Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 19:07, ProChaoS napisał:

Jeśli ruszy to się dowiesz na pewno.

tak, będę bez neta, a nthldr przybiegnie mnie poinformować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : czy Klub Gracza Cenega juz ruszył ?? Mam zarejestrowane trzy gry. Niby w nagrodę powininem dostać kupon na Telepizze, albo dostęp do gry on-line. Tylko jak to zrobić ? Tego już nie napisali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać Klubu ... ruszy klub, ruszy forum i już kompletnie nie będę miał czasu, bo tą wolną chwilkę zajmie udzielanie się na forum Cenegi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe KGC nigdy się nie pojawił, a i tak tyle stron ma ten temacik ;) Co dopiero jak się pojawi? Strzelam że pojawi się w rocznicę tego falstartu klubiku, czyli gdzieś latem... Sam mam z 2 gry zarejestrowane a reszta czeka na rejestracje (bo teraz to tylko strata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tutaj nie bij po łapkach tylko mów jak tam idzie :P Jak trzeba będzie to i na forum wam wejde, nie bój się XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:17, Mistic napisał:

Ty tutaj nie bij po łapkach tylko mów jak tam idzie :P Jak trzeba będzie to i na forum wam
wejde, nie bój się XD

Dobrze. Bawiłem się troche pewnymi rzeczami i jest fajnie. Czekamy na kilka potwierdzeń, akceptów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:17, Mistic napisał:

Ty tutaj nie bij po łapkach tylko mów jak tam idzie :P Jak trzeba będzie to i na forum wam
wejde, nie bój się XD

Dobrze. Bawiłem się troche pewnymi rzeczami i jest fajnie. Czekamy na kilka potwierdzeń, akceptów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:55, Mistic napisał:

Super, mam nadzieje, że tam szybko atmosfera nie padnie poprzez narzekania antyfanów :-)


I poprzez różnych "początkujących, który robią zbędne tematy", bo tu to powoli zaczyna panować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:12, nathanadler napisał:

A gdzie ty łapki pchasz co?? ;)


Wiesz, w czasie sesji studenci się nudzą, więc wpisuję w przeglądarkę różne fajne adresy i patrzę co wyjdzie :)
Jak się nie pośpieszycie, to zacznę z nudów zgadywać hasła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:03, Narodowiec napisał:

Z playbackiem to możecie sobie iść w piz...u , tak się dzieje gdy nie czyta się normalnych
gazet...

A ty polonisto chyba żyjesz w innym świecie - KGC istnieje ale jest nieczynny

Ad1: Nie każdy ma wszystkie numery poszczególnych numerów pism branżowych, więc podałem adres, który może zobaczyć każdy bez konieczności, szukania po wszystkich swoich szafkach, kioskach "Ruchu", czy też rozmaitych salonikach prasowych.
Ad2: Tak rzeczywiście istnieje, ale (oprócz konkursu SuperSeller) nie oferuje żadnych promocji, ofert wymiany punktów na cokolwiek więc można uznać, że w rzeczywistości nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:47, zardzel napisał:

ile to my już na ten Klub czekamy ? bo się zgubiłem... rok ?


No coś tak koło roku - wraz z pojawieniem się Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja mam 75 pkt. i też czekam. :) Zobaczymy co z tego będzie (i przede wszystkich kiedy cośz tego będzie :P). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim czy ktoś wie jak zrealizowac punkty w Klubie Gracza Cenega bo mam 750 i już bym coś zamówił ale nigdzie nie ma rzadnych informacji na maile też nie odpowiadają czy ktoś wie co z tym KLUBEM się dzieje z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować