Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 23:28, syriusz.b napisał:

Większość tutaj jedzie równo po cenedze, a nie myśli o tym, że gram.pl ich też wykiwało...
smutne? nie, po prostu prawdziwe...

Pewnie dlatego, że to akurat temat o KGC, więc dlatego tutaj ludzie się żalą na Cenegę tutaj, bo jakby nie patrzeć o KGC, akurat nic dobrego nie można napisać, choćby dlatego, że go nie ma. Choć po zobaczeniu czym jest wPLN, miałem też lekki zawód w porównaniu do moich wyobrażeń po obejrzeniu ulotki... ale to rzynajmniej jest i się przydaje narazie... co prawda mnie akurat nie, ale pewnie komuś się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 23:33, Mychaa napisał:

> Większość tutaj jedzie równo po cenedze, a nie myśli o tym, że gram.pl ich też wykiwało...

> smutne? nie, po prostu prawdziwe...
nie bardzo rozumiem, z czym mnie gram.pl wykiwalo?


Tym, że dożywotnia gwarancja jest do czasu kiedy gra jest w ofercie? (dożywotnia znaczy chyba coś innego). Tą świetną pomocą techniczną, która działa jak chce i jedni dostają odp. w godzinę, bo akurat ktoś miał czas, a inni czekają długo, albo się nie doczekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 23:36, syriusz.b napisał:

> > Większość tutaj jedzie równo po cenedze, a nie myśli o tym, że gram.pl ich też wykiwało...

>
> > smutne? nie, po prostu prawdziwe...
> nie bardzo rozumiem, z czym mnie gram.pl wykiwalo?

Tym, że dożywotnia gwarancja jest do czasu kiedy gra jest w ofercie? (dożywotnia znaczy chyba
coś innego). Tą świetną pomocą techniczną, która działa jak chce i jedni dostają odp. w godzinę,
bo akurat ktoś miał czas, a inni czekają długo, albo się nie doczekają?

no masz racje ze dozywotnia gwarancja to zbyt wiele powiedziane, raczej czas zywota w polsce :).
Jesli chodzi o pomoc techniczna, to trzeba brac tez pod uwage co sie w takim mailu pisze, i z jakim problemem sie zwraca. Bo jak czasem widze jakie ktos tutaj na forum problemy zglasza, to az mnie smiech ogarnia, sam nie mialbym checi na takie cos odpisywac. Dodam ze raz tylko zglaszalem problem i dostalem odpowiedz nastepnego dnia. Jednak nie moge sie wypowiadac na temat caloksztaltu pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

no to ja powiem, że kiedyś miałem problem wagi państwowej bym to nazwał. Raz, że zamówiłem plakat, który jak się później okazało w ogóle nie istniał, bo ktoś przypadkiem info, że taki jest dał, Dwa: napisałem meila z prośbą o szybką odp. - nic. No to dzwonię, miła pani mówi, że łączy - nic, później jak łączyła to coś tam do nich nie łączyło, później dzwoniłem bezpośrednio do BOKu to znów nikt nie odbiera i sprawę załatwiłem tak, że musiałem anulować zamówienie - to tylko mały przykład jak mi pomogli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:51, BuckRogersXXV napisał:

Albo i nie zacznie...
Resident Evil 4 juz nie ma na opakowaniu naklejki o Klubie Gracza...


Powodem tego może być zmiana nazwy na: Kampania Graczy. Albo i nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 17:00, jakubcjusz napisał:

Powodem tego może być zmiana nazwy na: Kampania Graczy. Albo i nie... :(


kAmpania czy kOmpania - jeden pies. Wydrukowac nowe naklejki to zaden problem. Chyba, ze juz nie ma czego reklamowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:43, Kamil.i.Maciek napisał:

Oj coś tak czuję, że dzisiaj na Dzień Dziecka ruszy klub gracza z Cenegi :P Juuupii! :D


Możesz powtórzyć? :D

Tak sobie myślę, bo jeszcze miesiąc temu było cicho o tym wszystkim, a teraz CDA wepchnęło swoje łapki w sprawę KG i naglę zaczęło wszystko znów się rozkręcać? Czy to jakaś inna była przyczyna takiego obrotu spraw?

No teraz to co 3 miesiące będzie temat rodził się i zamierał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:42, Wojtek404 napisał:


Kiedy ma ruszyć ten klub gracza cenegi?

Prawdopodobnie nigdy.
Trzebaby zasiegnac opini fachowca, jak taka sytuacja przedstawia sie w swietle prawa. Mam juz dosc czekania. Mozna zrozumiec opoznienia, ale nie jestem w stanie zrozumiec faktu, ze cenega nawet nie ma zamiaru sie wypowiedziec tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:42, Wojtek404 napisał:


Kiedy ma ruszyć ten klub gracza cenegi?


Idzi do cenegi powiedzą ci że za 2 miechy potem pujdziesz będzie za 3 miech klub cenega to jest pic na wode żeby klienta przyciągnąć cenega to oszuści i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mają codziennie robić sprawozdanie z tego co zrobili z klubem? Chyba wystarczy, że raz napisali co i jak.

Wlaśnie mi się przypomniało 30 czerwca - start samouczka KGC, może to właśnie ten dzień będzie tym siódmym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Jeśli już masz takie coś mówić, to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj. Do Ciebie i do wszystkich innych, uważających, że Cenega to oszuści: Jest takie coś jak kłamliwa reklama. Jeśli coś wwam nie pasuje, prosze bardzo możecie pozwać Cenegę do sądu, tylko później nie płaczcie jak klub ruszy, a wy będziecie składać przeprosiny na piśmie i pokrywać koszty rozprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA klub ruszy chyba za rok potem za rok i w cale nie ruszy ja nie chce pozwaci cenegi ale po co mydli ludzią oczy wprost niech powie że albo nie ruszy w cale albo niech powiem na 100 procent za rok ruszy a oni nic, to co nie oszkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:23, mtwarog napisał:

A co mają codziennie robić sprawozdanie z tego co zrobili z klubem? Chyba wystarczy, że raz
napisali co i jak.

Wlaśnie mi się przypomniało 30 czerwca - start samouczka KGC, może to właśnie ten dzień
będzie tym siódmym :D

Kiedy?? gdzie?? Zdaje sie ze ostatnia informacja na temat klubu byla podana rok temu taka oto wiadomosc:
"O czym dowiecie się w kolejnym dniu roboczym.
Przed Wami już ostatnia część samouczka, podsumowanie poprzednich jego części oraz uruchomienie samego systemu Klubu Gracza Cenega!"
Chyba ze cos przegapilem, daj jakis namiar na choc 1 OFICJALNA widomosc, ktora pojawila sie w przeciagu tego roku. A moze mam siedziec cicho i czekac kolejny rok i jeszcze jeden??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować