, Markus89 napisał:


Odwiedź wątek CENEGA kontra CDProjekt i zobacz ile osób uważa, że Cenega jest ok.
Ja i ProChaoS chwalimy tam Cenegę i jakoś nie oberwaliśmy za to...


A ja :p Ja też lubić Cenega Poland ... Ja im nie wybaczyć "Prince o Persia" i dubbingu, ale ja się cieszyć, bo ja lubić gry od Cenega...

No i nie mogę się doczekać klubu, bo chciał bym widzieć jak to będzie działać wszystko w praktyce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:15, syriusz.b napisał:


>
> Odwiedź wątek CENEGA kontra CDProjekt i zobacz ile osób uważa, że Cenega jest ok.
> Ja i ProChaoS chwalimy tam Cenegę i jakoś nie oberwaliśmy za to...

A ja :p Ja też lubić Cenega Poland ... Ja im nie wybaczyć "Prince o Persia" i dubbingu, ale
ja się cieszyć, bo ja lubić gry od Cenega...

Sczególnie Warior witchin, jesteś chyba jedynym człowiekiem w polsce który ma Dubing PoP:WW, a co masz do Polonizacji PoPa ?
Powracając do tematu, ile macie punktów w klubie ? Ja 130 za twof:PoP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w Prince of Persia 1 i 3 był niezbędny. Ponieważ w Piaskach czasu często głowni bohaterowie rozmawiali i nie było do tego napisów, a w Dwóch Tronach rozmawiały dwie osobowości księcia, i to w czasie gameplayu więc albo dubbing albo część po angielsku. Cenega wybrała dubbing, co jest decyzją bardzo oczywistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować